Re: Ghost0 is back!
Eile õhtul tegin HEMi lahti ja vaatasin ,et ma olen see kuu ainult närused 27K kätte teinud ja ainult 41 tundi mänginud, hetkel taon veits NL25, sest seal ma suudan stabiilselt raha teha.
Praegu on raha vaja ka täiega, erinevate kulutuste pärast olen pidanud $1500 välja kandma ja arvatavasti pean veel $500 kandma :-\
Plantiumstariga on sitad lood, ei tea kas jõuan punktid kogutud ,et seda säilitada...arvatavasti mitte aga kes teab.
Täna üritan NL25's 5K kätt teha ja kui normilt läheb siis üritan homme NL50 rinda pista.
Eile tegin ka väikse "maratoni", üldse ei viitsinud mängida, täiega väsinud olin juba viimased 2K kätt, aga sundisin ennast. Tuleb tööle hakata!!
Eile õhtul tegin HEMi lahti ja vaatasin ,et ma olen see kuu ainult närused 27K kätte teinud ja ainult 41 tundi mänginud, hetkel taon veits NL25, sest seal ma suudan stabiilselt raha teha.
Praegu on raha vaja ka täiega, erinevate kulutuste pärast olen pidanud $1500 välja kandma ja arvatavasti pean veel $500 kandma :-\
Plantiumstariga on sitad lood, ei tea kas jõuan punktid kogutud ,et seda säilitada...arvatavasti mitte aga kes teab.
Täna üritan NL25's 5K kätt teha ja kui normilt läheb siis üritan homme NL50 rinda pista.
Eile tegin ka väikse "maratoni", üldse ei viitsinud mängida, täiega väsinud olin juba viimased 2K kätt, aga sundisin ennast. Tuleb tööle hakata!!
Mängin trios 5.50€ limiidil, lootsin 11€ üle sellel nädalal minna aga lendasin kolinal 100€ võrra alla....
, 5
, 5

Comment