MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #646
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Standard trauma kui oled korra seal mängimas käinud, kestab mõned aastad.

    Muidu see streamer special üks parimaid turnasi üldse kõige lisatud stuffi ja madala tasemega, seekord eriti suurte bountydega

    https://www.coolbet.com/et/coolbet-streamer-special
    Sa said juba kinga coolbetist?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #647
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Sa said juba kinga coolbetist?
      Ma pole proovinudki kas nüüd töötab

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #648
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        issil vist 4s tps kotis , äitahh annetuste eest

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #649
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          issil vist 4s tps kotis , äitahh annetuste eest

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #650
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Rallid panin FB (ei taha neid linke avalikult jagada), kuid telos pole mõtet vaadata.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #651
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Õnneks toodzi bulletit sai tasa, võtsin lausa hetke nautida vaadet

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #652
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Vahel tiksub optibetist ka

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #653
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Vahel tiksub optibetist ka

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Mõtle kuidas veel coolbetist pritsiks...

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #654
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mõtle kuidas veel coolbetist pritsiks...
                    Enne pead ise 4h peale pritsima

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #655
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Enne pead ise 4h peale pritsima
                      Nagunii alustad 7 hommikul

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #656
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Vahel tiksub optibetist ka

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Liiguks see punkt kaks kohta edasi, siis võiks juba Ecudariga võrrelda. Aga noh, tal see promill ka tihti kaks kohta edasi liikunud võrreldes sinuga ja seetõttu ka kulud kaks kohta edasi :D

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #657
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Liiguks see punkt kaks kohta edasi, siis võiks juba Ecudariga võrrelda. Aga noh, tal see promill ka tihti kaks kohta edasi liikunud võrreldes sinuga ja seetõttu ka kulud kaks kohta edasi :D
                          No ei taha liikuda,seisaks nagu ühe koha peal. Aga kas ma annan endast parimat,et asi hakkaks aggressiivsemalt ülesse liikuma?

                          . iga päev istun solveris 3h pärast 12h sessi. Söön ainult herneid,kana ning marsimehe vitamiine. Trenni teen ilusti 3x nädalas. Iga hommik viskan trennimati rõdule, ammutades iidset d-vitamiini allikat ja kõrvale ümisen mõnda idamaist viisijuppi rätsepistes. Loomulikult enne seda kõike käin jäävannis. Iga 2 kuu tagant coachiga arutame mingid leakid üle kus peaks keskenduma edaspidi oma 3 tunnistes solverisessides. Loomulikult on mul terve eesti mtt eliit messengeris ja ka telefonikontaktides,kui miski värske spot tekitab peavalu ja tunnen,et minu subjektiivne arvamus niivõrd kitsas,et jään hätta. Loomulikult elan ema keldris, et limiitidest üles tulistada on nagu lumme kusta.

                          Päriselus teen silmad lahti ,käin peldikus, surun 2 võileiba endale kuidagi sisse ning kohvitass käes lähen arvut taha.
                          Enamus minu kirjeldatu võimendatud muidugi ja päris buddha mungaks ei pea hakkama,aga üksi pusides ikka raske raisk.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #658
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Ma vahest joon juba dušši all red bulli et keha tööle saada

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #659
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              No ei taha liikuda,seisaks nagu ühe koha peal. Aga kas ma annan endast parimat,et asi hakkaks aggressiivsemalt ülesse liikuma?

                              . iga päev istun solveris 3h pärast 12h sessi. Söön ainult herneid,kana ning marsimehe vitamiine. Trenni teen ilusti 3x nädalas. Iga hommik viskan trennimati rõdule, ammutades iidset d-vitamiini allikat ja kõrvale ümisen mõnda idamaist viisijuppi rätsepistes. Loomulikult enne seda kõike käin jäävannis. Iga 2 kuu tagant coachiga arutame mingid leakid üle kus peaks keskenduma edaspidi oma 3 tunnistes solverisessides. Loomulikult on mul terve eesti mtt eliit messengeris ja ka telefonikontaktides,kui miski värske spot tekitab peavalu ja tunnen,et minu subjektiivne arvamus niivõrd kitsas,et jään hätta. Loomulikult elan ema keldris, et limiitidest üles tulistada on nagu lumme kusta.

                              Päriselus teen silmad lahti ,käin peldikus, surun 2 võileiba endale kuidagi sisse ning kohvitass käes lähen arvut taha.
                              Enamus minu kirjeldatu võimendatud muidugi ja päris buddha mungaks ei pea hakkama,aga üksi pusides ikka raske raisk.
                              Ainult Eesti eliit? Seal see viga ongi. Pead laiendama oma ampluaad ning leidma kontakti Moskva matemaatikute ja Belarusi robootikutega. Muudmoodi seda edu ei tule.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #660
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ma vahest joon juba dušši all red bulli et keha tööle saada
                                WTF? Siis sa tõstad dušši üles poole või kuidas sa seal all oled siis ? Red Bull pidi tiivad ju andma või ongi petukaup?

                                Comment

                                Working...