MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #631
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Komme tekkinud vahel vaadata vanu teemasid, inspiratsiooni võtan bingbotspiderilt.
    Kuradi legend ikka


    tore näha kui inimestel õnnestub oma eesmärke täita :D
    Last edited by Söönlusikast; 28.04.25, 13:51.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #632
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Vana oli omast ajast ees - kõrvakad peas grind käis. 13 aastat hiljem teeb sama kaka - kõrvakad peas, kuid striimi.

      Comment

      • SimbaM
        FPP Pro
        • Oct 2010
        • 237

        #633
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Mis too tüüp teeb üldse praegu? See stake oli päris long term värk. Ei mäleta, kas lõpus sendid tagasi maksis isegi.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #634
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
          Mis too tüüp teeb üldse praegu? See stake oli päris long term värk. Ei mäleta, kas lõpus sendid tagasi maksis isegi.
          Ei ole teda elus oma silmaga näinud. Aga lugedes päevikut oli härral kuppel küll paigast ja see paistis juba enne steikimisi välja,millest tekivad omakorda mul küsimused steikijatele..

          Alkohol ka vist meeldis,mis väga palju grindereid maxima lattu saatnud.
          Last edited by Söönlusikast; 28.04.25, 15:55.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #635
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Tore teha isiklik võitude rekord keskpäevaks ära juba, pole viitsinud kõike gyazoda, aga enamus võidud ongi 50-100 vahel nagu ikka nende väikeste fieldidega unibetis/optibetis. Ma peaks lobbyd ükshaaval üle käima , et täpne nr saada aga see oli vist 8s täna juba



            väga müstiline nädal olnud bustost siiani , ulme mida võib korda saata kui pole seda leelotamist ja oled täiesti keskendunud mängule-isegi kui naine midagi uksevahelt öelnud, siis see miski kauge merekahin .

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #636
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Nii palju võimalusi mida kopeerida gg-st unibetil, näiteks bbj, mingid unibet care, bounty jackpotid, aga ei-unibeti ergo, või keegi istus ja mõtles, et mina tahan neid jäneseid mis gg-s.

              Last edited by Söönlusikast; 30.04.25, 07:10.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #637
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Võitsid TPS-is pileti.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #638
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Võitsid TPS-is pileti.
                  Päikesejooks

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #639
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Ahoi kuu läbi, ei tea see õllerutiini puudumine ikka ei mõjunud hästi (kuigi selle aasta parim kuu tuli-ikkagi allapoole igasugust arvestust elukutselisena ja suurte kuludega).
                    Käisin bustos ära pmst (minu jaoks busto piir hakkab sellest, kus sa ei saa oma tavapärase ABI alumist otsa ka enam regada ), madalaim piir oli vist 10.82eurot-aga ekraan oli täis 1euroseid sngsi ja 0.5/1 euroseid tuurikuid, ehk siis efektiivselt 20 vms.
                    Enam mikrosse ei taha, ei mõju hästi vaimsele tervisele.
                    Tänud -andrese-le kes praktiliselt võõrale oli valmis ka abikäe ulatama, täiskasvanud mehena siiski otsustasin, et palju uhkem ise end välja kaevata. Oleks häbita ka "maximas" kuukene ära käinud vajadusel kui ümmargusse 0i oleks lennanud.
                    Tunde tuli üllatavalt palju , kuna enne bustoteatamist, võtsin terve nädala vabaks, et kuidagi laadida ennast, enesekindlus oli peldikusse juba lennanud.
                    2 asja viisid bustolähedase kogemuseni- 1)kuude kaupa ületasid kulud tulusid. 2)oleks võinud palju varem sujuvalt allpool natuke volüümi anda. 3)arvatavasti ka lumepall veeres mänguliselt väga passiivseks enesekindluse puudumisel, ehk siis lisaks "sitemale"jooksule ei ole kindel kas pos winrate isegi oli mõndadel päevadel.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #640
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Tegelikult see tulem võiks natuke täpsem olla. S.t. antud tabelit jõle raske lugeda, et mitu turkat, palju plussi jne.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #641
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Tegelikult see tulem võiks natuke täpsem olla. S.t. antud tabelit jõle raske lugeda, et mitu turkat, palju plussi jne.
                        Roheline ongi plussi(iga päeva lõpus löön nr kokku ja liidan/lahutan eelmise päeva rollist-ja ise lööb kokku selle kõige ülemise nr)Aga jõle raske jälgida turkade arvu,lisatöö mille/kelle jaoks -3 lugeja?. Peaks käsitsi arvestust pidama...sest unibetist ma ei saa mingeid andmeid. Kui juba striim ka,siis vb peaks täpsem olema.
                        Last edited by Söönlusikast; 01.05.25, 10:21.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Roheline ongi plussi(iga päeva lõpus löön nr kokku ja liidan/lahutan eelmise päeva rollist-ja ise lööb kokku selle kõige ülemise nr)Aga jõle raske jälgida turkade arvu,lisatöö mille/kelle jaoks -3 lugeja?. Peaks käsitsi arvestust pidama...sest unibetist ma ei saa mingeid andmeid. Kui juba striim ka,siis vb peaks täpsem olema.
                          Päriselt pole ka Unibetis siis andmeid selle kohta, mitu turniiri mängitud X-perioodil? Kas see üldse pole neil seadusest tulenev nõue, et iga panus peab olema kirjas ja välja võetav?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #643
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Päriselt pole ka Unibetis siis andmeid selle kohta, mitu turniiri mängitud X-perioodil? Kas see üldse pole neil seadusest tulenev nõue, et iga panus peab olema kirjas ja välja võetav?
                            Ma võin surfata kodulehel,kliendis küll ei leia.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #644
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Nägin imelikku luupainajat täna. Jõudsin HU-se omaha turniiril coolbetis ja enne kui silmad lahti tegin,siis late reg veel käis.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #645
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Nägin imelikku luupainajat täna. Jõudsin HU-se omaha turniiril coolbetis ja enne kui silmad lahti tegin,siis late reg veel käis.
                                Standard trauma kui oled korra seal mängimas käinud, kestab mõned aastad.

                                Muidu see streamer special üks parimaid turnasi üldse kõige lisatud stuffi ja madala tasemega, seekord eriti suurte bountydega

                                https://www.coolbet.com/et/coolbet-streamer-special
                                Last edited by Kakahirmutis; 07.05.25, 08:43.

                                Comment

                                Working...