MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #601
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Kes too? MarkoVitsus ehk Koplimaa?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #602
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Ja kui jah, siis kui ta scope vaadata (ma ise pole aastaid vaadanud), siis tal oli ka varasemalt seal räigelt pikkasid swinge ja kas üks polnudki pea aasta pikk. Ikka räiged swingid turkades ja ma ammu raiun, et turkad on ju pededele :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #603
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Marko Vitsaga jah

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #604
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Hommikuti ei taha keegi raha anda, mati kus oled ?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #605
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Hommikuti ei taha keegi raha anda, mati kus oled ?
            Kõige mõnusam on see hetk kui terve downswingi püsinud mindsett murdub siis kui kaotad random spotis 2€ ja lõhud monitori ära

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #606
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Kõige mõnusam on see hetk kui terve downswingi püsinud mindsett murdub siis kui kaotad random spotis 2€ ja lõhud monitori ära
              Kass oleks odavam

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #607
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kass oleks odavam
                Koerast jagu ei saaks jup. Miski 100 kilone elukas pidi olema.

                Comment

                • SimbaM
                  FPP Pro
                  • Oct 2010
                  • 237

                  #608
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Marko Vitsaga jah
                  Vaatad, siis avg field size tal üle 700. Mõelda, siis sellisega tõesti kogeb massive swinge.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #609
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                    Vaatad, siis avg field size tal üle 700. Mõelda, siis sellisega tõesti kogeb massive swinge.
                    No kui ranka teoreemi järgi mtt-d gay, siis fieldsize üle 500 extra gay. 1K fieldid ikka lootusetutele juhtumitele juba

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #610
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Ei tea mida sa @donkament eile mõtlesid, või mäletan valesti. 6max hypereid ma küll ei näe, ja optis prg sama täituvus mis unibetis sng-del

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #611
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        hu mõtlesin mitte 6m.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #612
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Sellises tempos võib veel toodzerilegi jõuda, vaatab kui mugav br on õhtuks, scared moneyna pole mõtet tulla .
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          .....back2back eile ja täna
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          aga see micro küll üks ajuvähk, nagu oleks seewaldis homegamel. Iial ei taha siia tagasi, mis iganes see roi siin on-tunned nagu ise jääks lollimaks siin.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #613
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Sellises tempos võib veel toodzerilegi jõuda, vaatab kui mugav br on õhtuks, scared moneyna pole mõtet tulla .
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            .....back2back eile ja täna
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            aga see micro küll üks ajuvähk, nagu oleks seewaldis homegamel. Iial ei taha siia tagasi, mis iganes see roi siin on-tunned nagu ise jääks lollimaks siin.
                            Kas ma olen halb inimene kui ma juba näen silme ees et sa väikse bankrolliga big blindi peal ja ma shipin 40bb 42o?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #614
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Kas ma olen halb inimene kui ma juba näen silme ees et sa väikse bankrolliga big blindi peal ja ma shipin 40bb 42o?
                              Ma ei tule scared moneyna lol.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #615
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ma ei tule scared moneyna lol.
                                Ega ma ei arvagi et mingit scared money on, ma lihtsalt toon välja mis esimene mõte peast läbi käis :D

                                Comment

                                Working...