MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #586
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kui veel krüpto@%@&d foorumisse saaks,oleks "surnud" foorum küll taaselustatud.
    Mis kuradi krüpto@%@&d?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #587
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis kuradi krüpto@%@&d?
      Tean seda tüüpi! Elab seal Väätsas, see mersu vend.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #588
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Millest te räägite? :D

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #589
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Tegin õhtuse sessi 1/2 euroste sngdega ja 5ste turkadega... kui japsid ja muud botid tahavad investeerida siis annan oma skrilli(pm)aadressi. Ütlen otse -EV(sest turkadega nii on,ma ever ei annaks sentigi v.a kaka vb sest muhe vend)aga striimiks vähemalt ja näeksite oma raha põlemist laivis. NB!! ei küsi steiki

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #590
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Tegin õhtuse sessi 1/2 euroste sngdega ja 5ste turkadega... kui japsid ja muud botid tahavad investeerida siis annan oma skrilli(pm)aadressi. Ütlen otse -EV(sest turkadega nii on,ma ever ei annaks sentigi v.a kaka vb sest muhe vend)aga striimiks vähemalt ja näeksite oma raha põlemist laivis. NB!! ei küsi steiki
            Vaata nüüd aadlikku härrat, ei taha ranka kuuris magada (tallis olla)

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #591
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Vaata nüüd aadlikku härrat, ei taha ranka kuuris magada (tallis olla)
              Ma nagunii seal-prode logo ilusti olemas . Proovin mingit idaviru skeemi,et shippige annetusi,lusikas hädas ,miski 60% selfinflicted-oleks võinud varem alla liikuda.. miski 20% rolling passiivsus ingame kui downer algas(koletised voodi all) ja ülejäänd 20% sain siis libestita.

              Edit probz libestita siiski vähem,kuna mingid spotid enesekindlusega oleks olemata olnud

              Aga busto ja avan annetusliini
              Last edited by Söönlusikast; 20.04.25, 20:20.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #592
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Enne ootame selle kaka hirmsa striimi tulemused ära, ja siis vaatab edasi. Ma vist Mais korra isegi Taisse, siis vist oleks mõttekas rändroll teele panna, sest ei taha näha, kuidas see kokku sulab. Vähemal nädal aega ei näe :D

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #593
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Enne ootame selle kaka hirmsa striimi tulemused ära, ja siis vaatab edasi. Ma vist Mais korra isegi Taisse, siis vist oleks mõttekas rändroll teele panna, sest ei taha näha, kuidas see kokku sulab. Vähemal nädal aega ei näe :D
                  Rändroll toimib vähe paremini ,kui pole busto. Ma sinna ei kandideeri praegu,poleks enesekindlust kõrgel mängida.
                  Rohkem nagu kerjan,et saaks end välja vingerdada ilma et peaks kärusi lükkama katseajaga??
                  Aga kerjamisraha põlemist pakun näha laivis. Ennast kiitma ei hakka ja pigem müün end sita diilina
                  Last edited by Söönlusikast; 20.04.25, 20:33.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #594
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Sibula anita on rääkinud

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #595
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Ja saime ka teada, et kihlasõrmuse hind peaks olema 3x mehe palk...Ütleme nii, et keskmine mees saab 2k palka selline 6k kulu....

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #596
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Ja saime ka teada, et kihlasõrmuse hind peaks olema 3x mehe palk...Ütleme nii, et keskmine mees saab 2k palka selline 6k kulu....
                        aga mõtle mis kogemuste pagas sind potentsiaalselt ootab. See tädi rohkem dubais käinud kui mina tallinnas ja kui ekspress ei valeta,siis influencerid õpetatakse ilusti välja dubai meeste poolt :) :) :)

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #597
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Bustogrind oli põnev , piinlik endast nõrgemaid peksta, aga on mis on - päev veel läbi ka pole , sngdega krt ei saa sittuda, ega süüa , väike paus sisse.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja 1 eurostes sngd-s kõva 60% roi tiksub, ülimalt kahju , et väga palju ootamist mängude käima minemisel, äkki õhtul lippab paremini. Kahju, et palju näputööd ja kirjutamist peab ise tegema, manuaalne pt4.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Mati1995
                            Julm Donk
                            • Aug 2024
                            • 45

                            #598
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Ei saa hästi pointist aru- põhimõtteliselt grindid rolli nullist ülesse? Samas vabalt biidid 25seid?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #599
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                              Ei saa hästi pointist aru- põhimõtteliselt grindid rolli nullist ülesse? Samas vabalt biidid 25seid?
                              Jah nii juhtub,kui on downer + kulud ületavad tulud mitmeid kuid järjest. Oleks korra allapoole liikunud ,poleks seda olukorda täna. Vb see tuleb šokina,aga pokker pole miski 100% lineaarse trendiga nähtus(siiski on, pole kaotavat kuud vist juba aasta olnud).
                              +Tekib lumepall ka ,kui br hakkab mõjutama. Muutud paasiivsemaks igast asendist,ehk siis põled ka mängudes ,kus muidu B/C mäng prindib rahus sulle .
                              Last edited by Söönlusikast; 22.04.25, 04:28.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #600
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Siin väike zoomimine eesti ühest legendaarseimast grinderist,ei tea kas viisakas öelda kes, nii et arvake ise. Ilusti üles graafik 1.5 milli dollarit ,aga kui zoomida ,siis ka näha stretche valu. Siin ntx 5k mängu puhast downswingi(mida mul väga raske muidugi näidata,sest kõik mu fieldid alla 100 mängija pmst. Minu jaoks oleks 5k mängu 8-9kuud volüümi.

                                Comment

                                Working...