MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #541
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Kuu läbi, päris jube 3s kuu jutti (aga vähemalt pole miiinust). Ideaalis tassiks 30k aastas, see pole väga õiges tempos. Mingid muudatused plaanis uuest kuust rutiinis ja usun läheb paremini. Vahel siuke "kopp ees" libiseb sessidesse, mis arvatavasti saatuslikuks saanud. Õllet ka liiga tihedalt libistanud, mitte muidugi sessi ajal nagu kõvemad grinderid. Siiski on tunda, et need 3-4 õlut annavad järgmine päev sessi tehes kohe endast teada liigse väsimuse näol, nii et testin kuu aega õllevabalt enne sesse (tõlkes kui mängin 5 päeva nädalas, siis 4x saabki sauna kõrvale mõned õlled teha järgmine kuu ).





    tööpakkumisi pole mõtet saata , ma juba leidsin oma kutsumuse kui see pokkerivärk pucci läheb

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #542
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Mingid EV numbrid on ka olemas või kust see 30k tuleb? Saite juurde ei taha võtta, et rohkem volli saada? opti/party samadel stakesidel ka ju pmst fish only.

      edit: missisin, et eelmine lk oligi opti olemas
      Last edited by donkament; 31.03.25, 17:30.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #543
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        Mingid EV numbrid on ka olemas või kust see 30k tuleb? Saite juurde ei taha võtta, et rohkem volli saada? opti/party samadel stakesidel ka ju pmst fish only.

        edit: missisin, et eelmine lk oligi opti olemas
        Korra ipokerit võtsin ligi, aga see uue urkasaidi fenomen oli kohe,kõik häiris ja oli ebamugav. Kunagi oli unibetiga/partyga sama-vandusin,et eales ma seal mängima ei hakka.... Viimati kui lasin veel gg/starsi/888 ja sai kõik käed importida(ala aasta tagasi). Siis lasin databaasi reviewda ja siuke number umbes kõlas. Korra aastas tegelt võiks teha,aga partyst üksi väga palju käsi just ei kogune. Alla 100k käe pole üldse vist pointi teha. See vähene mis optibetist tuleb ja nende oma mingi pokercrafti laadne asi ütleb,et sitemaks ma pole jäänud ja sisimas tunnen,et väga palju arengut pole ka olnud. Rohkem nagu eesmärk,mitte hardcore numbritel põhinev fakt. Vb reaalne EV oleks 50k kui mängiks 90% kasvõi A-game.

        Aga no mõni plaanis siin milli teenida. See oli eos juba delusional,ma proovin realistlikum olla.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #544
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Ei saa TPS-il jooksma?

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #545
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ei saa TPS-il jooksma?
            Ei ole see elukutseliste elu kerge jah. Flipid ei tulnud ära ja nii see elu käib turbodel.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #546
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Seal nipp, et pead kakaga ühte lauda saama. See suur doonor.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #547
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                @ranka tõlgi see jama ära. Mingi väga degen tekst. Ala tee mingi panus,või mitu ja kui kaotad,siis saad veel ühe 25se panuse teha? Kõlab nagu suht sitt diil?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #548
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Seal nipp, et pead kakaga ühte lauda saama. See suur doonor.
                  Panen selle liiga kinni veel!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #549
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    @ranka tõlgi see jama ära. Mingi väga degen tekst. Ala tee mingi panus,või mitu ja kui kaotad,siis saad veel ühe 25se panuse teha? Kõlab nagu suht sitt diil?
                    Puci, kust ma tean. Ma nende bettidega ei tegele. Aga peaks olema see, et pead tegema mitmikpanuse s.t. valid kolme seda Premier League mängu ning teed panuse ja kui üks neist kaotab, saad €25 tasuta panuse.

                    Aga siin vist ongi rõhk sõnal üks. Kui kõik kaotavad või kaks kaotab, siis ei saa ehk ainult juhul kui kaks võidavad / viik ehk üks jääb puudu võidust. Aga selle jaoks peab juba reeglied lugema.

                    Need sõnastused neil alati nii kehvad.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #550
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Laaskristjan ütles kord, et see on eriline oskus võita turniire . Mul on erilised oskused

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #551
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Kainus ruulib ikka . Aga panen lemonziku tõkkeid natuke oma päevikule tänasest päevast

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #552
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Kainus ruulib ikka . Aga panen lemonziku tõkkeid natuke oma päevikule tänasest päevast

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Ossa kurat, mängid nagu elukutseline juba.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #553
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Kainus ruulib ikka . Aga panen lemonziku tõkkeid natuke oma päevikule tänasest päevast

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Lihtsalt huvi pärast, miks sa gg-s ei mängi?Unibet ja party softid suht jubedad. Kus on catch?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #554
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Lihtsalt huvi pärast, miks sa gg-s ei mängi?Unibet ja party softid suht jubedad. Kus on catch?
                              Ma võiks teoorias mixida GG-d juurde, aga ma harrastan madalamat variatsiooni (pärast mitmekilost auku gg-s) üks parimaid viise selleks on väiksed fieldid.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #555
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Ei lihtsalt see oli nagu huvitav, sest olen kuulnud samamoodi, et mõned rexid ei mängi gg-s
                                Ja mul endal ka pigem auk gg-s. Aga kui hakkan mõtlema, siis mäng ikka päris nitine. Samas ju mängijaid palju ja peaks vaalu jätkuma kõigile, aga ilsmelt ikkagi reg vs vaalade suhe seal päris pekkis Pole sellsieid potte, et jammin utg vs BB ja utg callib 20bb a7o nt.. Aga samas urkasaitidel võib seda juhtuda.Pole sellist lahmimist jne. Keegi ütleb, et CEV mõistes sa enne fl ei teenigi raha
                                Last edited by privador; 03.04.25, 17:46.

                                Comment

                                Working...