MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #496
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Cliffs ka palun kui draamat genete
    ma liiga vana ja mõistuse juures draama jaoks niigi väikses kommuunis

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #497
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      ma vabandasin naise ees ja ütlesin, et otsin klapid üles.... küsis kas reporter aines. Aga nüüd klappides kuulates hakkan pilti kokku viima, miks omal ajal pidi laevale minema tööle korraks, et klattida
      Vaata mida hea jooks inimesega teeb

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #498
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Pamin follow tagasi.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #499
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          circa 30% kanti, et saan pileti. Udsol oleks roi vast 200%. Ekspress meedia tase nuhkimises, nii et ranka pane juristid valmis igaksjuhuks


          edit 0%
          Last edited by Söönlusikast; 16.03.25, 20:36.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #500
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            seepärast jinxisid selle oma postiga ära, et tegelt ei viitsinud tallinnasse minna v

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #501
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              circa 30% kanti, et saan pileti. Udsol oleks roi vast 200%. Ekspress meedia tase nuhkimises, nii et ranka pane juristid valmis igaksjuhuks


              edit 0%
              Kuuksid välja vä ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #502
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Tra ma oleks võinud viisakalt öelda, et saaksid mu grinditoas magada...

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #503
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  seepärast jinxisid selle oma postiga ära, et tegelt ei viitsinud tallinnasse minna v
                  kui regasin oli spew(tahtsin ekraani täis saada ) kui asi tõsiseks hakkas minema , siis jah mõtlesin ma annan nagunii selle pileti ära kui vähegi võimalus

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #504
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    @privador mis bottom on stackimisel siin , ilma hrcd avamata-otsene mull

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    paarsada euri overlay ka'

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #505
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Ma küll foldin. Väga nitt olen siin ja KK+

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #506
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        10BB-ga näiteks ma juba stäkiks, mis võib tunduda vastupidise loogikana, et just peaks väikese stäkiga ITM ära tiksuma.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #507
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ma küll foldin. Väga nitt olen siin ja KK+
                          Ma usun QQ+ siin jh , eks pärast vaatan. AKo isegi fold usun

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ma usun QQ+ siin jh , eks pärast vaatan. AKo isegi fold usun
                            AK ma kindlalt foldiks. AK on kindel flip või split, QQ puhul nii hull asi poleks.

                            Kas siin ei kehti see loogika, et sul on väga viisakas stäkk ja see duubel ei anna sulle sittagi juurde, kuid riskid kogu stäkiga. Kui näiteks oleks miski 10BB, siis tegelt lisastäkki oleks väga-väga vaja ja risk võib end ära tasuda.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #509
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              AK ma kindlalt foldiks. AK on kindel flip või split, QQ puhul nii hull asi poleks.

                              Kas siin ei kehti see loogika, et sul on väga viisakas stäkk ja see duubel ei anna sulle sittagi juurde.
                              Jah, samas otsest shorty pole mis rp lakke ajaks(suures plaanis see range siin ei muuda millega ära stackida)

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #510
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Ma ei tea, oleneb kas see suur on maniaakk ja kasutab pos ära v nit, kes järsku shoves.
                                kui Tüüp selgelt megaagaro ja kahtlus, et any2 lammutab siis call. miks callin, sest lauas pole selget mikrot. Aga ak foldin. Mu räägel mullis see, et kui võimalus saada flip a la JJ vs a6o siis võtan flipi vastu. Ja icm mudelites pole futureicm. nt võidad elle flipi oled ise laua suurim stakk
                                Palju peab ka jälgim kas mincash 2bi v 3,5 nt

                                Comment

                                Working...