MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #451
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Arvatavasti selle taha see asi jäi, et pagana lühike kuu. Ülemine nr kasum alumine tunnid, ülejäänud nr ei oma vastu mingit tähtsust siin päevikus. Lisamärkusena, et ei arvesta "töötundide" sisse ala HRC grindi ja muud õppe iseloomuga tegevust. Samuti ei arvesta sinna mingit random õhtust 1-2 lauatamist telefonis (ala toodzer vms )


    nagu dyatlov ütles tšernobõlis kui kõigest reaktor õhku lendas, pole hea-pole ka kohutav
    Tunnid siis 138 ?

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #452
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Tunnid siis 138 ?
      just nii,

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #453
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Sinna saad valida kas lähen töötaja või kliendina :

        Suurim tööpakkumiste otsing Eestis. Ava põhjalik tööpakkumiste otsing ja leia endale suurepärane töö.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #454
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Siit saab rohkem plekki
          sooja suppi ka lõunaks.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #455
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Sinna saad valida kas lähen töötaja või kliendina :

            https://www.cvkeskus.ee/valvur-tartu...-vangla-954281
            Olen mõne tuttavaga rääkinud ja nad kõik öelnud, et suht mõttetu. Korduvalt osalt käinud, kuid mingeid püsikliendisoodukaid pole.

            Võrdlusena vanasti Patarei kolooniatüüpi vanglas aga olevat olnud ikka tugev püsikliendiprogramm. Vanad "tegijad", kes korra istunud, said alati paremad koikud ja teatud hüved.

            Ahneks läinud ja alla käinud.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #456
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Olen mõne tuttavaga rääkinud ja nad kõik öelnud, et suht mõttetu. Korduvalt osalt käinud, kuid mingeid püsikliendisoodukaid pole.

              Võrdlusena vanasti Patarei kolooniatüüpi vanglas aga olevat olnud ikka tugev püsikliendiprogramm. Vanad "tegijad", kes korra istunud, said alati paremad koikud ja teatud hüved.

              Ahneks läinud ja alla käinud.
              Kui just maha laskmis ruumi ei viidud.

              Üks vanem töökaaslane ütles et päris kõhe oli seal, käisid tele jaoks mingit videot kunagi tegemas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #457
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Kui just maha laskmis ruumi ei viidud.

                Üks vanem töökaaslane ütles et päris kõhe oli seal, käisid tele jaoks mingit videot kunagi tegemas.
                Ma 90ndatest räägin.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #458
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Persse parimad hu-d ikka kui grindid shortiks villase-duubeldab ja nii ala 9x. 10x peal juba käib see kaka "nojah" ära suust.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #459
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Persse parimad hu-d ikka kui grindid shortiks villase-duubeldab ja nii ala 9x. 10x peal juba käib see kaka "nojah" ära suust.

                    Nojah on parim sõna üldse, sobib igas olukorras.

                    Tööl keegi keerab jama kokku : Nooojahh
                    Ei kuula kellegi juttu : nojah
                    Kellegil on mingi kurb lugu : nojaaa
                    Saad badbiiti: Noojaa nojaa
                    Võidad : nojah!

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #460
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Nojah on parim sõna üldse, sobib igas olukorras.

                      Tööl keegi keerab jama kokku : Nooojahh
                      Ei kuula kellegi juttu : nojah
                      Kellegil on mingi kurb lugu : nojaaa
                      Saad badbiiti: Noojaa nojaa
                      Võidad : nojah!
                      Saab käänata ja pöörata vastavalt vajadusele tõesti

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #461
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        ai kaka, isegi K3s oleks seksikam olnud seal lükata. Naine seletas seljataga, et ei viitsinud post mängida ?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #462
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          ai kaka, isegi K3s oleks seksikam olnud seal lükata. Naine seletas seljataga, et ei viitsinud post mängida ?

                          Ma olin just vanni astumas ja telefon oli pesumasina peal, valasin magneesiumi vanni.

                          Vaatasin et blockerid ja kärab küll, mitu rebuy võimalust ka veel

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #463
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Aeg on käes -aind fishid lakuvad kasinnis ja söövad 30 euroseid friikaid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #464
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Blja sa nahka teed. Kõvaks ei aja, aga isu küll peale. Tahan ka.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #465
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Kui ranka veel küsib,miks mind kotib see nime avaldamine -eriti mingi lambiturnadel eestis. Meedia kunagi võib öelda,et enda valik oli....Ma pole nii pikka teksti ammu näinud ekspressis,nii lampi võeti kõik arhiivid jms korzininist ette. Isegi inimesed kes ongi "avaliku elu tegelased" eestis-pole sellise mahuga artiklit saanud. Okse tuleb kurkku...kuna ma sain aru gambledore ei soovind olla avaliku elu tegelane.


                                Edit: ma ise arvan,et see veits isiklik rünnak-arvestades põhjalikkust. Meediale ei tohi ei öelda. Oleks gambledore väikse intervjuu teind ekspressiga ,oleks 1xA4 artikkel vb tulnd. Aga siin avalik poomine,kui intervjuud ei anna -siis oi oi
                                Last edited by Söönlusikast; 12.03.25, 05:48.

                                Comment

                                Working...