Aga mõtle, mõni tellibki ja mis veel uskumatum see töötab.
Platseebo effekt on võimas värk. Tuleb Marilyn ütleb et su kodu on nüüd täis õnne ja vaatadki juba tuba teistmoodi.
Kusjuures,ma absoluudselt ei alahindaks platseebo effekti. Kunagi gümna alguses jäin isale suitsuga vahele. Saatis mingi venna juurde ,kes pani nõelad kõrva ja ütles,et enam ma suitsu ei taha. Kuu aega toimis,kuni sain aru,et oot oot.
Kusjuures,ma absoluudselt ei alahindaks platseebo effekti. Kunagi gümna alguses jäin isale suitsuga vahele. Saatis mingi venna juurde ,kes pani nõelad kõrva ja ütles,et enam ma suitsu ei taha. Kuu aega toimis,kuni sain aru,et oot oot.
Kui keegi mulle peale suitsetamist nõelu kõrva topiks ma ei tahaks ka enam teha
Aga sa tupsusõltlane hakka ka TPS-i sõltlaseks ja rega ära. 20 matsi juba kirjas.
vaatab, kuidas energiatase õhtuks on. Ma ei viitsi tulla jälle nii, et 20min pelan ära ja siis juba tunne, et ma ei jõua/viitsi/taha enam. Saaks siis striimigi vaadata, aga jh mul erinevad lepped kodurahu säilimiseks, et pelanud parem telos-ja see nagu ühel laual tiksumine süvendab seda und
vaatab, kuidas energiatase õhtuks on. Ma ei viitsi tulla jälle nii, et 20min pelan ära ja siis juba tunne, et ma ei jõua/viitsi/taha enam. Saaks siis striimigi vaadata, aga jh mul erinevad lepped kodurahu säilimiseks, et pelanud parem telos-ja see nagu ühel laual tiksumine süvendab seda und
Miks striimi ei saa vaadata? Kuidas ja keda see häirib, kui klappidega kuskil nurgas nohised? Või peale kella X kompuutrikeeld? :D
Miks striimi ei saa vaadata? Kuidas ja keda see häirib, kui klappidega kuskil nurgas nohised? Või peale kella X kompuutrikeeld? :D
peale teatud kella kvaliteetaeg oma kõige kallimaga, just see omaette teises toas nohisemine olekski halb-a kogu tehnikat elutuppa ma ka ei viitsi tassida ju
peale teatud kella kvaliteetaeg oma kõige kallimaga, just see omaette teises toas nohisemine olekski halb-a kogu tehnikat elutuppa ma ka ei viitsi tassida ju
Tra need naised!!! Ei lase juua, ei lase pokkerit mängida, ei lase mitte midagi teha! Hakka või misogüüniks või peaks hoopis ütlema, et hakka ka misogüüniks? ?
Ja selliseid poste lugedes ei kadetse, vaid just tuletan meelde, kui hea on olla üksikisast poissmees, eriti ajal, kui laps on juba suhteliselt suur. Nagu teine noorus ???
Comment