MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #256
    Re: MTT ja Tinderi grind

    Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #257
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?
      50€ on 1 turna rake kõigest

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #258
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Jargo asju kõlbab osta ka bbz lehelt. Aga räägi tinderi juttu ka,mul endal pole kunagi seda olnud. Tuttav muuseas rääkis,et paljudes riikides tinder prostitutsiooni vahendaja pigem,kui tutvumissait. Ntx ukrainas olla olnud iga 3s,et fiftyy euros kui tuttav tinderi lahti tegi. Presõda oli see muidugi. Kuda eestis sellega ?
        Praegu väike paus. Pole jaksu reisikorrdajalt mängida.Kuskile naisi vedada ja viia.Pokkeirle suunatud. 2 asja korraga ei saa:)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #259
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Mängin turnasi, buy in 5-50. Nüüd kogen seal ligi 3k downswingi, mis paneb mind muretsema.Aga teistpidi saan jälle aru, et vaja praktikat. Kui mingi segane spot, siis kohe vaatan üle tagantjärgi. Kahjuks enamus spotte, kus vea teen, kohe saan aru. iule nt olen pm chipleader 50BB raha lähenemas. Laua teine suur stakk 3b mind sb-lt ma BB. Mul JJ ja shoven, ta call ja KK. Ausalt ma ei sa aru, miks ma pean seal shovema...kui on call olemas...
          Ehk siis jah mindsiet paika. Kuidagi üritan mõelda, et kõik rämedalt bufivad mind ja varastavad. aga ma ei mõtle kunagi, et äkki ongi kellegil premium paar v hittis seti vms...

          Kuulan seda youtube podcasti päris hea meelega. https://m.youtube.com/watch?v=4mc7xQ...BrdWxldg%3D%3D. seal räägib tõusev staar Alex Kulev, kudias ta jõudis paari aastaga 50-100 highrolelriks.Just oluline, on kuidas nad mõtlevad jne Pokkeris mindset ÜLIOLULINE

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: MTT ja Tinderi grind

            See "pokker ja mõtteviis/hoiak (mindset)" on nii ülehinnatud teema (tegelikult alahinnatud), et lausa on naljakas, kuidas seda proovitakse õppida.

            Ma mõtlen selle ülehinnatuse ja alahinnatuse vasturääkivuse all seda, mida on keeruline selgitada. Mõtteviis, mida proovitakse pokkeris juurutada on minu hinnangul pokkerimängijana vale.

            See tähendab, et seda ei tohiks juurutada pokkeris, milleks on elupuu lõputute võrade üks ots, vaid see mõtteviis peaks olema kogu elus ja peegelduma elupuuotsuse iga võra tipus või vähemalt proovima seal.

            Seda on keeruline selgitada, kuid haakuks ehk ütlusega: "Ole oma kodus nagu kuninga juures, siis oled kuninga juures nagu oma kodus".

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #261
              Re: MTT ja Tinderi grind

              Päris huvitav oleks lowstakesi crusherit jälgida. Et mida ta siis teeb. On ta pigem konservatiivne või vastupidi hüperagro?Teeb ta hulle herocalle? Paneb 3 barrelit õhuga?
              Natsa vaatan neid BENCB, Jargo streame ka, aga ega seal avstust saa.
              Võtame Jimmyt live rex. Tal o väga decent tulemsed. Aga paljud peavad teda liiga nitiks jne

              Kindlasti jätkan projektiga ja läheb siis raha palju läheb.

              Teine podcast mida kuulan on Jungelmani podcast. Seal see Nietche ütles suht konkreetselt , et superhighrolelrit. Roi on max 5%. Aga kui vaalu pole-pole sedagi.Ta ei näe sela mõtet mängida.
              Last edited by privador; 12.10.24, 11:17.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: MTT ja Tinderi grind

                "Proovitakse õppida on naljakas" all pean seda, et miks sa õppida mõtteviisi pokkeris? Kas pokker on mingi püha lehm, et ainult seal on seda vaja? Muul ajal meie elu juhib riik nagu umbes George Orwelli düstoopilises romaanis "1984"?, kus Suur Vend meid jälgib ja meie eest on kõik, isegi mõtted ära otsustatud!

                Õppida ja praktiseerida seda kogu oma elus! Proovida olla iga päev võimalikult objektiivne, aus, hinnata olukordi kainelt ja adekvaatselt; mõelda, et igal teol on tagajärg; hinnata ja proovida hinnata tuleviku tagajärgi jne.

                Üks elulihtne näide. kui suitsetad võid saada kopsuvähi. Kui "mõttemaailm" on õige, siis mõistad seda ja lõpetad tegevuse, mitte ei mõtle, et "ju mina ei saa". Ei. Objektiivselt iga viies suitsetaja lõpetab elu kopsuvähiga.

                See pole number, vaid räige tõenäosus. Kui viiekesi oleksid ühes autos ja tuleks islamiterrorist ning ütleks, et ühe lasen teist kohe siinsamas maha - tõmbame liisku, siis mõtleks ka, et pohhui, "ju mina see pole"?

                Lisaks lisada juurde südame - ja veresoonkonnahaigused, rahakulu, mõttetu asjade kaasas tassimine, teised tervisehädad. Kui "mõtteviis" on õige, siis loobutakse sellest jamast.

                Ja seda suitsetamist võib asendada ükskõik, millise muu meie lõputu elupuuotsuste võradega. See pokkeri mõtteviis võib ju olla õige, aga kui muu lonkab, siis mulle lihtsalt tekib irve näole, kui miski vend, kes ilmselgelt ei mõista päriselust eriti midaig, räägib pokkeri mõtteviisist.

                Lõpetuseks. Keda huvitab George Orwelli 1984, kuid ei viitsi kuulata, siis Margus Lepa on kenalt lugenud kogu raamatu välja:.https://www.nommeraadio.ee/meediapank.php/1984


                Hea kuulamine, kui midagi kuulata ei ole ja see raamat oli põhjusega Nõukogude Liidus keelatud ja üha rohkem meie ühiskond hakkab seda meenutama.

                Spoileris lühikirjeldus Apollo lehelt:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #263
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Agressioon tõstab räigelt EV-d, eriti lives kus kõik on nitimad ja psühholoogiselt koju minek on raskem.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #264
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Ja võib-olla ühte asja väljendasin valesti või peaks valesti välja lugema, et tulekski elada mingi kalkuleeriva niti elu. Ei tule.

                    Mõte oligi selles, et mingid tegelased räägivadki pokeri mindsetist, kuid päriselus kuidagi ei biidi. Siis tekib küsimus, et mees, millest sa räägid.

                    Meenutab veits neid, kes istuvad kiitoiduburksiputkades, libistavad päeva läbi mulli ja kahmavad kahe käega erinevaid "tervisetablette", kuid instagrammi postitavad tekste tervislikkusest. See ajab lihtsalt naerma.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Agressioon tõstab räigelt EV-d, eriti lives kus kõik on nitimad ja psühholoogiselt koju minek on raskem.
                      +1

                      Lisaks. Ma võin panna puusse ja tulistan puusalt. Ärge võtke seda tõepähe, kuid ideekorjeks - agressioon vähendab dispersiooni.

                      Agressiooni all pean silmas "mõistlikku agressiooni", mis on väga suhteline, kuid pokkerilauas mõistlik on tunnetuslikult selline, et toda agressiooni on piisavalt tunda, kuid mitte nii piisavalt, et seda saaks lihtsalt ärakasutada (kõik muutuvad nit-stationiks).

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #266
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        +1

                        Lisaks. Ma võin panna puusse ja tulistan puusalt. Ärge võtke seda tõepähe, kuid ideekorjeks - agressioon vähendab dispersiooni.

                        Agressiooni all pean silmas "mõistlikku agressiooni", mis on väga suhteline, kuid pokkerilauas mõistlik on tunnetuslikult selline, et toda agressiooni on piisavalt tunda, kuid mitte nii piisavalt, et seda saaks lihtsalt ärakasutada (kõik muutuvad nit-stationiks).

                        Nagu kui vaadata mu mängu siis ma ei ole üldse hea mängija, sizingud kehvad, range pole GTO, aga terve elu võitev. Pole kunagi end heaks mängijaks pidanud ja kui näen mingi strat talk foorumis siis pooli lühendeid ei tea ja tunnen end nagu oleks ära eksinud.

                        Lihtsalt mängin nii et ei koti ja et võimalikult raskeks teisele elu teha..

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #267
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          "Proovitakse õppida on naljakas" all pean seda, et miks sa õppida mõtteviisi pokkeris? Kas pokker on mingi püha lehm, et ainult seal on seda vaja? Muul ajal meie elu juhib riik nagu umbes George Orwelli düstoopilises romaanis "1984"?, kus Suur Vend meid jälgib ja meie eest on kõik, isegi mõtted ära otsustatud!

                          Õppida ja praktiseerida seda kogu oma elus! Proovida olla iga päev võimalikult objektiivne, aus, hinnata olukordi kainelt ja adekvaatselt; mõelda, et igal teol on tagajärg; hinnata ja proovida hinnata tuleviku tagajärgi jne.

                          Üks elulihtne näide. kui suitsetad võid saada kopsuvähi. Kui "mõttemaailm" on õige, siis mõistad seda ja lõpetad tegevuse, mitte ei mõtle, et "ju mina ei saa". Ei. Objektiivselt iga viies suitsetaja lõpetab elu kopsuvähiga.

                          See pole number, vaid räige tõenäosus. Kui viiekesi oleksid ühes autos ja tuleks islamiterrorist ning ütleks, et ühe lasen teist kohe siinsamas maha - tõmbame liisku, siis mõtleks ka, et pohhui, "ju mina see pole"?

                          Lisaks lisada juurde südame - ja veresoonkonnahaigused, rahakulu, mõttetu asjade kaasas tassimine, teised tervisehädad. Kui "mõtteviis" on õige, siis loobutakse sellest jamast.

                          Ja seda suitsetamist võib asendada ükskõik, millise muu meie lõputu elupuuotsuste võradega. See pokkeri mõtteviis võib ju olla õige, aga kui muu lonkab, siis mulle lihtsalt tekib irve näole, kui miski vend, kes ilmselgelt ei mõista päriselust eriti midaig, räägib pokkeri mõtteviisist.

                          Lõpetuseks. Keda huvitab George Orwelli 1984, kuid ei viitsi kuulata, siis Margus Lepa on kenalt lugenud kogu raamatu välja:.https://www.nommeraadio.ee/meediapank.php/1984


                          Hea kuulamine, kui midagi kuulata ei ole ja see raamat oli põhjusega Nõukogude Liidus keelatud ja üha rohkem meie ühiskond hakkab seda meenutama.

                          Spoileris lühikirjeldus Apollo lehelt:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          selle suitsetamisega oli veel see asi, et vähi % oleks suurem, aga paljud surevad enne juba mõnesse muusse südamehaigusesse vms.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #268
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Veel üks spot 6-handed avan co JJ 25bb eff. Bb 3b 6Bb. GTO karjub jam. Nuh mängin AA...
                            Lihtsalt see selline pos, kus mõnel polegi seal 3b/fold range. Ja see pole mingi vaal vaid isegi nõrgem rex.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Veel üks spot 6-handed avan co JJ 25bb eff. Bb 3b 6Bb. GTO karjub jam. Nuh mängin AA...
                              Lihtsalt see selline pos, kus mõnel polegi seal 3b/fold range. Ja see pole mingi vaal vaid isegi nõrgem rex.
                              GTO ongi ju mäng, mille miinimumeesmärk on mängida nulli (viiki), mitte tagada maksimaalselt parimat tulemust. Seepärast ei maksagi Müüri kombel GTO-d kopeerida, vaid võtta seda ideekorjeks.

                              Kui GTO oleks parim lahendus mängule, siis bottide omanikud ei korjaks populatsiooni infot, vaid lähtukski ainult GTO-st. Paraku on asi vastupidi. GTO osa on olematu, kui üldsegi.

                              https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post635647

                              ---

                              Seega minu soovitus on ehitada GTO põhjal ilusad ranged (näiteks push-fold, korralik preflop range, tüüpolukorrad ja panuste suurused postflopis) ja see on vundament. Nurgakivi. Kõrvalekaldeid teedki vastavalt mängijale ja olukorrale. Tabelimäng ei ole kõige kasumlikum. Võib-olla lollikindel, aga mitte kõige kasumlikum.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #270
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Lisaks, sul on ka ligipääs salafoorumile. Loe mu tehtud teemat näiteks, mida ma vaikselt edasi arendan:
                                https://foorum.pokkeriprod.com/showt...OKKERIBOTT-***

                                Võtagi lahti oma GTOW ja PT ning koosta korralikud ranged, 3bet strateegia, betsizing. Analüüsi, kasuta vahendeid, netti, korja ideid, täienda, kuid mitte ära kopeeri.

                                Rattaid jah pole mõtet uuesti leiutama hakata (näiteks 3bet shove tabelid, ranged jne), kuid kõik muu peaks olema ka natuke sõltuvuses sinu enda mänguoskuse, stiili ja tunnetusega.

                                E: Ja tead palju lihtsam (ma ei tea, kas õigem) on mängida, kui oled läbitöötanud oma mängu. Siis jääb neid "oh puts, kus ma nüüd olen" olukordi vähemaks.

                                Comment

                                Working...