MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #106
    Re: MTT ja Tinderi grind

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ega jah see huvitav küsi,mus et võid pre teha kuulikindlaks, aga kas see eeldab, et ka postflopis
    PEAD MÄNGIM korrektselt edasi., et sellest tolku oleks Nt limbid 9Ts HJ BB chekib. Flop A52, et paned seal tuimalt 3 kuuli vms? See sama nagu Tinderis, et võid seal head pildid teha ja chatis imalat juttu teha, aga kui kohtumisel oled äpu ära closeda ei oska, siis oled suht alguses.
    Selle pärast tasubki kohe tinderis ära näidata et oled äpu ja säästad aja kulu, kohtingu pealt hoiad ka raha kokku, igati finantsiliselt kõige õigem +ev lüke.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #107
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kas mina olen millestki valesti aru saanud? Parandage mind, kui mina väidan, et GTO-strateegiat kasutades tuleb kõikidel tänavatel mängida õigesti.

      Ei ole nii, et näiteks, kui pead limpima 80% ajast ja all-in minema 20% ajast ning kui need ära teed, siis oledki halvimal juhul 0EV. Ei ole. See aeg, kui sa limpid ja jõuad postflopi, pead ka täpselt ja õigesti mängima, vastasel juhul pole sellest kasu.

      Jah. PF võid olla vägistamiskindel, kuid sellest on vähe abi, kui postflopis on suured lekked.

      Kas ma eksin? Range on ju terviklik ja iga tänava suhtes ning kui suudad preflopist-riverini, alles siis saab rääkida perfektsest GTO-st ja alles siis maksab seda ka päriselt imiteerida ning sedagi ainult mängudes, kus sa muidu eelist ei tunneta.
      ja kui sellest veel vähe oleks, siis gtos tihti mängupuul asjad mix , ala beti 30% ajast checki 70%, edu täpsete freq tabamisega veel.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #108
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Veel mõned huvitavad spotid. Mul on tunne, et meie live pokkeris on paar daami, kes 3 betivad vaid QQplus,AKplus!!!! Nad ei kungai 3 beti nõrga assaga! See mulle endale mõtlemise koht, Kas TT, vb ka AQ on mõtet üldse callida?jah rexi vastus selge gto-call aga tädi, vastu kel pole ühtki light 3 b ranges!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Ega jah see huvitav küsi,mus et võid pre teha kuulikindlaks, aga kas see eeldab, et ka postflopis
          PEAD MÄNGIM korrektselt edasi., et sellest tolku oleks Nt limbid 9Ts HJ BB chekib. Flop A52, et paned seal tuimalt 3 kuuli vms? See sama nagu Tinderis, et võid seal head pildid teha ja chatis imalat juttu teha, aga kui kohtumisel oled äpu ära closeda ei oska, siis oled suht alguses.
          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          ja kui sellest veel vähe oleks, siis gtos tihti mängupuul asjad mix , ala beti 30% ajast checki 70%, edu täpsete freq tabamisega veel.
          Täpselt nii. Privadori postid panidki mind imestama, et kumb on asjast valesti aru saanud.

          Tundub, et see ongi väga lai probleem. Inimesed arvavad, et käik on staatiline ehk fikseeritud. Kui näiteks teed X käigu ühes kohas, siis sellest piisab. Tegelikult see X-käik on arvestatud pikalt ette ning tuleb teha järgmistel tänavatel õigesti.

          Mulle endale tundub, et GTO-d kasutataksegi valesti. Just see limpimine jms. GTO annab pigem juurde fundamentaalseid teadmisi panustamise suurustest, võimalustest, sagedustest, blokerid jne., kuid mitte seda, kuidas tuleks mängida.

          Pole ka nii lollkindel, kui NASH või CK.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: MTT ja Tinderi grind

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Veel mõned huvitavad spotid. Mul on tunne, et meie live pokkeris on paar daami, kes 3 betivad vaid QQplus,AKplus!!!! Nad ei kungai 3 beti nõrga assaga! See mulle endale mõtlemise koht, Kas TT, vb ka AQ on mõtet üldse callida?jah rexi vastus selge gto-call aga tädi, vastu kel pole ühtki light 3 b ranges!
            Kui sa tead nii kitsast PF range, siis on see lihtsalt puhas matemaatika preflopi suhtes. Kui tead ka nende postflop mustreid, siis saad juba teha veel kohandusi.

            Ja sellise range vastu pole enam vahet, kas sul on 22 või TT. Postflop equity eriti ei muutu ja võib-olla see ongi see koht, kus GTO-ga saad nende range ära lahendada :)

            EDIT: Tegelt see võib päris hea GTO lahenduse koht ju olla. Eriti, kui tead ka nende postflop mustreid. Näide GTO praktilisest väärtusest.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #111
              Re: MTT ja Tinderi grind

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Täpselt nii. Privadori postid panidki mind imestama, et kumb on asjast valesti aru saanud.

              Tundub, et see ongi väga lai probleem. Inimesed arvavad, et käik on staatiline ehk fikseeritud. Kui näiteks teed X käigu ühes kohas, siis sellest piisab. Tegelikult see X-käik on arvestatud pikalt ette ning tuleb teha järgmistel tänavatel õigesti.

              Mulle endale tundub, et GTO-d kasutataksegi valesti. Just see limpimine jms. GTO annab pigem juurde fundamentaalseid teadmisi panustamise suurustest, võimalustest, sagedustest, blokerid jne., kuid mitte seda, kuidas tuleks mängida.

              Pole ka nii lollkindel, kui NASH või CK.
              Gto aitab mängu mõista, equity erinevusi rangede vahel jne ja nii peakski temasse suhtuma. Kui juba plaan highstakes minna, siis lähebki peensusteni õppimiseks.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #112
                Re: MTT ja Tinderi grind

                Nädala lõpp tuleb karm. Homme siis koju, pannakse mingi huipkallis uksemonitor, et saab lõustu näha, siis torman kohe rongi peale, et siis Peipsi suunduda. Seal nimelt toimub "Rannamaja" suvelõpupidu, kus alko,saslökk ja ohtrlt kaloreid. Reede siis saan kuksilt Naxeriga koju mööda Narvat(tahab kuksil slotti mängida). Laupäev läheb kohe rahvajooksuks, sealt loodetavasti mitte higisena kohe Win Tv live, sab veidi puhata ja esmaspäev juba Maltale!
                Kes ei tea, mis on "Rannamaja". Kunagi oli selline reality kus mingid nolgid elasid ühes majas ja sai seal keppi ja intriige. Nüüd on see nn. täiskasvanute kujul. Juuakse, lobisetakse avameelselt kõigist. Kellegil tabusi pole.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #113
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Bad beadid järjest. Krt paar päeva enne jooksu oli kummaline olla. Nagu oleks palavik, aga kraadiklaas ei näita midagi. Isegi vahets 35.8...Selline kummaline nõrkus. Ei teinudki trenni.
                  Täna siis jooks. Algas bad beatide rada. Mu süsiniktallaga kallid tossud olid kadunud, millega ma pool minutit kiiremini jooksen kilomeetrit...Ühesõnaga panin mingid teised trennitossud jalga...
                  Et kõik läks allamäge, siis võtsin eesmärgiks alla tunni joosta. Aga mida ei pannud tähele, oli kuum ilm. Jah, kuum ilm septembris! Päike lagipähe, taarun juba-pilt hakkab ära minema. Poolel maal läksin kõnnile üle ja ei saanudki rütmi tagasi. Parem alternatiiv, kui mind kanderaamil minema veetakse.Lõpuaeg 1.08 eelmine aasta 48m. See ei anna rahu, vb oktoobris lähen ka Tartu 10km jooksma.
                  Win TV ka. Esimese osaga jäin rahule. Mõne naise vastu pidin 3 barrelit õhuga panema, et ta foldima saada.Viimane käsi. Mul umbes 15BB(mis võib keskmine stakk olla). Avan UTG TT. BB suurem callis.Flop 976. Ma jammisin Ta callis 85s. Ma ei näe kuidagi siit välja rabelen. Jah mu käsi pm face-up, aga iga pott on kullahinnaga. Teiseks kui ma panustan nt 2.5bb ja ta chraiseb. , ma ei pääse siit kuskile. Isegii 2 paari vastu on ok equity. Ja kui ta trapib callides ma jammin Turni anyway. mul mingi chesteri needus. Pole vist ühtki cashi saanud. Kõik sama tsenaariumi järgi saan 5x stakiks ja siis ei võida enam ühtegi kätt. Ja win tv keksmine stakk läheb mingi hetk bubbles 10BB isegi. Sa ikkagi pead fishidega seal flippama kuskil

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Päriselt annavad ka "eritossud" niipalju juurde? Ma mõistan, et jalatsil on vahe, et pooleminutilised vahed tuleksid, kui jookseks kummikuga võrreldes tavapärase jooksutossuga, kuid tõesti jooksutossu - jooksutossu vahe nii suur?

                    Paneb natukene mind mõtlema, et äkki jääb sinna feromoonide kategooriasse? Kus kandja arvabki, et feromoon muudab teda vastassoo jaoks atraktiivsemaks, kuid tegelikkuses on pigem psühholoogiline efekt ja kandja muutub lihtsalt enesekindlamaks. Äkki sama teema on ka selle tossuga, et kallis toss jalas, siis joostes proovid sellega ka rohkem pingutada?

                    Igatahes viitsid, anna link, sest pole teemat, kuidas ja kui palju jalatsid jooksmist mõjutava. absoluutselt uurinud ja hakkas huvi pakkuma.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #115
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Ei see ei ole kindlasti soovmõtlemine. Seal on suur süsinikplaat all päka osas.. Ma ei tea,kas ta põrkab, aga ta sunnib kuidagi sammu suureks tegema, samas kulutamata palju energiat.Samuti vist kaal väike 200g, kui tavatoss 300g.Ja jooksus samm oluline. Ega treenerid lõpus asjatult karju, et "samm kõrgeks, ei lase alla". Lõpus kui süsi vajub just samm täiesti ära ja praktilsielt täistalla peal joosked-sõrgid-tempo ka kukub . Aa neid susse treeningul ei soovitata kasutada-ta pole päris loomulik
                      https://hetgeheimvanhardlopen.nl/en/...nike-vaporfly/ Palju redditi poste, kus testitud ja tehtud kohe PB

                      Eile win tv-l ka midagilõbusat ühe naise vastu. Avab UTG-1(kuidagipäris loose tundus) 3b KQo. Flop 367. ch ma betin. turn 9(flush draw ka tekkis). Panen mahlaka beti uuesti, ta call. river 3. Piidleb mind kaua nagu ära armunud. Chekib lõpuks ..Jammin kõik sisse, tuleb ohkega suht kiire fold... Kõige magusamad potid mitteflippamised.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        See juba on küll loogiline, jup.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #117
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Jälgin EPT-d. main evendi fl-s on üks naine back to back 1 9-st, kes saanud siis uuesti fl-a.
                          Huvitav mängu jälgida
                          Ja meie mees jälle kõrges mängus.


                          Üks selline huvitav käsi. Krt väga sick käsi, mis käe peale Laddevi panete?
                          Või noh mis paneb riveris omakorda reraisima?Kas mindi TJ, väiksema majaga veel thin väärtust võtma?Ütleme, et Laddevil on 89. Mis käega vastane teda callib?Või milllelt väärtust saab, mis ei crushi teda

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #118
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Jälgin EPT-d. main evendi fl-s on üks naine back to back 1 9-st, kes saanud siis uuesti fl-a.
                            Huvitav mängu jälgida
                            Ja meie mees jälle kõrges mängus.


                            Üks selline huvitav käsi. Krt väga sick käsi, mis käe peale Laddevi panete?
                            Või noh mis paneb riveris omakorda reraisima?Kas mindi TJ, väiksema majaga veel thin väärtust võtma?Ütleme, et Laddevil on 89. Mis käega vastane teda callib?Või milllelt väärtust saab, mis ei crushi teda
                            Ma ikka mõelnud,et peaks ladevil kratist kinni võtma ,kogu aeg näen teda jalutamas kutsuga ,või niisama. Naljakas mõelda ,et ladev must 100m,janter vist 800m(numbrid puusalt ) ja minu cap lowstakes ja vahel shotid midstakes kuigi elan hea pokkerienergiaga rajoonis

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Ma ikka mõelnud,et peaks ladevil kratist kinni võtma ,kogu aeg näen teda jalutamas kutsuga ,või niisama. Naljakas mõelda ,et ladev must 100m,janter vist 800m(numbrid puusalt ) ja minu cap lowstakes ja vahel shotid midstakes kuigi elan hea pokkerienergiaga rajoonis
                              Mitte, et ma tahaks panna kahtluse alla kellegi oskusi, kuid oskused on üks tervik.

                              Oletame, et saaks kahte mängijat kloonida, et nende pokkerioskused on 100% identsed ja nad stardivad täpselt samal ajal, siis nad ei pruugi mõlemad jõuda samasse punkti, sest teised oskused erinevad.

                              See hõlmab endas nii tööeetikat, rolli kogumist, kui tihti mängitakse, tilt managment jne jne.

                              Teisisõnu, mida ma tahan öelda, et kõigil on võimalik pokkeris jõuda suhteliselt kaugele ja isegi kesiste oskustega, aga siis kesiseid pokkerioskusi peavad korvama lauavälised oskused.

                              Teisisõnu - edu tagab siiski terviklikkus ja seega võib-olla paari aasta pärast oled sina see, kes pitsuga jalutab ja kellest mõeldakse, et näen teda iga päev...

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #120
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mitte, et ma tahaks panna kahtluse alla kellegi oskusi, kuid oskused on üks tervik.

                                Oletame, et saaks kahte mängijat kloonida, et nende pokkerioskused on 100% identsed ja nad stardivad täpselt samal ajal, siis nad ei pruugi mõlemad jõuda samasse punkti, sest teised oskused erinevad.

                                See hõlmab endas nii tööeetikat, rolli kogumist, kui tihti mängitakse, tilt managment jne jne.

                                Teisisõnu, mida ma tahan öelda, et kõigil on võimalik pokkeris jõuda suhteliselt kaugele ja isegi kesiste oskustega, aga siis kesiseid pokkerioskusi peavad korvama lauavälised oskused.

                                Teisisõnu - edu tagab siiski terviklikkus ja seega võib-olla paari aasta pärast oled sina see, kes pitsuga jalutab ja kellest mõeldakse, et näen teda iga päev...
                                Janteri ajalugu ei tea ,aga nii ladev kui ka janter olid ka siin foorumis olemas.Ma sain aru ladev mängis nl100 aastaid ja oli ka vb mustemaid perioode(meil juhuslikult ühiseid tuttavaid ladevaga ja pole aus rääkida tema eest,sest ma ei sooviks seda ka endale) aga liitus talliga ja inb4 oli nosebleedis. Ja ühte ma tahan rõhutada,talliga liitumine ei ole mingi imeline tablett. Kui ise ei viitsi,ei taha,otsid vabandusi ,siis ei aita sind ükskski vägi. Usun ka müüri tallis suurem osa feilis

                                Comment

                                Working...