MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #286
    Re: MTT ja Tinderi grind

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Täna kudiagi täielik tühjus pokkerist. Tegin paar netiturkat sains eal kohe 3 outerid vist 3-4korda järjest-võttisisu ära. Tahtsin täna Kingsile jõudnud, aga ei viitsinud ka sinna minna. Ehk homme tekib võimalus.Üht asja olen aru saanud. Pokkerit ei tasu mängida, kui väsimus peal-just vaimne väsimus. Live on natsa teine, jälgid lauas kudidas keegi mängib-see ka huvitav. Ja tihti tuleks teha ka lauaanalüüs. Isegi kui ise bustid, siis vaatad, aks mängud on ülds emängitavad. Kui 8 kapuutsivenda vastas, kes vigu ei tee, siis mis mõtet üldse festivalil osaleda.

    Chesteris oli ka huvitav käsi-aga ta oli naljakas pigem. Avasin UTG Steven Tool pigem väiskema stakiga äkki tal 20-25bb. SB pos teeb minraisi. Mul Ako. Ma shoven ja ütlesin talle, et ma tean, et sul AA, aga noh ma ei saa foldida:)Netis näinud pidevalt sellsied mingayraisid ja ajad ssse nupud AA-KK vastas.Tegelt oleks naljaksas show mõttes isegis seda ak-d maha visata. Jah, ta võib trikitada mingi Ajo nt, aga siis läheb juba leveldamismänguks
    tightimapoolse utg vastu hakata trikitama sb-l.. ei tea kui mõistlik see on.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Kui ma oleksin nii kindel, et tal taga domineeriv premm ja samas ei suudaks ikka pres foldida ning stäkid on suht, kuid mitte lõplikult seotud, siis ma flatiks pre ja shoveks 70% ajast floppe, mis ei hiti. Nii mängides ei muutu equity KK ja AA vastu, kuid võid foldida välja ta rangest AK, kui tal peaks see sees olema.

      Kui tahad veel fancymat liini ja oled kindel, et ta range koosneb KK, AA ja vahest ka AK ning soovid turniiri jätkata, siis flati:
      ? shove iga mööda läinud flopp, kui ta chekib;
      ? foldi või shove, kui ta cbetib;
      ? tabamuse korral ekstrakti ja mängi vastavalt.

      Selle mänguliini probleem ongi see, et kui tal on seal ranges ka midaig muud peale KK/AA ja AK, mis tahaks näiteks pres stäkkida või bluffis pres.

      Kuid üldiselt pohhui. Ma arvan, et AK-ga shovemine seal kõige lõbusam tegevus ei ole, kuid pikas perspektiivis preflopis fold tunduks veel hullem. Enne foldimist võtaksin ülaltoodu liini - on vähemalt lõbusam floppigi vaadata.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #288
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Fold leveldamise mõttes avab expoitimsie ukse. Teebki edaspidi 27o seal trikke:)

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #289
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Fold leveldamise mõttes avab expoitimsie ukse. Teebki edaspidi 27o seal trikke:)
          Sb vs utg pole nagu spot ,kus hakata exploitima,eriti selle sizinguga...samas nägin klippi kus eelmisel 500sel QQ limp/foldis utg-lt ???

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #290
            Re: MTT ja Tinderi grind

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Sb vs utg pole nagu spot ,kus hakata exploitima,eriti selle sizinguga...samas nägin klippi kus eelmisel 500sel QQ limp/foldis utg-lt ???
            Täpipealt! Seepärast ei saagi priva mitte kuidagi seal foldida ja SB võib päriselt ka omast arust "exploitida" privadori, et "ma 3betin teda QQ-ga väikselt ja kui tema [priva on nit] shoveb, siis on tema KK+".

            Kui seal on ka väga madala sagedusega mingit sellist loogikat, siis see on ka põhjus, miks mitte kunagi AK-d priva foldida ei saa ja seda loogikat on. Ja pole mõtet hakata siia tooma kaartidele nimesid taha ega mingeid "oleneb".

            Kokkuvõttes: Shove >>>> Call. Fold on maha kriipsutatud ja ainult siis, kui kaarte näed. Call on siis, kui minu vastu mängid (et ma saaksin oma bluffiga su AK pealt postflopis ära) ja muudel juhtudel shove.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #291
              Re: MTT ja Tinderi grind



              Kakal täitsa õigus 20BB SB pealt ei raisita 92o, ega T2o!! Nagu Laas stuudios röökis...raudselt gtovend.
              )2s, T2s siiski ranges. Ajasin segamini 10BB huga, ilma antedeta kus T2o võid isoda.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #292
                Re: MTT ja Tinderi grind

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                https://gyazo.com/ea56001e6440a74315b233e65f3e6e8e

                Kakal täitsa õigus 20BB SB pealt ei raisita 92o, ega T2o!! Nagu Laas stuudios röökis...raudselt gtovend.
                )2s, T2s siiski ranges. Ajasin segamini 10BB huga, ilma antedeta kus T2o võid isoda.
                Sb/bb ei vaata üksski gto bot su poole viltu kui kohati mängid 100% range
                Näifeks istuks chesteris copperkoini kõrvale paremale käele.. ma mängiks 100% käsi sb-l,suure osa avaks 2.5-3.5x olenevalt,kus faasis me parasjagu oleme. Copperi asemel istuks ivar ,siis peaks natuke rohkem range ehitama mängitavuse suunas.
                Last edited by Söönlusikast; 21.10.24, 18:46.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #293
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Krt täna selline alsikus peal, pole mängimise tunnetki. Aga veidi piilusin solverit.
                  Minu jaoks jälle huvitavad kohad. Btn vs BB 20bbeff. Btn avab sa callid Flop AK4 ja sul T4. Solver pakub ka chraisi T4-ga V üldse olen näinud, kus solver pakub chraise madalapaariga.Üritan aru saada, mis on masina idee. Ma saan aru, et GTO-l meeldib chraisida boardidel kus on equity mängus. Ehk runner runenr mastid, gutshotid, üksikud paarid. jne

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #294
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Krt täna selline alsikus peal, pole mängimise tunnetki. Aga veidi piilusin solverit.
                    Minu jaoks jälle huvitavad kohad. Btn vs BB 20bbeff. Btn avab sa callid Flop AK4 ja sul T4. Solver pakub ka chraisi T4-ga V üldse olen näinud, kus solver pakub chraise madalapaariga.Üritan aru saada, mis on masina idee. Ma saan aru, et GTO-l meeldib chraisida boardidel kus on equity mängus. Ehk runner runenr mastid, gutshotid, üksikud paarid. jne
                    Kui sul on 4 siis vastasel on vähem value käsi

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #295
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Mina eriti inimeste ajusse ei näe, aga chesteris 30% ülemaksega ei mängita. Ehk isegi kui oled 0 mängija teenid 30% roid. Aga minnakse kingsile seda 500 mängima, kõva rakega nittidest sommidest regzide vastu. Natuke tundub ka nagu kõvatamine. Et mul savi kuhu lähen olen crusher.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #296
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Mina eriti inimeste ajusse ei näe, aga chesteris 30% ülemaksega ei mängita. Ehk isegi kui oled 0 mängija teenid 30% roid. Aga minnakse kingsile seda 500 mängima, kõva rakega nittidest sommidest regzide vastu. Natuke tundub ka nagu kõvatamine. Et mul savi kuhu lähen olen crusher.
                        Äkki seal pigem see nüanss,et 0 mängijal on olnud võimalus kingsile satikalt peale saada... chesteris siiani seda võimalus polnud (rõhun just netisatikalt) .

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #297
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Äkki seal pigem see nüanss,et 0 mängijal on olnud võimalus kingsile satikalt peale saada... chesteris siiani seda võimalus polnud (rõhun just netisatikalt) .
                          Jup. Ainuüksi netis garanteeriti üle 100 põhiturniiri pileti ja ju teist sama palju ka 555-sele.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #298
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Mind huvitavad alati numbrid ja statitsika nagu Rankatki!
                            Veidi ka Tinderist.
                            Vist tuleb kokku 30-40 kohtingut.
                            Naised tulid kõigile kohale-100%. Mingit nurga taga luuret ei tehtud:)
                            Ise vist ka läksin 100% kohale kui oli kokkulepitud

                            Kas auto on oluline. JAH on OLULINE: Puhas ja kallis auto on oluline. Kui tegin auto upgrade, kudiagi suhtumine muutus. Olen üritanud seda mõistatada, mis on selle taga. Arvan vb see polegi autos, aga see fakt, et teete midagi koos kulgete koos kuskile annab väärtust. Vb see ka, et mees ona asjalik vms...naine saab naine olla jne...

                            Aa veel üks huvitav asi. Mehed kusjuures ei räägi üldse eomavahel detailidest. ala nt naine ei anna kodus keppi v mängib meritähte ja siis läheb see PINGE kõik pudelisse Nad on PIMEDUSES ja seetõttu nad on ka infosulus ja paterdavad enda teadmiste kohaselt. Naised seeeest räägiavd kõigest sõbrannade ringis. Kel kui suur on, kes mida kuskil tegi, mida pakkus. Neil on see skeene-GTO palju paremini teada kui meestel. Või teavad, mis turul toimub. Seega tihti võib kohtuda lowstakes mängija Tinderi turul naishighrolleriga ja ta vaiskelt muigab, mida see mees teeb ja üritab...Ja naistel päris palju parnereid. See tõsi, et mehed räägivad rohkemaks naised vähemaks. See pole naise huvides öelda, et tal 100 meest olnud...Pigem reklaamida end kui süütut ja vaatab "niisama" ringi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #299
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Mind huvitavad alati numbrid ja statitsika nagu Rankatki!
                              Veidi ka Tinderist.
                              Vist tuleb kokku 30-40 kohtingut.
                              Naised tulid kõigile kohale-100%. Mingit nurga taga luuret ei tehtud:)
                              Ise vist ka läksin 100% kohale kui oli kokkulepitud

                              Kas auto on oluline. JAH on OLULINE: Puhas ja kallis auto on oluline. Kui tegin auto upgrade, kudiagi suhtumine muutus. Olen üritanud seda mõistatada, mis on selle taga. Arvan vb see polegi autos, aga see fakt, et teete midagi koos kulgete koos kuskile annab väärtust. Vb see ka, et mees ona asjalik vms...naine saab naine olla jne...

                              Aa veel üks huvitav asi. Mehed kusjuures ei räägi üldse eomavahel detailidest. ala nt naine ei anna kodus keppi v mängib meritähte ja siis läheb see PINGE kõik pudelisse Nad on PIMEDUSES ja seetõttu nad on ka infosulus ja paterdavad enda teadmiste kohaselt. Naised seeeest räägiavd kõigest sõbrannade ringis. Kel kui suur on, kes mida kuskil tegi, mida pakkus. Neil on see skeene-GTO palju paremini teada kui meestel. Või teavad, mis turul toimub. Seega tihti võib kohtuda lowstakes mängija Tinderi turul naishighrolleriga ja ta vaiskelt muigab, mida see mees teeb ja üritab...Ja naistel päris palju parnereid. See tõsi, et mehed räägivad rohkemaks naised vähemaks. See pole naise huvides öelda, et tal 100 meest olnud...Pigem reklaamida end kui süütut ja vaatab "niisama" ringi.
                              Statistika meeldib, kuid see ju puhta poolik! Alustame ikka kõige tähtsamast - palju conversion rate oli ehk paljuga asjaks läks?

                              Siis natuke algusesse tagasi - paljudega üldse mõtlesid, et võiks edasi minna? Mõtlen, et kui date oli, siis kas enamikuga oleksid läinud ka teisele või juba ootasid, et millal see date läbi saab? Või said ise pärast korvi ?

                              Lao aga numbreid.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #300
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Ma vallaline olin siis oli alati blokk ees et pole autot :D Nagu taksosi ei eksisteerikski

                                Ja nüüd abikaasa muretseb et keegi näppab mu aru, loll ei saa aru et autot pole ja võimatu variant
                                Last edited by Kakahirmutis; 23.10.24, 11:49.

                                Comment

                                Working...