MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: MTT ja Tinderi grind

    Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #167
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.
      Äkku fishu ,või shove stackid olid blindidel? Ma muidugi ei tea kes see priit oja on

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #168
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Huvitav, miks ta buttonilt AK callis? Saaksin veel aru, kui sa avaksid EP-lt. Vist peab sind ülinitiks.
        Ma olin btn-l ta oli SB Mul vist oli 40bb ja ta kattis mind..Eks "trappis" ilmselt. Samas ta langebki lõksu, et väga dry board, millega ta blufi?,, Lisaks ju 3 handed,BB ka mängus. Vahepeal mõtlesi, et äkki Kjo, aga ta oli sellist nägu, et tuleb 3 barrelit Huvitav mis GTO ütleks?Arvan GTO.le, et sellised foldid üdliselt ei meeldi, muutud exploiditavaks, igaüks hakkab õhuga sind potist välja surama.


        A üks käsi oli veel naljakas. 5-handed. Pihela UTG avab, mul btn 25bb standard Jam shortina ajo...
        Pihela mõtleb, mõtleb..krt mõtlen, kas aq? Ei callib 75s! Tegi mees ka paar bulletit, eks homme jälle platsis.
        Last edited by privador; 21.09.24, 07:23.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Ma olin btn-l ta oli SB Mul vist oli 40bb ja ta kattis mind..Eks "trappis" ilmselt. Samas ta langebki lõksu, et väga dry board, millega ta blufi?,, Lisaks ju 3 handed,BB ka mängus. Vahepeal mõtlesi, et äkki Kjo, aga ta oli sellist nägu, et tuleb 3 barrelit Huvitav mis GTO ütleks?Arvan GTO.le, et sellised foldid üdliselt ei meeldi, muutud exploiditavaks, igaüks hakkab õhuga sind potist välja surama.

          A üks käsi oli veel naljakas. 5-handed. Pihela UTG avab, mul btn 25bb standard Jam shortina ajo...
          Pihela mõtleb, mõtleb..krt mõtlen, kas aq? Ei callib 75s! Tegi mees ka paar bulletit, eks homme jälle platsis.
          Kui AK-ga keegi nii "trapib", siis võid koheselt ajus teha käsu "rm -f gto.exe" ehk teisisõnu täielikult unustada GTO ja minna ekspluatatsioonile.

          * "rm -f gto.exe" (rm - remove, f force, gto.exe - mida) on linuxis üks kindlamaid viise millegi kustutamiseks - ei küsita mingit kinnitust ja ingnoreeritake kaitstust, et ei saa pärast kahelda, et äkki ikka. Sobib ideaalselt siia kätte GTO unustamiseks, et mitte mingil!

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #170
            Re: MTT ja Tinderi grind

            Kuivasin täielikult kokku ja tegelesin foldimisega.
            Üks käsi nt 15bb avan utg 5 handed QTs. Laanemets callib BB. Flop AQ7 kõik potid, mul pole
            Panen 1.5BB Ta chraisib mind lärakaga mingi 5-6BB. Näen siin jälle "o" bluffi ja siin foldin.

            Huvitav käsi oli Simmer vs Tamm

            Laanemets avab, Tamm 3b buttonilt, Simmer ka suure stakiga overcallib, Laanemets fold.
            Flop mingi 734. Ivar donkab läraka, Tamm c,Turn 7 uus lärakas Tamm call. River J. Ivar chekib nüüd. Tamm ai ja Ivar instacall.. Tamm 77 vs Qjo...
            Edu foorumlastele!

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #171
              Re: MTT ja Tinderi grind

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kuivasin täielikult kokku ja tegelesin foldimisega.
              Üks käsi nt 15bb avan utg 5 handed QTs. Laanemets callib BB. Flop AQ7 kõik potid, mul pole
              Panen 1.5BB Ta chraisib mind lärakaga mingi 5-6BB. Näen siin jälle "o" bluffi ja siin foldin.

              Huvitav käsi oli Simmer vs Tamm

              Laanemets avab, Tamm 3b buttonilt, Simmer ka suure stakiga overcallib, Laanemets fold.
              Flop mingi 734. Ivar donkab läraka, Tamm c,Turn 7 uus lärakas Tamm call. River J. Ivar chekib nüüd. Tamm ai ja Ivar instacall.. Tamm 77 vs Qjo...
              Edu foorumlastele!
              See vähemalt tõestab,et ivar legit kuju ja ei cheadi... kui mõelda A5 käe peale.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #172
                Re: MTT ja Tinderi grind

                Natuke mõtisklesin siin ka turnade üle. Kuidas mõõdetakse live edukust?
                Reentryd. Keegi ju sry ei näe kui paljus a neid teed. Mõni paugutab "vaikselt" 5 bulletit nii, et arugi ei saa. Võetakse loose liine, gamble spotte, mingeid herofolde nagu 1 bulleti mees ei tee...
                Sisulsielt käib hendonisse tulemuste ostmine. Ok nad saavad ilmselt natuke EV-d tagasi sest mullis nad on tavaliselt keskmsiest suuremad stakid.
                Teiseks variatsioon.
                Steven on praktilsielt kõik evendid olnud seal finaalalus ja top2-s.
                Maltal mängisime üks lätlane sai õistelt turnadelt(turbo laadsed), kus 80-100 inimest järjest 2,2, 1 ja top3(diiliga) koha. Minu AA crakkis ka pre ära 99 vastu.
                Ehk lives võib olla vabalt, et jooksed aasta nagu jumal ja siis ei saa enam aru, miks käed ei pea...

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #173
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Natuke mõtisklesin siin ka turnade üle. Kuidas mõõdetakse live edukust?
                  Reentryd. Keegi ju sry ei näe kui paljus a neid teed. Mõni paugutab "vaikselt" 5 bulletit nii, et arugi ei saa. Võetakse loose liine, gamble spotte, mingeid herofolde nagu 1 bulleti mees ei tee...
                  Sisulsielt käib hendonisse tulemuste ostmine. Ok nad saavad ilmselt natuke EV-d tagasi sest mullis nad on tavaliselt keskmsiest suuremad stakid.
                  Teiseks variatsioon.
                  Steven on praktilsielt kõik evendid olnud seal finaalalus ja top2-s.
                  Maltal mängisime üks lätlane sai õistelt turnadelt(turbo laadsed), kus 80-100 inimest järjest 2,2, 1 ja top3(diiliga) koha. Minu AA crakkis ka pre ära 99 vastu.
                  Ehk lives võib olla vabalt, et jooksed aasta nagu jumal ja siis ei saa enam aru, miks käed ei pea...
                  Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

                  Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse ?? paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #174
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

                    Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse ?? paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
                    Teed 5 rebuy ja olekski nagu 5 turniiri mänginud 1 päevaga ja vähendad variatsiooni.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Kas hendoni tulemused annavad midagi ? Jagatakse uhkeid auhindasi nagu etpf galal iga aasta ?

                      Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse ?? paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
                      Hendon on müstika. Olen ka varem kirjutanud ja siin samas päevikus. Hendoni puhul on veebileht, mis tegutsenud aastast 2004 ja kogunud subjektiivseid andmeid tulemuste kohta ning läinud populaarseks alles viimastel aastatel.

                      Imestama panebki see tagurpidilsus. Oleksin mõistnud, kui Hendon oleks olnud populaarne algusaastatel ja koos pokkeri arenguga muutunud vähem populaarseks, mis asendunud siis uue Hendoniga, mis kogub juba objektiivseid andmeid, kuid vastupidi.

                      Subjektiivsed andmed on siis andmed, kus kogutakse ainult võite ja kuvatakse neid kogutulemina, samas ei võeta arvesse ühtegi kulu. Objektiivsed või vähemalt objektiivsemaks andmed võtaksid arvesse ka kulud või prooviksid võtta niipalju, kui kogumisemeetod võimaldab.

                      Seetõttu jääb mulle mõistetamatuks, et milleks see Hendoni lipuke nii tähtis on, eriti kui kõik live turniirid on piiramatute tagasiostude formaadis ja valdav enamus neist kilomeetrite pikkuste perioodidega.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Teiseks: näeme ikka vähemalt kodumaastikul palju neid bulleteid tehakse ?? paraku "laiv edukuse" jaoks vaja samplet vähe suuremat. Siiski võimalik pilt ette saada ,kes vb natuke oskab mängida siiski. Aga usun laivis oma silm kuningas hinnangute jagamisel ja "sharki" laadne graafik pole suur näitaja.
                        Rääkides tagasiostudest. Võtame näitena äsja lõppenud Chesterfield 500 (C500) turniiri. Hiline registreerumine oli avatud 11 mängutaset selliselt, et esimesed 10 mängutaset olid 30 minuti kestvusega ja viimane 40 minutit. See teeb ajaliseks kestvuseks 340 minutit, ümardatult kuus tundi.

                        Live-pokkeris mängitakse umbes 20 kuni 30 kätt tunnis ja arvutuste huvides võtame kiirema variandi, milleks on 30 kätt tunnis.

                        Seega C500 turniiril oli hiline regamine ja tagasiostu periood avatud kuus tundi. Kui tunnis mängitakse 30 kätt, siis hilise regamise ja tagasiostu perioodi pikkuseks oli käte arvu arvestatuna 180 kätt.

                        Olen elus mänginud mitu miljonit pokkerikätt ja 180 käe jooksul kaotanud 3 kuni 5 sisseostu jagu raha, kuid pigem on need olnud harvad juhtumid, mis jäänud HU rahamängudesse ja HT HUSNG'dsse. See on olnud kehv jooks, kuid alati järgnenud mingil ajahetkel korrelatsioon.

                        Lihtne ja loogiline. Kui aga vaadata C500 turniiri, siis esialgsetel andmetel oli üks inimene, kes tegi selle 180 vältel sisseostu + neli tagasiostu (kokku 5, €2500 eest oste); 3 inimest, kes tegid sisseostu + kolm tagasiostu (kokku 4, €2000 eest oste); 2 inimest, kes tegid sisseostu ja 2 tagasiostu (kokku 3, €1500 eest oste).

                        Kas tõesti ühel turniiril saab olla siis niipalju mängijaid, kes jooksevad nii halvasti, et 180 käe jooksul kaotatakse niipalju sisseoste? Ja kui vaadata suuremat pilti, siis teatud mängijad alati "kaotavad" 4-5 sisseost kogu hilise perioodi vältel.

                        Ei tea tõesti turka dispersioonist midagi, kui Ecuadori striimi vaadates pole täheldanud, et ta iga turniiri alguses 3-4 tagasiostu teeb ja 20 laual mängides hilise perioodi lõpuks on juba 60 - 80 sisseostu jagu raha investeerinud.

                        Ma ütleksin hoopis nii, et need "bulletid" vist tõesti on päris headeks indikaatoriteks. Kui joppab, ja saad laua kassa lähedale, siis saad vaikselt infot koguda, et kes on kes ja ilma, et oleksid temaga ühtegi kätt mänginud.

                        Matemaatiliselt ju tundub võimatu sellistel vahemikel +EV olukordades niipalju sisseoste ja pidevalt kaotada, või eksin?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Teed 5 rebuy ja olekski nagu 5 turniiri mänginud 1 päevaga ja vähendad variatsiooni.
                          Jup. Lähed esmaspäeval parki ja teed 7 tagasiostu ära, siis oledki nagu nädala jagu turniire mänginud ja rohkem see nädal mängida pole vaja. Ajamasin.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #178
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Jup. Lähed esmaspäeval parki ja teed 7 tagasiostu ära, siis oledki nagu nädala jagu turniire mänginud ja rohkem see nädal mängida pole vaja. Ajamasin.
                            Ega mina üritasin ka alguses rohkem gamblida sest rebuy võimalus olemas, et kas saan stäki suuremaks ja võtan nn laua liidri postisiooni ja hakkan rohkem avama, tele lauas mingi hetk on näha et kui ma saan veidi suurema stäki peale siis ma avan palju laiemalt ja nopin tasuta chippe.

                            Short stack play mulle eriti ei meeldi, igav tabeli järgi värk ja tihti oled välja langemis olukorras ala nagu ma 66-ga 25bb shippisin MP openi vastu, õige lüke aga see on ju risk.


                            Eriti hea oli vaadata tagant järgi streami et kuidas nad aru ei saa asjadest? Mu QQ flat näiteks preflop kui taga 3 venda väikse stäkiga, et miks ma ei 3bettinud ja siis Laas ütles et no Mauri on shortstack, ei seal oli taga 3 shorti mitte 1.
                            Last edited by Kakahirmutis; 23.09.24, 08:37.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Hmmm. Tagasiost ei tohiks ju mõjutada otsust, vaid seda peaks mõjutama ainult EV ja ICM ning ülejäänud juhud on väga suured erandid.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #180
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Hmmm. Tagasiost ei tohiks ju mõjutada otsust, vaid seda peaks mõjutama ainult EV ja ICM ning ülejäänud juhud on väga suured erandid.
                                Suure stäkiga mängimine on rohkem +ev kui väikse stäkiga mängimine

                                Comment

                                Working...