MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #61
    Re: MTT ja Tinderi grind

    mul sama küsimus kebabiputkade kohta.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Selle hüberkalli coachingu kohta ma tean niipalju rääkida, et "üks mees", kes omas ka datamine saiti ja tegi ikka soliidset raha sellega (üle €50K kuus), loobus, sest ei viitsinud väikeste summadega tegeleda.

      Täpsemalt siis neid 20-30 euroste subsidega. Hakkas h-stakes mängijatele privaatselt analüüsi pakkuma, sest pidi olema tasuvam. Enne seda arendas ja tegi PokerStarsis teatud mängudele advisorstiilis botte, kus ka räigelt crushis. Enam neid mänguformaate ei ole.

      Seega ei imesta, kui h-stakes coaching saidid müüvadki seda kallilt ostetud infot edasi.

      E: Niipalju võin öelda, et tegu oli eestlasega ja ka siit foorumist vähemalt üks mees ta toodetud advisorit kasutas. Polnud see, kellest lehes kirjutati.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Nujah siis pole see päris tilulilu äri. Kui paar milli niisama tuleb aastas saab neid 50k-highrollereid tagud küll. Natuke see paneb ka pokkerituleviku peale mõtlema. Elu on näidanud, kui neid "labidamüüjaid" on liiga palju, siis see sektor on tuksis. Et kuulsal pokkerimängijl kasulikum pigem 0ev-ga highrollereid mängida promo eesmärgil ja saitidega teenida kui highrollerina crushida ja viimast datat mitte jagada kui ärisaladust.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #64
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Tinderinoobina küsin,kas see ka EV-d mõjutab kui ostad/maksad rohkem äpile ? Või kui sa ikka bottom 80% fieldist siis lootusetu igatepidi

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #65
            Re: MTT ja Tinderi grind

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Tinderinoobina küsin,kas see ka EV-d mõjutab kui ostad/maksad rohkem äpile ? Või kui sa ikka bottom 80% fieldist siis lootusetu igatepidi
            See on sama nagu turnal addonni tegemine. mul on plaatina.Mul meeldib, et seal on selline funktsioon, et sa näed naist esimesna. St, kui like-d, siis ta viskab talle ette. Aga sa pole maailmale nähtav. See ka hea armukese otsijatele, et sa nt naise sõbrannale vahele ei jää, kes kohe ette kannab.Ja saad üldiselt rohkem privaatne olla.. Tegelikult ju matche polegi palju vaja. Saad 5 matchi hakkad toimetama, 3 vb päädib vestlusega seal saad vb 2 date. Ja kui ebaõnnestub kordad tsüklit.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: MTT ja Tinderi grind

              Ma sodin natuke su päevikut, aga kuna see MTT oma, siis ehk sobib siia paremini.

              Ma olen LR (late registration) üle rohkem mõtlema hakanud. Kõigepealt see GTO blogipostitus, mille postitan korra uuesti: https://blog.gtowizard.com/the-icm-b...r-tournaments/

              Eile lõppes Coolbet Open esimene päev 1A, mängiti üheksa 45 minuti pikkust taset. Reedel jätkatakse, kus ühe taseme jagu (siis juba 1 tund) on veel hiline regamine avatud.

              Turniiri algstäkk on 30 000 ja edasi pääses suurima stäkiga soomlane Winther, 266 300. Väikseim, 68. koht, on 14 200, ja alla 40 000 stäkkide on 15 ehk umbes natuke alla 25% kõikidest edasi pääsenutest. Kokku oli 189 osalust. Kui teisel päeval sama tendents jätkub, siis ligi mängijat saab edasi, osalejaid 378, ja kui 12% rahadesse, siis rahalisi kohti on umbes 45.

              Tuleme tagasi stäkkide juurde. Ilmselgelt, kui 189 mängijat ja toodi mängu 30 000 žetooni ning edasi pääseb 68 mängijat, siis keskmine stäki suurus on 83 382, kuid milline on mediaanstäki suurus? Mediaanstäki suurus on hoopis 69 450.

              See on tegelikult ainult pool tõde. Oleks teada mängijate stiilid ja ka nende ROI-d, ? saaks nad panna gruppidesse ja vaadata nende mediaanstäkke, kuid selle jaoks oleks vaja päris suurt samplet nii või naa.

              Seega, mediaanstäkk on natuke üle 2x suurem kui algstäkk, kuid selleks ajaks, kui teha LR nüüd viimasel hetkel, on oluline osa mängijaskonnast juba väljas ning esimestel tasemetel pole riskitud välja kukkumisega, sest holdemis 100% olukorrad on haruldased.

              Kokkuvõtvalt võibki öelda, et lähtudes kogu sellest infost, ei tohiks "tavaturniiridel" LR-i nii väga karta ja see võib olla isegi suurema EV-ga kui kohe regades. Seega, kui tuntakse end mugavalt näiteks 40BB-ga, aga mitte 100BB, siis poleks katastroof, kui sihtida end mängima alates 40BB stäkiga.

              Lisaks saab nii isegi mingil määral bumhuntida...? Näiteks Win TV-le enne regamist teha kiire skänneering, kuidas Siboldi ja mõne teise stäkk on.

              Kui liiga suur, võib vabalt leti ääres coronni juua, aga kui kuuleb juba all-in häält ja Laur re-entry'le tõttab, tuleks kiirelt corona näpu ? otsa võtta ja koos temaga registratsiooni sabasse minna. Saab ehk ühte laudagi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: MTT ja Tinderi grind

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                See on sama nagu turnal addonni tegemine. mul on plaatina.Mul meeldib, et seal on selline funktsioon, et sa näed naist esimesna. St, kui like-d, siis ta viskab talle ette. Aga sa pole maailmale nähtav. See ka hea armukese otsijatele, et sa nt naise sõbrannale vahele ei jää, kes kohe ette kannab.Ja saad üldiselt rohkem privaatne olla.. Tegelikult ju matche polegi palju vaja. Saad 5 matchi hakkad toimetama, 3 vb päädib vestlusega seal saad vb 2 date. Ja kui ebaõnnestub kordad tsüklit.
                Ja tintsi kohta küsimus. Paljudel deitidel käinud siis oled? Pigem harva või järjekord ukse taga?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #68
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma sodin natuke su päevikut, aga kuna see MTT oma, siis ehk sobib siia paremini.

                  Ma olen LR (late registration) üle rohkem mõtlema hakanud. Kõigepealt see GTO blogipostitus, mille postitan korra uuesti: https://blog.gtowizard.com/the-icm-b...r-tournaments/

                  Eile lõppes Coolbet Open esimene päev 1A, mängiti üheksa 45 minuti pikkust taset. Reedel jätkatakse, kus ühe taseme jagu (siis juba 1 tund) on veel hiline regamine avatud.

                  Turniiri algstäkk on 30 000 ja edasi pääses suurima stäkiga soomlane Winther, 266 300. Väikseim, 68. koht, on 14 200, ja alla 40 000 stäkkide on 15 ehk umbes natuke alla 25% kõikidest edasi pääsenutest. Kokku oli 189 osalust. Kui teisel päeval sama tendents jätkub, siis ligi mängijat saab edasi, osalejaid 378, ja kui 12% rahadesse, siis rahalisi kohti on umbes 45.

                  Tuleme tagasi stäkkide juurde. Ilmselgelt, kui 189 mängijat ja toodi mängu 30 000 žetooni ning edasi pääseb 68 mängijat, siis keskmine stäki suurus on 83 382, kuid milline on mediaanstäki suurus? Mediaanstäki suurus on hoopis 69 450.

                  See on tegelikult ainult pool tõde. Oleks teada mängijate stiilid ja ka nende ROI-d, ? saaks nad panna gruppidesse ja vaadata nende mediaanstäkke, kuid selle jaoks oleks vaja päris suurt samplet nii või naa.

                  Seega, mediaanstäkk on natuke üle 2x suurem kui algstäkk, kuid selleks ajaks, kui teha LR nüüd viimasel hetkel, on oluline osa mängijaskonnast juba väljas ning esimestel tasemetel pole riskitud välja kukkumisega, sest holdemis 100% olukorrad on haruldased.

                  Kokkuvõtvalt võibki öelda, et lähtudes kogu sellest infost, ei tohiks "tavaturniiridel" LR-i nii väga karta ja see võib olla isegi suurema EV-ga kui kohe regades. Seega, kui tuntakse end mugavalt näiteks 40BB-ga, aga mitte 100BB, siis poleks katastroof, kui sihtida end mängima alates 40BB stäkiga.

                  Lisaks saab nii isegi mingil määral bumhuntida...? Näiteks Win TV-le enne regamist teha kiire skänneering, kuidas Siboldi ja mõne teise stäkk on.

                  Kui liiga suur, võib vabalt leti ääres coronni juua, aga kui kuuleb juba all-in häält ja Laur re-entry'le tõttab, tuleks kiirelt corona näpu ? otsa võtta ja koos temaga registratsiooni sabasse minna. Saab ehk ühte laudagi.
                  Aga äkki saad filtreerida need mängijad , kes homme tulevad peale nt 30k stakiga ja võrrelda kuidas neil läheb? Lisad veel mängijad kelle stakk lõppes ütleme nii 28-32k
                  Aga seal ka teine point. ütleme, et ma saaks pileti 50k turnale. Olen seal fish, ga noh 20BB shallow stakiga mängides ei saa palju kaotada või üldse kaotada.Tuleksin LR peale.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #69
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Kui ma mängiks lauda kus on head mängijad ma tahaks seal ikka algusest olla, parematelt möngijatelt saab õppida ja hea challenge on proovida neist jagu saada., see juba eos ju halb kui sa oled suhtumisega et oled laua fish, ma vaatan lauda ja mõtlen et hakkame lajatama, üldiselt ma isegi ei tea kes mul vastas on :D

                    Aga ajalises mõttes late reg teine lugu, day 1 asemel saad ju kodus turnasi pelada ja see on kõik +ev

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #70
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Kui ma mängiks lauda kus on head mängijad ma tahaks seal ikka algusest olla, parematelt möngijatelt saab õppida ja hea challenge on proovida neist jagu saada., see juba eos ju halb kui sa oled suhtumisega et oled laua fish, ma vaatan lauda ja mõtlen et hakkame lajatama, üldiselt ma isegi ei tea kes mul vastas on :D

                      Aga ajalises mõttes late reg teine lugu, day 1 asemel saad ju kodus turnasi pelada ja see on kõik +ev
                      Mõne ringiga saad ikka vast juba esialgse pildi ette keda võiks punaseks ja keda roheliseks märkida oma märkmikus. Kaks kätt paremal ja 2 vasakul ju üldiselt need keda hakkad rohkem jälgima,kuna suure tõenäosusega pead nendega rohkem käsi läbi mängima.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #71
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Mõne ringiga saad ikka vast juba esialgse pildi ette keda võiks punaseks ja keda roheliseks märkida oma märkmikus. Kaks kätt paremal ja 2 vasakul ju üldiselt need keda hakkad rohkem jälgima,kuna suure tõenäosusega pead nendega rohkem käsi läbi mängima.
                        Saab pöris kiiresti aru küll, eriti kui keegi UTG limp foldib sulle või näitab emotsioone palju

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #72
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Kuskilt intervjuust lugesin kuidas nt crusher Adrean Mateos pidi aru sama 1 minutiga võõrast, kuidas tüüp mängib. Kas ta kardab ta 3b või vastupidi on tüüp, kes tahab temaga mürada. Just sellistel "väikesmatel" 5k-10k kus palju tundmatuid nägusi.
                          Üldse väga motiveeriv on kuulata tippmängijaid rääkimas ja podcastides nad esinevad suht tihti. Väga selline kõrgetasemeline sügav jutt ja mitte ainult pokkerist.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #73
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Ma pakuks et 1 orbiit annab palju infot juba, ma ei tea kuidas sa minutiga infot saad.

                            Avad, keegi foldib 42o ja arvad et nitt?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #74
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ma pakuks et 1 orbiit annab palju infot juba, ma ei tea kuidas sa minutiga infot saad.

                              Avad, keegi foldib 42o ja arvad et nitt?
                              Ma arvan sellised mehed teinud ka muud tööd juurde. Kuidas sa riides oled,mis juttu sa räägid,kuidas kaarte hoiad,kuidas chippe käsitled. Vb tõesti minutiga võimalik päris hea pilt suure kogemuse pagasiga ette saada endale.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #75
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ma arvan sellised mehed teinud ka muud tööd juurde. Kuidas sa riides oled,mis juttu sa räägid,kuidas kaarte hoiad,kuidas chippe käsitled. Vb tõesti minutiga võimalik päris hea pilt suure kogemuse pagasiga ette saada endale.
                                Jah, mingi info tuleb kohe, aga 1 minut tundub veidi liialdus, 3 min tundub ok :D

                                Comment

                                Working...