Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Ma ei mõista monitoride valikul? Et mida seal nii väga valida on?
Ise valides olen lihtsalt eelistanud seda, et kõik monitorid oleksid identsed, kuigi pikas perspektiivis nii või naa mõni viskab vedru välja ja pärast sama saada võimatu. Viimati komplekteerisingi uued monitorid tööle.
Tööl
Kodus
Rääkides siis veel eraldi monitoridest. Lisaks on mul tööl veel kaks stationi ja nagu kirjutasin, siis ongi seal kõik erinevad monitorid, sest ajapikku nad paraku lähevad läbi.
Täna võid ju miskit täppistööd teha ja üritada sobitada, aga pikas perspektiivis pole küll mingit vahet. Ja mingite hertzide ja asjade ja muu juraga - pole elus selle peale ühtegi minutit kulutanud, ometi olen viimased 28 aastat olnud iga päev arvuti taga 8+ tundi v.a. Kaitseväes viibitud aeg.
Algselt postitas Ecuador13
Vaata postitust
Ise valides olen lihtsalt eelistanud seda, et kõik monitorid oleksid identsed, kuigi pikas perspektiivis nii või naa mõni viskab vedru välja ja pärast sama saada võimatu. Viimati komplekteerisingi uued monitorid tööle.
Tööl
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kodus
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Rääkides siis veel eraldi monitoridest. Lisaks on mul tööl veel kaks stationi ja nagu kirjutasin, siis ongi seal kõik erinevad monitorid, sest ajapikku nad paraku lähevad läbi.
Täna võid ju miskit täppistööd teha ja üritada sobitada, aga pikas perspektiivis pole küll mingit vahet. Ja mingite hertzide ja asjade ja muu juraga - pole elus selle peale ühtegi minutit kulutanud, ometi olen viimased 28 aastat olnud iga päev arvuti taga 8+ tundi v.a. Kaitseväes viibitud aeg.







Comment