[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #286
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Suht pekkis sess oli eile ja täna jätkub. Valin uut monitori ja UPSi ning tellin külmkapi ära.
    Ma ei mõista monitoride valikul? Et mida seal nii väga valida on?

    Ise valides olen lihtsalt eelistanud seda, et kõik monitorid oleksid identsed, kuigi pikas perspektiivis nii või naa mõni viskab vedru välja ja pärast sama saada võimatu. Viimati komplekteerisingi uued monitorid tööle.

    Tööl
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kodus
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Rääkides siis veel eraldi monitoridest. Lisaks on mul tööl veel kaks stationi ja nagu kirjutasin, siis ongi seal kõik erinevad monitorid, sest ajapikku nad paraku lähevad läbi.

    Täna võid ju miskit täppistööd teha ja üritada sobitada, aga pikas perspektiivis pole küll mingit vahet. Ja mingite hertzide ja asjade ja muu juraga - pole elus selle peale ühtegi minutit kulutanud, ometi olen viimased 28 aastat olnud iga päev arvuti taga 8+ tundi v.a. Kaitseväes viibitud aeg.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #287
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma ei mõista monitoride valikul? Et mida seal nii väga valida on?

      Ise valides olen lihtsalt eelistanud seda, et kõik monitorid oleksid identsed, kuigi pikas perspektiivis nii või naa mõni viskab vedru välja ja pärast sama saada võimatu. Viimati komplekteerisingi uued monitorid tööle.

      Tööl
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kodus
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Rääkides siis veel eraldi monitoridest. Lisaks on mul tööl veel kaks stationi ja nagu kirjutasin, siis ongi seal kõik erinevad monitorid, sest ajapikku nad paraku lähevad läbi.

      Täna võid ju miskit täppistööd teha ja üritada sobitada, aga pikas perspektiivis pole küll mingit vahet. Ja mingite hertzide ja asjade ja muu juraga - pole elus selle peale ühtegi minutit kulutanud, ometi olen viimased 28 aastat olnud iga päev arvuti taga 8+ tundi v.a. Kaitseväes viibitud aeg.
      Kas 3 sellise monitori asemel üks suur nõgus pole parem? (Mul puudub kogemus nõgusa monitoriga). Mul ka vist 1te monitori juurde vaja.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #288
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Ja monitoride valiku puhul- tee euronics vms endale meeldivat lahti ,kust monitore saab. Ala 100+ vastet ja proovi siis valida. Mis parameetrite järgi sa valiks ,kui nüüd tollid jätaks välja. Mis firma,mis andmed üldse päriselt loevad ?(ma ntx it kauge inimene ja oma praeguse monitori ostsin suvalt ,ala mis esimesena tundus norm suurus ja enamvähem hind)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #289
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Mul 27" mingi ultra HD 144 hz ja teise monitori sain töölt tasuta mingi lambise, vahepeal kaob pilt ära aga kasutan harva, ala mingi wintv streami vms jaoks

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #290
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Ma järgmise valin ka ala parima müügipildi järgi. Muud andmed ei ütle mulle midagi nagunii,või kuidas need andmed mõjutavad mu elu.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Kas 3 sellise monitori asemel üks suur nõgus pole parem? (Mul puudub kogemus nõgusa monitoriga). Mul ka vist 1te monitori juurde vaja.
              Oli kunagi 30", aga minule ei meeldi. 2 x 24" on minu arvates 1000x parem kui üks suur, kuid arvan, et maitse asi.

              Minule on tähtis, et kuvarid oleks eraldi ja eraldi kuvarite peal saan asju hoida. Kindlasti on võimalik ka miski "poolitamisprogramm", mis teeb ka suure kuvari kaheks, aga siiski.

              Kolme kuvariga on veel mugavam ja ausalt öeldes, kui praegu fantaseerima hakata, siis kuus kuvarit oleks ideaalne, kus ka kolme peal on veel kolm monitori.

              Mida sellist



              Ülimugav on, kui on nii-öelda statsionaarsed monitorid, kus on sul ainult teatud asjad. Ühe monitori peal ma ei suudaks välja mõelda, et kuidas ma seda teeks.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #292
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Ma ei suudaks 3 monitori peal hiirt lahmida

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #293
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma ei suudaks 3 monitori peal hiirt lahmida
                  Mul veel mitu hiirt ka,üks ergonoomiline -hoiad mingi 80 kraadise kalde all. Talvel ranne hakkas lampi räigelt valutama sellest grindimisest,nädal aeg oli piinav valu-näpuga kuidagi üritasid tabada klikkimise nuppu,kuni kolisin hiire pealt touchpadi peale ja siis avastasin ergonoomilise hiire. Kellegil veel olnud kunagi siukest asja ?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo



                    Hopaa. Muidugi ecuadoril tuleb siis valida, et kumb, sest samal ajal on ka Kings of Tallinn Queens naisteturniir.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #295
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Ecuador on kings of tallinn day 3 ikka

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Ecuador on kings of tallinn day 3 ikka
                        Ei. Sina oled, sest ma üritan oma €1100 Kings of Tallinn põhiturniiri pileti sulle pähe määrida ja kuidagi ära anda (mis muidugi on mission impossible).

                        Oh ja 26. oktoober mul aasta kainust ka täis. Peaks väikse võtu tegema siis...

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #297
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Aga milleks võtta ,tühjad kalorid,mis ei anna mitte M-igi

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #298
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ei. Sina oled, sest ma üritan oma €1100 Kings of Tallinn põhiturniiri pileti sulle pähe määrida ja kuidagi ära anda (mis muidugi on mission impossible).

                            Oh ja 26. oktoober mul aasta kainust ka täis. Peaks väikse võtu tegema siis...
                            Võtab keegi vedu ka?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #299
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Aga milleks võtta ,tühjad kalorid,mis ei anna mitte M-igi
                              Aga, kes ütles, et mina võtan ja mida võtan :D

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #300
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Aga, kes ütles, et mina võtan ja mida võtan :D
                                Ai ,mängisid mu üle seekord.

                                Comment

                                Working...