[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Muumipoiss täna liffe ka vä?

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #242
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Muumipoiss täna liffe ka vä?
      Ma arvan nüüd 24h jutti und

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #243
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Ei olnud eile võimeline postitama, aga täna hommikul sai see Bombay 100k gtd ära chopitud for 22k HU dealiga ja flipi võidupildile võtsin obv maha!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #244
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Ei olnud eile võimeline postitama, aga täna hommikul sai see Bombay 100k gtd ära chopitud for 22k HU dealiga ja flipi võidupildile võtsin obv maha!
          Sumper ????? Väga hea. Saad tervele striimile välja teha ja viljandi sisekoguprodukt veits tõuseb (just pubidel).

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #245
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Saab püksid jalga osta järgmise striimi jaoks

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #246
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sumper ????? Väga hea. Saad tervele striimile välja teha ja viljandi sisekoguprodukt veits tõuseb (just pubidel).
              Võtan oma pokkeri raha ning lähen avan Viljandis baari, equadori kodu kõrvale. (äkki isegi samma paraadnasse)

              Baari kapis on juba martinit, jack danielsi, viina, shampust kogunenud.
              Last edited by Kakahirmutis; 07.09.24, 09:06.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #247
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Võtan oma pokkeri raha ning lähen avan Viljandis baari, equadori kodu kõrvale.
                Ma avaks pruulikoja

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Kes ei tea, mis turniirist jutt, siis eile algusega kell 19 toimus Bombay pokkeriklubis 2000-eurose osalustasuga pokkeriturniir, millele oli garanteeritud 100 000 eurot auhinnafondi.

                  Osales 50 mängijat, kellest 35 ainulaadset ehk tehti 15 tagasiostu, millega küll kraabiti kokku 100 000 eurot mängijate raha, kuid reik tegi oma töö ja ei olnud piisav, et katta ära auhinnafond. Ülemakseks (overlay) jäi 2500 eurot.

                  Rahasid jagus top üheksale:
                  • ?1. koht: €26 000
                  • ?2. koht: €20 000
                  • ?3. koht: €14 000
                  • ?️ 4. koht: €10 000
                  • ?️ 5. koht: €8000
                  • ?️ 6. koht: €7000
                  • ?️ 7. koht: €6000
                  • ?️ 8. koht: €5000
                  • ?️ 9. koht: €4000


                  Turniiri lisainfo: https://open.lets.poker/club/5c00564...c8d2315a4c88b6

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #249
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kes ei tea, mis turniirist jutt, siis eile algusega kell 19 toimus Bombay pokkeriklubis 2000-eurose osalustasuga pokkeriturniir, millele oli garanteeritud 100 000 eurot auhinnafondi.

                    Osales 50 mängijat, kellest 35 ainulaadset ehk tehti 15 tagasiostu, millega küll kraabiti kokku 100 000 eurot mängijate raha, kuid reik tegi oma töö ja ei olnud piisav, et katta ära auhinnafond. Ülemakseks (overlay) jäi 2500 eurot.

                    Rahasid jagus top üheksale:
                    • ?1. koht: €26 000
                    • ?2. koht: €20 000
                    • ?3. koht: €14 000
                    • ?️ 4. koht: €10 000
                    • ?️ 5. koht: €8000
                    • ?️ 6. koht: €7000
                    • ?️ 7. koht: €6000
                    • ?️ 8. koht: €5000
                    • ?️ 9. koht: €4000


                    Turniiri lisainfo: https://open.lets.poker/club/5c00564...c8d2315a4c88b6
                    Kas bombay ei pidanud olema eksklusiivne koht ,kuhu ainult krüptomiljokad saavad sisse ja seda ka eelnevate kutsetega?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Kas bombay ei pidanud olema eksklusiivne koht ,kuhu ainult krüptomiljokad saavad sisse ja seda ka eelnevate kutsetega?
                      No ja kas foorumi esistriimer pole VIP vä?? ?‍♂️ Sõna esi näitab juba staatust.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #251
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Pigem ma tahtsin ise teada ,kas ma bombay puhul millestki valesti aru saanud,või ikka tegelt on nii ,kui sul on ala 2k välja käia turkale ,siis peale sa ka saad ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Pigem ma tahtsin ise teada ,kas ma bombay puhul millestki valesti aru saanud,või ikka tegelt on nii ,kui sul on ala 2k välja käia turkale ,siis peale sa ka saad ?
                          Sama küsimus. Ecuador, räägi, kellega magasid või magama peab, et Bombays bokkereid mängima saada?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #253
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            No väike messengeri kiri andresele ja spasibo tovariš burget ,mis seal muud vast. Vaatasin üle ,mul ka täitsa mingil põhjusel messengeris olemas -eeldan triobeti aegadest,kui häda oli-oli lihtsam otse talle kirjutada.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              No väike messengeri kiri andresele ja spasibo tovariš burget ,mis seal muud vast. Vaatasin üle ,mul ka täitsa mingil põhjusel messengeris olemas -eeldan triobeti aegadest,kui häda oli-oli lihtsam otse talle kirjutada.
                              Burks ongi ju pokkeri Leopold. Kui 1980. aastatel oleks olnud Facebook messenger (ju selle nimi võiks oleks olnud mingi Vennasvabariikide Telegramm), siis Leopold oleks olnud kõigi laste messengerites. 2000-ndatel võttis sama rolli üle Burget, kuid seda pokkeris :D

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #255
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Stream lives https://www.twitch.tv/muumipoiss
                                Pooled võidud maha gämblitud juba

                                Comment

                                Working...