Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Aga ära siis niti räägi, ka kuidas Bombaysse lihtinimene sisse lasti. Arvasin, et seal ikka miljardärid helikopteritega käivad mängivad paar milli kiirelt maha ja teevad minekut...
Oli ka mingid huvitavad käed. Field oli ju päris rexine...Salajuttudesse võid öelda palju endaosalus oli:)
Aga ära siis niti räägi, ka kuidas Bombaysse lihtinimene sisse lasti. Arvasin, et seal ikka miljardärid helikopteritega käivad mängivad paar milli kiirelt maha ja teevad minekut...
Oli ka mingid huvitavad käed. Field oli ju päris rexine...Salajuttudesse võid öelda palju endaosalus oli:)
Comment