Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #106
    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

    kas müür noomitust ka sai et blogi mujale viis

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #107
      Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

      Huvitav on palju optibet maksab

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #108
        Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Huvitav on palju optibet maksab
        Ma muidu oleks pakkunud ,et mingi meeletu rb ja vb mõned piletid peale,aga vaadates volüümi ,siis pigem mitte.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #109
          Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          kas müür noomitust ka sai et blogi mujale viis
          Pokkeriprodes blogimine oli tupiktee

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Pokkeriprodes blogimine oli tupiktee
            tra lendasin kägarast siruli. hea, et kohvi ekraani peale ei pritsinud. hahahhahaa

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #111
              Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

              Kuidas lendab ka,poole silmaga vaatasin win tv blogi,maru agaralt algas ja nüüd kuidagi ära vajunud. Hakkab nagu kerge muster joonistuma

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kuidas lendab ka,poole silmaga vaatasin win tv blogi,maru agaralt algas ja nüüd kuidagi ära vajunud. Hakkab nagu kerge muster joonistuma
                ROFL :D

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #113
                  Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #114
                    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                    Mis muruga juhtunud? Pühapäevasel grindil enam pole?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #115
                      Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Mis muruga juhtunud? Pühapäevasel grindil enam pole?
                      Mul kadus pilet ka ära.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Mis muruga juhtunud? Pühapäevasel grindil enam pole?
                        Ei tea. Me juba mitmes foorumis teinud "auuu muru", aga mida pole - pole vastust. Mati ka ei viitsi uurida. Sul priva, käpad sees - küsi Laurilt, et kas muruga on pisdets või juba teeniski milku ära?

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #117
                          Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                          Loodetavasti kõik hästi. Ampleri krahh, siis pokkeris kuidagi donkamine(pole enam tahtmist vist lowstaksist jälle alustada) alkohol jne Viimasel ajal ju räägitakse igal pool vaimsetest probleemidest ja läbipõlemistest.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Loodetavasti kõik hästi. Ampleri krahh, siis pokkeris kuidagi donkamine(pole enam tahtmist vist lowstaksist jälle alustada) alkohol jne Viimasel ajal ju räägitakse igal pool vaimsetest probleemidest ja läbipõlemistest.
                            Mis siin ikka juhtuda saanud. Ju ei viitsinud enam striimi teha ja polnud seal midagi erilist ka. Mõttetu pinge või lihtsalt mingi paus. Kes teab. Ju laup jälle Win TV finaallauas näeb teda ja elu läheb edasi.

                            Üldse mingi blogikohustused võtta, on jama natuke. Ma sellist stressi küll ei viitsiks võtta.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #119
                              Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Mis siin ikka juhtuda saanud. Ju ei viitsinud enam striimi teha ja polnud seal midagi erilist ka. Mõttetu pinge või lihtsalt mingi paus. Kes teab. Ju laup jälle Win TV finaallauas näeb teda ja elu läheb edasi.

                              Üldse mingi blogikohustused võtta, on jama natuke. Ma sellist stressi küll ei viitsiks võtta.
                              Nii kaua on ju lihtne blogi kirjutada kuniks paar kehva kuud tuleb

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Nii kaua on ju lihtne blogi kirjutada kuniks paar kehva kuud tuleb
                                No upswing või downswing, on ehk kõige väiksem mure. Kui elus on ikka keerulised ajad ning murelik tulevik, siis võtta mingeid lisakohustusi - ja stressi avalikkuse ees, on minu arvates pehmelt öeldes debiilsus.

                                EDIT: Aga masohhism on samas päris.

                                Comment

                                Working...