Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #121
    Re: Atheya FR päevik

    Solid on 100bi, ma olen seda eluaeg rääkinud, kuigi osad on rusikaga vastu rindu tagudes seda lolliks jutuks pidanud. 50bi-ga mängid 35bi augu ja mis edasi saab? Roll peab olema selline, et ei pea alla tulema limiitidest. See mõjub juba üsna laastavalt mindsetile, kui selle tõttu pead alla tulema, et ei ole rolli millega mängida. Eriti siis, kui oled elukutseline.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #122
      Re: Atheya FR päevik

      Kena variatsioonivaba mäng kui 20bi kaotamist nimetatakse downswingiks.
      Kotkas sa leveldasid, et mill+ sample peale suurim swing on ainult 35bi?
      Last edited by qbj0hn; 06.10.16, 15:20.

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #123
        Re: Atheya FR päevik

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Kena variatsioonivaba mäng kui 20bi kaotamist nimetatakse downswingiks.
        Kotkas sa leveldasid, et mill+ sample peale suurim swing on ainult 35bi?
        lowstakes FR on väga väikese variatsiooniga võrreldes teiste mängudega. ma lasin 2015 nl25FR ja ei kaotand kordagi isegi 20BI mitte. suurim downer oli $400
        nl50s kõige karmim oligi 30bi.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #124
          Re: Atheya FR päevik

          Ma olen ise ka mänginud erinevaid formaate, kaasaarvatud NLFRi kus läks hästi aga 20bi küll ei mäleta, et märkimisväärne downsing oleks olnud.

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #125
            Re: Atheya FR päevik

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ma olen ise ka mänginud erinevaid formaate, kaasaarvatud NLFRi kus läks hästi aga 20bi küll ei mäleta, et märkimisväärne downsing oleks olnud.
            siis olid BAD REG

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #126
              Re: Atheya FR päevik

              Mul pole kunagi swinge olnud

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #127
                Re: Atheya FR päevik

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Mul pole kunagi swinge olnud
                Chuck Norrise naljad tulevad selle peale millegipärast meelde.

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #128
                  Re: Atheya FR päevik

                  Mul sample yle mln käe ja suurim swing ongi -20 seni. Võib-olla stiil enamusest passiivsem. See cutdownib variatsiooni kindlasti.

                  ..kuigi raamatutest olen lugenud, et -20BI ongi suht lagede lagi. Et min BR peakski olema 20BI (mul enamasti 50) ". -35BI on juba extremely bad luck.
                  Last edited by fl0p; 06.10.16, 20:27.

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #129
                    Re: Atheya FR päevik

                    jah

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #130
                      Re: Atheya FR päevik

                      Algselt postitas Ibis
                      Mis asi see swing on, kas mul võib pokkerit mängides swing tulla?
                      Freerollides pole midagi ulmelist 50 BI swinge teha , fishid lähevad laialt all in ja saavad alati pihta

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #131
                        Re: Atheya FR päevik

                        Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                        Mul sample yle mln käe ja suurim swing ongi -20 seni. Võib-olla stiil enamusest passiivsem. See cutdownib variatsiooni kindlasti.

                        ..kuigi raamatutest olen lugenud, et -20BI ongi suht lagede lagi. Et min BR peakski olema 20BI (mul enamasti 50) ". -35BI on juba extremely bad luck.
                        Raamatuid peaks ka alati usaldama? Kui -35bi on extremely bad luck, siis mis -60-70bi on?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        ?

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #132
                          Re: Atheya FR päevik

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Raamatuid peaks ka alati usaldama? Kui -35bi on extremely bad luck, siis mis -60-70bi on?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          ?
                          Tuli -30 ära ehk minu rekord. Siis hakkas tunneli lõpus valgus paistma.
                          -60 ei tundu normaalne. Samas kui järgmised 300k kätt oled constant hiiteris, siis vast ok?

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #133
                            Re: Atheya FR päevik

                            Isegi kõige väiksema dispersiooniga mängus aka fr-is võib esialgselt võitev mängija kaotada lõpmatult. Variance kalkulaatorid eeldavad, et su reaalne winrate on ajas konstante, aga reaalsuses pole see kunagi nii. Näiteks kuna fr-is eriti on loomulikud swingid väiksemad (see, mida variance calculator arvutab), siis võib eeldada ka, et regide mental game on kordades nõrgem kui nt hyperi rexidel. See tähendab, et downswingi ajal on palju suurem tõenäosus, et sellise mängija reaalne wr ka langeb ning downswing võib muutuda "downswingiks" st tegu võib olla juba kaotava mängijaga. Järelikult on deep brm seda olulisem, mida nõrgam on mental game. Sellised faktoreid on peale tildi mitmeid, enamust neist suudab volüüm ära siluda, kuid pidevaid trende mitte.

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #134
                              Re: Atheya FR päevik

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              See tähendab, et downswingi ajal on palju suurem tõenäosus, et sellise mängija reaalne wr ka langeb ning downswing võib muutuda "downswingiks" st tegu võib olla juba kaotava mängijaga.
                              Eks tuleb proovida jääda oma A mängu juurde, ning küll aeg korrektuurid teeb.
                              Hoidkem pöialt, et minust siiski kaotajat välja ei kooruks :D

                              Comment

                              • fl0p
                                Jube Noob
                                • Jun 2016
                                • 143

                                #135
                                Re: Atheya FR päevik

                                Kui Ibis ei trolli, siis fl0p tänab!

                                Comment

                                Working...