Re: Atheya FR päevik
Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?
Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?
Iseasi, kui lahke ma siin strateegilise info jagamisega olen.
8
T



Comment