Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalastaja
    Räme Fish
    • Aug 2016
    • 12

    #46
    Re: Atheya FR päevik

    Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
    Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #47
      Re: Atheya FR päevik

      Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
      Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil. Siis peaks ilmselt oma juutuubi kanali ka juba tegema, aga ilmselt küll peaks seda siis ingliskeelsena kommenteerima, muidu ei tule vaatajaid piisavalt.
      Kas harilikult mängidki päevasel ajal või praegu ainult suve puhul?
      @ streamimise jutt - ma ei vaevu isegi vastama sellele.
      Ma olen päevasel ajal mänginud ainult paaril päeval (puhkuse ajal) siiski.

      Comment

      • kalastaja
        Räme Fish
        • Aug 2016
        • 12

        #48
        Re: Atheya FR päevik

        Eks see striimimise asi on nagu on. Lihtsalt kui mõte, siis Staples on üks suurimaid striimijaid, aga ta mängib turkasid ja tulistab spin and gosid ka. Need lühikesed ja head vaadata. Tegelt pole ühtegi ta striimi vaadanud, aga tema juutuubi kokkuvõtteid küll vaadanud.

        Ma ise hobimängija ja proovin Zoomi beatida. Madalal tasemel küll NL5 ja vahel ka NL10 veidi vahele võtnud, aga see praegu väljaspool rolli ja raha juurde ka kanda ei taha. Igatahes loen huviga su päevikut. Võibolla peaks ise ka mingi päeviku tegema, siis rohkem jumet asjal ja motti kah, kuigi mu volüüm jääks pigem 5-10K käe juurde kuus, rohkem küll mitte vast isegi nii palju mitte. Igatahes edu sulle.

        Comment

        • fl0p
          Jube Noob
          • Jun 2016
          • 143

          #49
          Re: Atheya FR päevik

          Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
          Eks see striimimise asi on nagu on. Lihtsalt kui mõte, siis Staples on üks suurimaid striimijaid, aga ta mängib turkasid ja tulistab spin and gosid ka. Need lühikesed ja head vaadata. Tegelt pole ühtegi ta striimi vaadanud, aga tema juutuubi kokkuvõtteid küll vaadanud.

          Ma ise hobimängija ja proovin Zoomi beatida. Madalal tasemel küll NL5 ja vahel ka NL10 veidi vahele võtnud, aga see praegu väljaspool rolli ja raha juurde ka kanda ei taha. Igatahes loen huviga su päevikut. Võibolla peaks ise ka mingi päeviku tegema, siis rohkem jumet asjal ja motti kah, kuigi mu volüüm jääks pigem 5-10K käe juurde kuus, rohkem küll mitte vast isegi nii palju mitte. Igatahes edu sulle.
          Tore lugeda, et mu päevik kellelegi huvi pakub. Iseasi, kui lahke ma siin strateegilise info jagamisega olen.

          GL Sulle ka!

          Comment

          • fl0p
            Jube Noob
            • Jun 2016
            • 143

            #50
            Re: Atheya FR päevik

            Natuke pilti ka vahepeal.
            Võib rahule jääda! Keskmiselt tonn kuus+rb suhteliselt olematu volüümiga. Ja seda 9-17 töö kõrvalt. NL50 on vist käpas.
            Grindin natuke veel, ning siis 100 ukse vahele taaskord piiluma.



            LOL need regularid.. no miks? Arvasin, et sellised liigutused jäid natuke madalamale limiiti, aga eksin. Ei kurda samas..

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by fl0p; 08.08.16, 21:47.

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #51
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas kalastaja Vaata postitust
              Lahe. Varsti saab siis striimi näha nagu Staplesil.
              Alles nüüd sain aru - Sa lugesid, et ma hakkan midagi streamima. Tegelt ikkagi mitte - tegin endale Steam'i konto (mis on selline keskkond, kust saab mänge osta ja neid ka mängida).

              Streamimisega ei tegele ja ei hakka ka ilmselt. Pole minu maitsele.

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #52
                Re: Atheya FR päevik

                Tekkis üks ambitsioon juurde. Tahan saada mindseti coachiks. Kui mitte coachiks, siis vähemalt motivaatoriks.

                Teoreetilist poolt pole keeruline õpetada, kui õpetad mõtlevat inimest. Õiget mindsetti see-eest oma delikaatsuses pole lihtne õpilasse süstida. Kõik on erinevad, ning samamoodi kõigi elud.
                Samuti usun, et tavapsühholoogil on keeruline inimest aidata pokkeritulemuste parandamisel. Väikesel määral ikka - aga mida tema teab downswingidest või variatsioonist. Või sellest, et pokker pole õnnemäng longrunis.

                Niisiis mõtlesin, et ühendaks need 2 asja omavahel. Ning miks mitte - aidata kedagi biitima :)

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #53
                  Re: Atheya FR päevik

                  See kuu siis hetkel niiviisi. Viimased 2 sessi on päris õudsed olnud. But there cannot be ups without downs

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #54
                    Re: Atheya FR päevik

                    It's all about what you are representing
                    Avan pre nii looselt, sest fish blindil.

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #55
                      Re: Atheya FR päevik

                      Jõhker nonsd.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #56
                        Re: Atheya FR päevik

                        Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                        Jõhker nonsd.
                        Eeldan et see on standard ja ei ole midagi jõhkrat

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #57
                          Re: Atheya FR päevik

                          Mis siin jõhkrat? :)

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #58
                            Re: Atheya FR päevik

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Eeldan et see on standard
                            -14bb/100 ei tohiks küll mingi standard olla. Kusagil veritseb siin raha.

                            Comment

                            • Confidence
                              FPP Pro
                              • Mar 2015
                              • 200

                              #59
                              Re: Atheya FR päevik

                              Mis repid siis?

                              Comment

                              • fl0p
                                Jube Noob
                                • Jun 2016
                                • 143

                                #60
                                Re: Atheya FR päevik

                                Oot sa vaatad selle kuu graphi või misasja? Pole ju imo rohkem redlinega graphe pand. Kui nii, siis Sample otsuste tegemiseks ikka väga väike.
                                Tbh redline paaniline jälgimine on väga ülehinnatud. Kui decent kasum on olemas, siis pole midagi muretseda.
                                Jah, tean eestlast, kelle redline on terve aasta vältel otseses mõttes BE, aga see ei peaks olema eesmärk.
                                Last edited by fl0p; 15.08.16, 16:34.

                                Comment

                                Working...