Re: PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands
Ei sõida katus ära, võiks ju lihtsalt natuke leebemalt suhtuda. Imo pidev allasurumine käib sinu poolt igas teemas. Enda arvamuse õigustamine, alustavate mängijate mõnitamine. Ma ei ütle, et sa valesti arvaks vms aga mõttetu on teisi alla suruda sp.
E: nagu ma aru saan oled sa tark ja haritud vend psüholoogias (vist?). Võiks, siis pigem mõistlikult aidata inimesi valdkonnas, kus nad kindlasti pole nii pädevad, kui sina ja mitte mõttetult ajada "mina olen targem, kui sina" stiilis teksti.
Ei sõida katus ära, võiks ju lihtsalt natuke leebemalt suhtuda. Imo pidev allasurumine käib sinu poolt igas teemas. Enda arvamuse õigustamine, alustavate mängijate mõnitamine. Ma ei ütle, et sa valesti arvaks vms aga mõttetu on teisi alla suruda sp.
E: nagu ma aru saan oled sa tark ja haritud vend psüholoogias (vist?). Võiks, siis pigem mõistlikult aidata inimesi valdkonnas, kus nad kindlasti pole nii pädevad, kui sina ja mitte mõttetult ajada "mina olen targem, kui sina" stiilis teksti.
Comment