PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #166
    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    ma ei jõudnud veel 70turna listi läbi lugeda, kui juba oli minu soovis ca 10k$ turnasid. next 27 days must be nice
    ja muidugi kui saaks WCOOP-03: $10,300 NLHE [High-Roller, Heads-Up], $300K GTD mängida oleks superfun lux
    a vb pole isegi ühe turna jaoks rolli, well see :D

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #167
      Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

      cocaine is helluva drug

      Comment

      • feelitwell
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2015
        • 328

        #168
        Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

        like poker

        Comment

        • saugakarel
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 288

          #169
          Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

          And theeen?

          Comment

          • saugakarel
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 288

            #170
            Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

            Siis teed uuesti depo w?

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #171
              Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

              Kohalikud naised järgi kaetud?

              Comment

              • feelitwell
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2015
                • 328

                #172
                Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                teen suurema update ja storytell mõne päeva pärast.
                kõik sujub mõnusalt ja kohalik 38a naiska ka seltsi pakkumas.

                kui WCOOP failin kogu rolliga siis depo jep

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #173
                  Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                  Sorry aga LOL.

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #174
                    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                    no sorry and whatever m8.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #175
                      Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                      bluelitel ka 38 a kodus, sellega teda ei biidi

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #176
                        Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                        bluelitel ka 38 a kodus, sellega teda ei biidi

                        See 38 aastane siin teemas ei ole üldse asja iva. Pigem on asi selles, et alguses sain aru, et OP on pühendunud pokkerile ja arengule, kuid see turkateemaline post pani mind selles kahtlema. Mitte, et mul turkade ja nende mängijate vastu midagi oleks.

                        @ feelitwell - oled kindel, et naiska?

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #177
                          Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Sorry aga LOL.
                          +1

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #178
                            Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                            Jumalast savi, vigu tulebki teha. Eriti, kui oled micros veel. Mida madalamal lollused läbi teed seda odavam. GL!

                            Comment

                            • feelitwell
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2015
                              • 328

                              #179
                              Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                              naine naine.
                              ja olen pokkerile pühendanud rohkem, kui kunagi oleks osanud arvata.
                              turka teema nii lamp, maby play maby not, midagi suurt ei kaota, pigem võimalus suurelt võita mingi %,
                              teen seda for funz kuid samas pushin ikka offtables ja at tables oma pühigoale mis on 6m ja HU. Õpin sitaks, tean, et üks hetk olen heas seisus, seega lol at lol post :)

                              ja muidugi ka teema, et kolin ja sätin oma elu nullist pmt võõras kohas, kõik ei käi nii kergelt mehed

                              Comment

                              • feelitwell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2015
                                • 328

                                #180
                                Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                Jumalast savi, vigu tulebki teha. Eriti, kui oled micros veel. Mida madalamal lollused läbi teed seda odavam. GL!
                                just, ty!
                                selle protaessi kaigus on mul fun kuid samas pûûan ikka iga decision point teha max ev käik.
                                mulle sobib

                                Comment

                                Working...