Arcanian FR NL2 -> NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #46
    Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

    Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    miks mulle tundub et sa ikka masstabled mitte ei selecti :)
    sest sa vaatasid et kolme tunniga 3+k käsi tehtud ja jõudsid sellele järeldusele :D?

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #47
      Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      sest sa vaatasid et kolme tunniga 3+k käsi tehtud ja jõudsid sellele järeldusele :D?
      ye :D

      Comment

      • Arcanian
        Julm Donk
        • Dec 2014
        • 34

        #48
        Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

        5NL 29.01.2015 graafik
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        1. KK - Sess oli just lõppemas ja tuli selline olukord. Callisin flopi tõste kuna ei uskunud et ta nii madala pocketitega oleks prf 3beti ära callinud, AA puhul oleks lasknud mul barreldada, lihtsalt A pihtas ei oleks flopi üle tõstnud. Arvasin et bluffib. Kas oleks pidanud jääma kindlaks sellele et tight vend ja flopis foldima?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        masstablen & table selectin
        Last edited by Arcanian; 29.01.15, 23:14.

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #49
          Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

          ei mängiks seal lauas, ei cbetiks üldse ja as played foldiks tõstele

          Comment

          • Arcanian
            Julm Donk
            • Dec 2014
            • 34

            #50
            Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

            nüüd kui hommikul mõtlesin sellele käele siis flopi bet (mõte A reppida) oli väga halb. Tahame et vastane jätkaks nõrgema rangega.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #51
              Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

              ma ei tea mille järgi sa küll table selectid aga see küll nüüd hea laud pole
              aga niipalju ma võin öelda, et kui sa sellise mänguga peaksid NL5 ära tegema, siis NL10 saad sa küll surma, rääkimata 25st
              Last edited by Junken; 30.01.15, 08:13.

              Comment

              • Arcanian
                Julm Donk
                • Dec 2014
                • 34

                #52
                Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                Ma ei pea seda heaks lauaks. Kõik sellised kommentaarid on väga head, panevad mind antud olukorra peale rohkem mõtlema ja nägema oma vigu.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #53
                  Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                  miks sa siis mängid seal lauas kui ta hea pole :D ja + see KK mängitud kohutavalt

                  Comment

                  • Arcanian
                    Julm Donk
                    • Dec 2014
                    • 34

                    #54
                    Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                    sest seal lauas olid tundmatud mängijad, color codesin ära ja panin "sit out next big blind" ja siis tuli koht kus teen halba mängu.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #55
                      Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                      tundub et see sama situatsioon suliga käsi mis sa siia postitad
                      ilmselt sa väga ei mõtle ka sest kui sa aru ise ei saa et see KK on selle nitregi vastu kohutavalt mängitud ja postid sellesiia sisi mai tea
                      Last edited by Junken; 30.01.15, 11:01.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #56
                        Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                        Sample päris suur, kui kõrge see fold to 3bet oli? Vahel võib ka pre callida kui väga räige nitt vastas on ja suur fold to 3bet.

                        Flopi sizing võiks olla 50-60% mitte rohkem, suht kuiv board ja see board vastase range ei hiti anyways..
                        Aga kui nii siis - chk back flop/call või bet turn/decide river.

                        Good luck!

                        Comment

                        • Arcanian
                          Julm Donk
                          • Dec 2014
                          • 34

                          #57
                          Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                          Junken, ma ei teagi kas sa trollid...

                          Junkeni tsitaat: "kui sa aru ise ei saa et see KK on selle nitregi vastu kohutavalt mängitud ... " - loe paar eelnevat postitust ja näed et tunnistan et mängisin halvasti.

                          Junkeni tsitaat: "postid sellesiia sisi mai tea ... " - kas siia võib ainult kekamise käsi postitada? Ma ei tea mis sinu meelest käte postitamise eesmärk on aga mina postitan siia käed mis olen halvasti mänginud. Et saaks tagasisidet ja saaksin oma mängu parandada.
                          Last edited by Arcanian; 30.01.15, 13:18.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #58
                            Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                            eino postita postita, aga selliseid mis on tõesti raske koht, loeks isegi, aga no ma ei tea, seal spotis, mis sind paneb KK-ga callima ta vastu? Sellises spotis oled niti range vastu enamusaega taga, ehk -ev IMO seal nuppe sisse ajada.. ma ei teamis ta fold to3b oli aga isegi kui tal on seal TT, JJ sees siis selliste kätega ta seda seal ei tee. + vaata sizinguid, minraise, 1/3 pot turn, turnis ta juba on nii commited et ta ei foldi enam midagi, muidugi 22 on üllatav, aga tavaliselt näeks niti niimoodi tegemas AK/AA muidugi tuli ka QQ riveris kokku aga seal ei foldi enam kunagi

                            Comment

                            • Arcanian
                              Julm Donk
                              • Dec 2014
                              • 34

                              #59
                              Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                              Jaanuar.2015 graafik
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Jaanuar:
                              [x] Jääda 5NL pidama
                              Käsi: 128505
                              Tunde: 128h
                              Cash: +50,64$
                              Boonuseid: +50$

                              Veebruari plaanid:
                              [] 15 tundi nädalas tegeleda puhtalt pokkeriõppega (videod/käte analüüs)
                              [] Teha vähem vigu, eriti kohtades kus ma olen ilmselgelt taga
                              [] 10NL

                              Comment

                              • Arcanian
                                Julm Donk
                                • Dec 2014
                                • 34

                                #60
                                Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                                10NL 01-02.02.2015 graafik
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...