Arcanian FR NL2 -> NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Arcanian
    Julm Donk
    • Dec 2014
    • 34

    #31
    Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

    Mu eesmärk ei ole sellistes laudades mängida, kui vastased on color code'tud ja lauas ei ole üle > 35vpip mängijat siis panen "sit out next big blind" aga nagu näha tuleb sellel ajavahemikul selliseid situatsioone ette.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #32
      Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

      Võta eksperimendi mõttes paariks päevaks laudu poole vähemaks ja näed kuidas winrate hakkab tõusma. Siis jõuad laudu valida ja saad ise ka mõelda natuke.

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #33
        Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

        Sellessuhtes, konso on vast juba mitmes inimene kes soovitab laudu vähendada. Ma ise ei tea eestist eriti kedagi kes biidiks 20-24 laual mängides solid winratega. Sellessuhtes, kui sa toksid 24l laual juba päeviku tegemise algusest BE- või miinust, siis ehk tuleks midagi muuta?! :)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #34
          Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

          Algselt postitas Arcanian Vaata postitust
          nagu näha tuleb sellel ajavahemikul selliseid situatsioone ette.
          7 kätt mis panid - nendest 5 lauas long run reaalselt kaotad raha. st see mis ülejäänud kahes teenid, selle nendes viies annad ära kõik. kui sa korralikult jälgiks terve sessi selliseid asju, siis tuleb selliseid situatsioone ette võibolla 1/7st lauast mitte 5/7st. kui sa omamoodi edasi lased, siis jäädki alatiseks breakeven või marginaalselt plussis mängijaks - nii lihtne see ongi.

          Comment

          • Arcanian
            Julm Donk
            • Dec 2014
            • 34

            #35
            Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

            5NL 23.01-24.01 graafik
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Üleeile sain NL5 limiidis uuesti plussi kunagisest -18BI (15.01.2015), kuid kahjuks pöörasin selle eile ruttu miinuseks nii et kokkuvõttes olen limiidis -4BI. Esimest korda tundsin eile poole sessi pealt väsimust aga kuna olin suutnud -3,5BI pealt 0 mängida mõtlesin et vorm edasi mängimiseks on piisav. Kuid eksisin, peale seda sain paar coolerit ja tegin paar viga neist ühe eriti hullu deep lauas:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Tunnen et mu mäng on foorumi kaaslaste nõu abil väga palju arenenud (distsipliini osas pean veel vaeva nägema, super oleks kui suudaks regu vastu ühe paariga stackide peale mängimise lõpetada) eesmärk on järjest rohkem head mängu näidata, vähe vigu teha ja väsimuse korral sess lõpetada.

            Vaatasin hemist viimase kahe päeva kohta kui palju laudu mul tavaliselt lahti on.
            kuni 15 lauda: 75% ajast
            16 kuni 18 lauda: 18% ajast
            19 kuni 20 lauda: 4% ajast
            rohkem kui 21 lauda: 3% ajast

            Koguaeg ei ole 24 lauda lahti, panen neid kinni ja pidevalt valin uusi.
            Last edited by Arcanian; 25.01.15, 17:59.

            Comment

            • Arcanian
              Julm Donk
              • Dec 2014
              • 34

              #36
              Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

              5NL 24.01.2015 graafik
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              1. AA - kas vastane võiks midagi muud peale KK selliselt mängida?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2. QQ - fishi coolerdamine
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3. KK - esimese asjana tahtsin kohe foldida, kuid peale süvenemist teda nii madala seti peale ei paneks (kuigi kui mul oleks set siis kahe masti kaardi korral tõstaks samuti üle), flush drawi korral arvan et ta calliks, jääb üle ainult overpair. Kas keegi mängiks teisiti?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4. AA - vedas et regularil ei olnud KK.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #37
                Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                1. Käes ikka callid, mitte ei foldi. Vastase agro ka kõrge. Turn kui sama ohutu kui flop, siis meelitaks edasi ja riveril paneks juurde.

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #38
                  Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                  3. KK'd ei tohiks imo kunagi foldida, esiteks on see btn vs blindid, teiseks on seal nii palju drawsi mille ta võib busti minna. Kui on set siis on cooler ja ongi kõik. WP

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #39
                    Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                    1. Floppi ei annaks kindlasti kohe alla, sul on postitsioon, turn-river vaataks edasi.. ta ikkagi suht nitt ja kui hulluks läheb bettimisega, ju siis tal midagi ikkagi on

                    Comment

                    • Arcanian
                      Julm Donk
                      • Dec 2014
                      • 34

                      #40
                      Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                      5NL 26.01.2015 graafik
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      1. QQ - panen selle käe arutamiseks üles kuna olin nõutu mida teha, eeldasin et vastane ei squeeze lightilt, kui oleksin callinud ja maha ei oleks tulnud Q oleksin agressiooni peale foldinud, selle pärast otsustasin seda pre teha. Kuna AF on tal kõrge kas oleks pidanud 4bet/foldima ja kui 4betida siis mis on meie sizing?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • estkriz
                        Jube Noob
                        • Dec 2012
                        • 123

                        #41
                        Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                        1. QQ - panen selle käe arutamiseks üles kuna olin nõutu mida teha, eeldasin et vastane ei squeeze lightilt, kui oleksin callinud ja maha ei oleks tulnud Q oleksin agressiooni peale foldinud, selle pärast otsustasin seda pre teha. Kuna AF on tal kõrge kas oleks pidanud 4bet/foldima ja kui 4betida siis mis on meie sizing?


                        Ma oleks flattind kindlasti, 4bet on jama. UTG+2 tuleb potis hoida, sealt see rahake tuleb.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #42
                          Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                          1. QQ eeldasin et vastane ei squeeze lightilt

                          ...

                          Ma oleks flattind kindlasti, 4bet on jama. UTG+2 tuleb potis hoida, sealt see rahake tuleb.
                          mu 3bet ka 6% ja vastasena ma squeeziks seal kuskil 99+, AJ+ (et sind välja ajada - nagu näha plaanid sa isegi QQ foldida - ja fishiga edasi mängida). seega QQ fold ei tule kõne allagi. plaan Q-d setminima hakata ja hittimata foldida on ka jõhker ikka. as played jätkaks nagu estkriz

                          Comment

                          • Arcanian
                            Julm Donk
                            • Dec 2014
                            • 34

                            #43
                            Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                            5NL 27.01.2015 graafik
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Arcanian
                              Julm Donk
                              • Dec 2014
                              • 34

                              #44
                              Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                              5NL 28.01.2015 graafik
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #45
                                Re: Arcanian FR NL2 -> NL25

                                miks mulle tundub et sa ikka masstabled mitte ei selecti :)

                                Comment

                                Working...