Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |
Panen kuu graafiku siis siia. Midagi ilusat seal ei ole, suht s..t. Õnneks RB teeb natuke seisu paremaks, siiski üldseis miinuspoolel. Ei saa kõike kehva jooksu süüks panna. Eks sai palju vigu ka tehtud ning a-mängust oli vahepeal asi kaugel. Nüüd ongi plaan paar kuud variatsioonivabas NL50-s olla ja asja rahulikult võtta :)
Panen kuu graafiku siis siia. Midagi ilusat seal ei ole, suht s..t. Õnneks RB teeb natuke seisu paremaks, siiski üldseis miinuspoolel. Ei saa kõike kehva jooksu süüks panna. Eks sai palju vigu ka tehtud ning a-mängust oli vahepeal asi kaugel. Nüüd ongi plaan paar kuud variatsioonivabas NL50-s olla ja asja rahulikult võtta :)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



Q 
T 
Comment