| Dan3l666 NLHE 6-max |

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dan3l666
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 100

    #31
    Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

    Panen kuu graafiku siis siia. Midagi ilusat seal ei ole, suht s..t. Õnneks RB teeb natuke seisu paremaks, siiski üldseis miinuspoolel. Ei saa kõike kehva jooksu süüks panna. Eks sai palju vigu ka tehtud ning a-mängust oli vahepeal asi kaugel. Nüüd ongi plaan paar kuud variatsioonivabas NL50-s olla ja asja rahulikult võtta :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #32
      Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

      wp kyll paremaks läheb

      Comment

      • dan3l666
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 100

        #33
        Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

        Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
        wp kyll paremaks läheb
        Kehvemaks väga minna ei saa

        Comment

        • dan3l666
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 100

          #34
          Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

          Kuna kerge tõbi kallal, siis pole veel jõudnud eriti palju käsi mängida. Kuid algus on tehtud kuule (zoom+tavalauad):

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Hoopis kindlam tunne on NL50 võrreldes 100-ga. Jooned graafikul liiguvad ka igaüks õiges suunas, eriti see punane jooneke seal

          Comment

          • dan3l666
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 100

            #35
            Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

            Vaalaga...

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 4 players - View hand 2619911
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            BTN: $126.00
            SB: $229.10
            Hero (BB): $125.00
            CO: $126.57

            Pre Flop: ($1.15) Hero is BB with T Q
            1 fold, BTN raises to $1.50, SB calls $1.25, Hero calls $1

            Flop: ($4.90) K 3 T (3 players)
            SB bets $5, Hero calls $5, BTN folds

            Turn: ($14.90) 5 (2 players)
            SB bets $0.50, Hero raises to $10, SB calls $9.50

            River: ($34.90) 8 (2 players)
            SB bets $56.50, Hero calls $56.50

            Final Pot: $147.90
            SB shows 7 6 (high card King)
            Hero shows T Q (a pair of Tens)
            Hero wins $146.40
            (Rake: $1.50)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

              Algselt postitas dan3l666 Vaata postitust
              Vaalaga...

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 4 players - View hand 2619911
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              BTN: $126.00
              SB: $229.10
              Hero (BB): $125.00
              CO: $126.57

              Pre Flop: ($1.15) Hero is BB with T Q
              1 fold, BTN raises to $1.50, SB calls $1.25, Hero calls $1

              Flop: ($4.90) K 3 T (3 players)
              SB bets $5, Hero calls $5, BTN folds

              Turn: ($14.90) 5 (2 players)
              SB bets $0.50, Hero raises to $10, SB calls $9.50

              River: ($34.90) 8 (2 players)
              SB bets $56.50, Hero calls $56.50

              Final Pot: $147.90
              SB shows 7 6 (high card King)
              Hero shows T Q (a pair of Tens)
              Hero wins $146.40
              (Rake: $1.50)
              Ma foldiks flopis ilma mõtlemata. Potsize bet + regular taga + hästi vastaseid connectiv board. Sinu Qc blockerist vähe abi siin.

              Comment

              • dan3l666
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 100

                #37
                Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                Täitsa nõus et fold parem enamus vastaste vastu, a tollele meeldis täiesti suvalisi floppe leadida mingi random lehega, vahet pole mitu mängijat potis. Selliste vastu mul meeldib erandeid teha :)

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #38
                  Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                  Algselt postitas dan3l666 Vaata postitust
                  Täitsa nõus et fold parem enamus vastaste vastu, a tollele meeldis täiesti suvalisi floppe leadida mingi random lehega, vahet pole mitu mängijat potis. Selliste vastu mul meeldib erandeid teha :)

                  Ma calliks flopi 99% ajast fishi vastu, meil on siin pot oddsidega juba väga hea seis
                  100bb juures juba standard call, 250bb+ snapcall.
                  Pigem pane preflop 3 bet kui selliseid spotte standardina foldid.(3 bet peaks anyway parem olema)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                    Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                    Ma calliks flopi 99% ajast fishi vastu, meil on siin pot oddsidega juba väga hea seis
                    100bb juures juba standard call, 250bb+ snapcall.
                    Pigem pane preflop 3 bet kui selliseid spotte standardina foldid.(3 bet peaks anyway parem olema)
                    Regular taga ei muuda midagi?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #40
                      Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Regular taga ei muuda midagi?
                      Regulari range peaks ikka lõvi osa fail olema selles boardis?

                      Comment

                      • dan3l666
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 100

                        #41
                        Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                        Jah, squeeze oleks parim kui mõtlema hakata. Ei teagi miks ei teinud seda, liiga results-oriented viimasel ajal :/. Btn regu range nagunii wide ning peaks mõlema range vastu päris heas seisus olema; SB vaal ka VPIP võis olla seal 60+, SB tõenäoliselt 80+. 250BB oleks nuts ära stackida kui toppaari vms hitib
                        Katsun edaspidi stattidega koos lisada.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Regulari range peaks ikka lõvi osa fail olema selles boardis?
                          Minu arvates mitte, sest olenemata steal protsendist on tal broadwayd ja semi-broadwayd ranges, mis annavad paari või gutshoti. Lisaks suited-connectoritest mastitõmbe.

                          Ta on ka 200BB deep ja kui ta mõtleb samamoodi implied oddside peale, siis on tal veel lihtsam call kui sinul, sest tal on positsioon ja sa teed pot - kui ka implied oddse paremaks.

                          Mu küsimus jääb Dabeatile: kas regular taga olles ei muuda midagi? HU-s ma ei foldiks, 3way küll.

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #43
                            Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Minu arvates mitte, sest olenemata steal protsendist on tal broadwayd ja semi-broadwayd ranges, mis annavad paari või gutshoti. Lisaks suited-connectoritest mastitõmbe.

                            Ta on ka 200BB deep ja kui ta mõtleb samamoodi implied oddside peale, siis on tal veel lihtsam call kui sinul, sest tal on positsioon ja sa teed pot - kui ka implied oddse paremaks.

                            Mu küsimus jääb Dabeatile: kas regular taga olles ei muuda midagi? HU-s ma ei foldiks, 3way küll.


                            Deep laud ja sb suur fish, siis btn peaks seal avama ca 70% rangega preflop.
                            Reg foldib suure osa ajast ja 1/3 ajast jätkab. Suur osa regulari rangest mis jätkab calliks ja meil tema range vastu ikka ca 45-50% equty. Tugevamate kätega peaks raisema.
                            Reg ikka muudab olukorda, aga mitte eriti palju selles spotis.
                            Kui fishi donkamis betsize oleks siin ütleme 1/2-2/3 potsize, siis ma mõtleks flopi raise peale, sest siis saab reg taga paremad oddsid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                              Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                              Deep laud ja sb suur fish, siis btn peaks seal avama ca 70% rangega preflop.
                              Reg foldib suure osa ajast ja 1/3 ajast jätkab. Suur osa regulari rangest mis jätkab calliks ja meil tema range vastu ikka ca 45-50% equty. Tugevamate kätega peaks raisema.
                              Reg ikka muudab olukorda, aga mitte eriti palju selles spotis.
                              Kui fishi donkamis betsize oleks siin ütleme 1/2-2/3 potsize, siis ma mõtleks flopi raise peale, sest siis saab reg taga paremad oddsid.
                              TY

                              Comment

                              • dan3l666
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 100

                                #45
                                Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                                Pole viimasel ajal väga aktiivne olnud siin, kuid ei ole hetkel eriti midaga postitada ka. Graafik on s..t (paar buyini siiski kasumis ca 14k käega) ja ei taha kuidagi asjad liikuma hakata. Vaatan videosid ja üritan oma mängu analüüsida. Jätkan veel mingi aeg selles formaadis ning kui positiivseid muutuseid ei tule, siis vb vahetan formaati või pokkeriruumi ajutiselt, et vaheldust saada ja mindsetile natuke +EV.

                                Comment

                                Working...