Tere kõigile!
Olen pärit Pärnust, 27-aastane ja mängin kasutajanime dan3l666 all, momendil peamiselt PokerStarsis. Ammu on olnud mõte teha siia PokkeriProdesse midagi päevikulaadset, kuid eelnevalt on see millegi pärast tegemata jäänud. Olen mänginud aastaid MTT-sid, kuid pole seal midagi suuremat korda saatnud, ning eelmise aasta detsembris avastasin enda jaoks rahalauad. Plaan on panustada varasest rohkem kvaliteeti ning liikuda limiidis üles. Suures osas saigi see päevik tehtud motivatsiooni eesmärgil. Hetkel mängin NL50-s, kuna cashoudin palju. Seega päris madalalt ei pea alustama, mingi põhi on all, kuid arenguruumi on veel väga palju. Lisan siia ka mõned ülevaatlikud graafikud.
Tulemused alates 1. detsembrist 2013:
Starsis fullring NL25:
Starsis NL50 fullring ja 6max
Starsi NL100 fullring ja 6max, samuti zoom (ilmselgelt ei biidi)
Winamax NL50-NL200:
Postitan edaspidi siia ka huvitavamaid käsi ning kuude kokkuvõtteid, võibolla ka mõningaid strateegia-alaseid artikleid vms. Samuti katsun olla aktiivsem foorumis ning võtta rohkem osa aruteludest.
Selleks korraks kõik, gl@tables!
Olen pärit Pärnust, 27-aastane ja mängin kasutajanime dan3l666 all, momendil peamiselt PokerStarsis. Ammu on olnud mõte teha siia PokkeriProdesse midagi päevikulaadset, kuid eelnevalt on see millegi pärast tegemata jäänud. Olen mänginud aastaid MTT-sid, kuid pole seal midagi suuremat korda saatnud, ning eelmise aasta detsembris avastasin enda jaoks rahalauad. Plaan on panustada varasest rohkem kvaliteeti ning liikuda limiidis üles. Suures osas saigi see päevik tehtud motivatsiooni eesmärgil. Hetkel mängin NL50-s, kuna cashoudin palju. Seega päris madalalt ei pea alustama, mingi põhi on all, kuid arenguruumi on veel väga palju. Lisan siia ka mõned ülevaatlikud graafikud.
Tulemused alates 1. detsembrist 2013:
Starsis fullring NL25:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Starsis NL50 fullring ja 6max
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Starsi NL100 fullring ja 6max, samuti zoom (ilmselgelt ei biidi)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Winamax NL50-NL200:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Postitan edaspidi siia ka huvitavamaid käsi ning kuude kokkuvõtteid, võibolla ka mõningaid strateegia-alaseid artikleid vms. Samuti katsun olla aktiivsem foorumis ning võtta rohkem osa aruteludest.
Selleks korraks kõik, gl@tables!





A 
4

Comment