Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall
Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna
Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.
Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:
Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna

Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)









Comment