ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #211
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna


    Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • musaire
      FPP Pro
      • Dec 2012
      • 220

      #212
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
      Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna


      Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Kuidas teil nii suured stäkid seal? :O

      Blaindides arvestatuna on need kohutavad spew flipid, va. 77. Minu arvates.

      Kõige hullem nendest A3o early pos. (pigem kasutaks AQ+, 88+ range'i varajase pos tõttu), natuke parem aga üsna kehva on ka A8o. Napilt foldiks ka K7s, sest saaks paremaid flippe ja spotte.



      Tolle A7o käe kohta mida pidasin ekslikult 63s-ks arvan sama mida Dnbftw arvas ja default käik flopil sinu liini korral oleks cbet, muidu lased tõmmata ja nõrgemad käed maksavad seal ka, turnis võib siis seejärel slow downida ja passiivse fishi vastu ka veelkord bärreldada.

      Comment

      • ivar866
        Grinder
        • Oct 2012
        • 776

        #213
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Seal täpsustaks üle, et vastane oli maniakk, shoves kõik 20 korda järjest, esimestel flippidel on liiga fiftikas küll ja Any two kaartidest A3 liiga vähe eest ilmselt.
        Aga polnud aega oodata ka, teised võtsid siis raha endale kui, selle tõttu neil ka nii suured stäkid said, selle ühe käest

        Kuni 300 käeni olid siis flipid ja EV ka näha seal, EV seal tõusis, aga mitte väga võrreldes reaalsega, ma üritan seda % ka vaadata pärast flippamenti.

        Täna siis trenni ja loodan pea värskeks saada, 10% on veel teha et 50ne stellar ära teha neljapäevaks..

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #214
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
          10% on veel teha et 50ne stellar ära teha neljapäevaks..
          Minu kogemuste põhjal igasuguste stellarite taga ajamine võib mängu kvaliteeti langetada. Quality>Quantity. Las see stellar taustal tiksub ilma selle peale mõtlemata aga no sa vist ülearu ikka ei pinguta küll. Neljapäevaks peab ära tegema?
          Kenad graafikud sul siiani muidu. :) Hea meel vaadata.


          Jah, arvestasin et vastane shovib any two. Muidu need paar flippi pole mitte fiftikad flipid, vaid need on suhteliselt tugevalt -EV spotid minu arvates kuna sa riskid sügava stäkiga varasest positsioonist.

          Ma täpselt ei tea kui palju reik mõjutab aga BvB oleks küll A3 okei fiftikas flip any two vastu 100BB diip aga kui EP paned stäki sisse siis sinu EV langeb tugevalt olenevalt mis kaartidega teised sinu all ini võivad callida 350BB effective - optimaalne oleks vastastel sind overshovida 99+, AQ+ (pigem TT, AK, väikse varuga), juhul kui nad teavad et sina shovid arvestades UTG any two range'i (küsimus, kas nad overshoviks selle range'i nii diip? usun küll) ja nende overshoving rangeide suhtes on kindlasti -EV shovida A3. Ausaltöelda see oleks puhas flip, kui absoluutselt iga kord vastased kes äctimata kõik kaardid foldiks, ka TT, JJ, QQ, KK ja AA, niiet väga oluline äctimata vastaste range pole, suhteliselt kähku muutub see -EV-ks.

          K7s shove on ainuke, mis on puhas fiftikas flip sealt positsioonist. aga ma ei kujuta ette kui palju reik seda mõjutab ja seega ma ise foldin kuna täiesti 50/50 ka ei võtaks.

          EV graafikul ei ole oluline, sest see ei arvesta kogu vastaste range'idega (kes callimas, kui vaja), vaid ainult sellega millega vastakuti sattusid sel hetkel.

          GL flipping! :)
          Last edited by musaire; 10.11.14, 17:41.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #215
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            osa raha paningi auku ära, suuremad flipid ei pidanud QQ vs AK 70/40 vaala vastu, b vs B oli veel mul AK ja siis tollel mingi 66ga callis mu al in ära ikka ja pidas tal vastu, a see oli ka blind vs blind, ega seal ikka naljalt loosede vastu AKd maha panna ei saa.
            ma peaks vist turniire proovima, seal saab isu täis flipata.

            Comment

            • musaire
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 220

              #216
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              AK on loomulikult nuts selliste vastu. See ikka 2-3x parem kui A3 atc vastu.

              Unlucky kui tal seekord 66, aga äkki kirjeldad seda AK vs 66 kätt lähemalt kui mäletad? Openshovisid AK pre fish vastu või ikka indjuusisid ka ja kui sügavad olite effective?
              Last edited by musaire; 11.11.14, 08:27.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #217
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                See oli siis ka sellise vastu: 40/0/A25 , flopi call K5ga A lauas, 10 kätt väärt infot

                P] 3Bet Blind vs steals w/{66} (1)
                [P] 3Bet range {66} (1)
                [P] 4Bet+ range {66} (1)
                [P] Called 3Bets in position {AQo} (1)




                QQ vs AK 97/30 ,40 kätt.

                [P] 3Bet range {AKo,62o} (2)
                [P] Called 2Bet from blinds range {Q6s} (1)
                [P] Called 3Bets out of position with {52o} (1)
                [P] Limp and called a raise {AKo,T4o,84o} (3)
                [P] Limped and reraised {AKo} (1)
                [F] Donked paired flop without trips or better (1)

                Last edited by ivar866; 11.11.14, 09:54.

                Comment

                • musaire
                  FPP Pro
                  • Dec 2012
                  • 220

                  #218
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  See oli siis ka sellise vastu: 40/0/A25 , flopi call K5ga A lauas, 10 kätt väärt infot

                  P] 3Bet Blind vs steals w/{66} (1)
                  [P] 3Bet range {66} (1)
                  [P] 4Bet+ range {66} (1)
                  [P] Called 3Bets in position {AQo} (1)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  QQ vs AK 97/30 ,40 kätt.

                  [P] 3Bet range {AKo,62o} (2)
                  [P] Called 2Bet from blinds range {Q6s} (1)
                  [P] Called 3Bets out of position with {52o} (1)
                  [P] Limp and called a raise {AKo,T4o,84o} (3)
                  [P] Limped and reraised {AKo} (1)
                  [F] Donked paired flop without trips or better (1)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  AK vs 66 jah seal on mõlemal raske foldi leida. Paar on seal tihti heas seisus tal BvB ja postflop pole seda hea mängida, niiet tõstmine on hea variant tal. Sina aga OOP ja samuti pole hea slow play käsi, niiet väga vale ei saa olla stäkid sisse panna.
                  Seda küll et statte ei saa 10 käe põhjal küll peaaegu üldse vaadata (va. kui statid oleks 100/100 või 100/0 vms). Arvan 40/0 mängin ma ise ka vahel 10 kätt järjest.
                  AutoNotes info tema kohta tundub olevat peamiselt tagantjärgi sinu vastu mängitud 66 käest. Niiet peab arvestama keskmise tüüpilise vastasega.
                  Ma väga täpselt ei teagi kuidas BvB cäshis selliseid käsi mängitakse. Ei tea range'e, millega seal regsid ja recsid stäkivad.

                  QQ käsi ei ole küll midagi kommenteerida jah

                  tänan postitamast! :)

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #219
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    vs loose pre 36/10, post polnuud loose

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Ev püüab kinni


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Musaire, viitsid mängi mu viimased 10% boonust täis,
                    Last edited by ivar866; 11.11.14, 13:26.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #220
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      vs 24/14, stiil 40%, fold 3bet 40% vaid, mudu pre võiks tuld anda.flopis ka foldib 50% vaid ta. Turnis oli fold to reise 1/1. 1k kätt ta kohta.



                      sarnaste statsidega vastane nagu eelmine, agor faktor 3. iga tn ühtlaselt pani ja oli võitev mu andmete kohaselt-
                      pre fancy play, kuid vale ilmselt

                      Comment

                      • musaire
                        FPP Pro
                        • Dec 2012
                        • 220

                        #221
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                        Musaire, viitsid mängi mu viimased 10% boonust täis,
                        *musaire
                        Last edited by musaire; 12.11.14, 07:52.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #222
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          Algselt postitas musaire Vaata postitust
                          *musaire


                          Viitsin ikka. Aga ma ise ka viimasel ajal päevasel ajal ärkvel. Millal ma võiks sisse logida? Praegu lõpetan enda sessi.
                          lol what

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #223
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            lol what
                            Pm ivar respektib aga musaire ütleb, et ta on homie talle.

                            ivar kuidas party ja PSi softi võrdleksid? Mängijate tase kuidas on?

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #224
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              soft on cräpp, õnneks enamus mängijad on ka cräpid, mis hea meile.
                              to overbet: siin teemas toimub strat
                              Last edited by ivar866; 12.11.14, 07:46.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #225
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                mis siin teemas toimub

                                Comment

                                Working...