Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jake
    Julm Donk
    • May 2014
    • 89

    #91
    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

    No ei suuda NL10t biitida. GRRRRRR!



    Tundub, et probleem on non-sd, kus kaotan meeletult raha.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    NL5 suudan aga ilusasti biitida.



    Kuidas nonsdis vähem raha kaotada?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #92
      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

      Tightimaks ja rohkem value. Kuid ilmselt on probleeme rohkem kui ainult nonsd.

      Comment

      • Jake
        Julm Donk
        • May 2014
        • 89

        #93
        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Tightimaks ja rohkem value. Kuid ilmselt on probleeme rohkem kui ainult nonsd.
        Mhm. Sul võib täitsa õigus olla. Need on tänased kõige suuremad kaotajad:

        1.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3. Praegu vaatan, et riveri osa oli väga kehv. Kui juba sisse bettisin iga tänav, siis oleks pidanud ta reraisi callima?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        5.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Kui kolmas käsi välja arvata, kas siis ka kõik teised on väga kehvasti mängitud?
        Last edited by Jake; 18.07.14, 15:59.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #94
          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

          Vastus su küsimusele on jah.

          Alusta sellest, et anna 11/10 ja 12/7 tüüpi mängijatele rohkem respekti ja otsi neid kellel on range laiem pigem. Kindlasti võid välja jätta igasugsue OOP 3beti flattimise selliste vastu. ja üldse NL10 pm kõigi vastu. Hljem üleval pool tuleb hakata seda tegema sest 3bet bluffitakse tunduvalt rohkem NL10 ma ei kardaks seda.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #95
            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

            Algselt postitas Jake Vaata postitust
            Kui kolmas käsi välja arvata, kas siis ka kõik teised on väga kehvasti mängitud?
            pane käsi ikka strateegia teemasse eraldi, saad rohkem ja adekvaatsemaid vastuseid.

            1. 33 kätt ainult ja see 3bet % on lihtsalt 1 kord 9st. statide järgi ka suht tight seega snapfold pre. as played ka aru ei saa, et mida biitida loodad niti vastu kes 3tn barreldab seal? AKs (vb ka AQs) aga valdavalt siiski KK+ paneb seal 3tn

            2. sama mis eelmine - räme viga sest 1. sa oled juba nitide 3bet range vastu suht surnud + pole initsiatiivi + oled oop


            3. nii suurelt pole mõtet cbetida paardunud ja kuival boardil, suht tightii vastu ei paneks enam riveril ka mitte

            4. vastane räme nit, ei paneks turni ka (suited sitta jms ta ranges ju eriti polegi, jällegi oled range vastu suht surnud)

            5. sellise stacki vastu ok

            lühidalt - nagu timz ütles, kaotad spewides keskpäraste kätega regidega madistades selle raha, mille fishidelt muidu korjad. pmslt parimal juhul oledki breakeven sedasi.

            edu!

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #96
              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

              Ma ei tahaks üldiselt teistele infot anda, kuna mängin nl20 ja pole oma vastustes kindel aga nii palju tean, et kui nit raiseb, donkab, siis üldiselt tuleb olla väga ettevaatlik kuna nad ei tee seda üldjuhul kunagi millegi nõrgaga... ise, kui mängisin nl10t siis olin püsti hädas 60/0/0 vendadega, kuna pidasin neid räigeteks fishideks, sest vpip oli 60.. kuid tegelikult nende raised ning kõik betid näitavad meeletut tugevust.. kõik! võibolla tead seda kõike vb mitte.. loodan et midagigi oli abiks

              Comment

              • Jake
                Julm Donk
                • May 2014
                • 89

                #97
                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Vastus su küsimusele on jah.

                Alusta sellest, et anna 11/10 ja 12/7 tüüpi mängijatele rohkem respekti ja otsi neid kellel on range laiem pigem. Kindlasti võid välja jätta igasugsue OOP 3beti flattimise selliste vastu. ja üldse NL10 pm kõigi vastu. Hljem üleval pool tuleb hakata seda tegema sest 3bet bluffitakse tunduvalt rohkem NL10 ma ei kardaks seda.
                Mhm. Tänase sessi võtmesõnaks võib samuti õelda, et ma ei anna selliste tüüpide bettidele piisavalt respekti. Kolm suurimat kaotust olid just tänu sellele tingitud, et läksin kaasa, kus polnud vaja.

                Comment

                • Jake
                  Julm Donk
                  • May 2014
                  • 89

                  #98
                  Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  pane käsi ikka strateegia teemasse eraldi, saad rohkem ja adekvaatsemaid vastuseid.

                  1. 33 kätt ainult ja see 3bet % on lihtsalt 1 kord 9st. statide järgi ka suht tight seega snapfold pre. as played ka aru ei saa, et mida biitida loodad niti vastu kes 3tn barreldab seal? AKs (vb ka AQs) aga valdavalt siiski KK+ paneb seal 3tn

                  2. sama mis eelmine - räme viga sest 1. sa oled juba nitide 3bet range vastu suht surnud + pole initsiatiivi + oled oop


                  3. nii suurelt pole mõtet cbetida paardunud ja kuival boardil, suht tightii vastu ei paneks enam riveril ka mitte

                  4. vastane räme nit, ei paneks turni ka (suited sitta jms ta ranges ju eriti polegi, jällegi oled range vastu suht surnud)

                  5. sellise stacki vastu ok

                  lühidalt - nagu timz ütles, kaotad spewides keskpäraste kätega regidega madistades selle raha, mille fishidelt muidu korjad. pmslt parimal juhul oledki breakeven sedasi.

                  edu!

                  THIS! Püüan veel rohkem endast välja juurutada regidega madistamist. Olen võtnud rohkem check calli liini, aga tuleb rohkem kalduda check foldi poole.


                  1. Lollus:

                  Kui vastane turnis over bet shoves, siis panin ta flush draw või blufi peale.
                  Hindasin oma KK üle.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2. Ja jälle suudame raha ära põletada.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Jake
                    Julm Donk
                    • May 2014
                    • 89

                    #99
                    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                    Ma ei tahaks üldiselt teistele infot anda, kuna mängin nl20 ja pole oma vastustes kindel aga nii palju tean, et kui nit raiseb, donkab, siis üldiselt tuleb olla väga ettevaatlik kuna nad ei tee seda üldjuhul kunagi millegi nõrgaga... ise, kui mängisin nl10t siis olin püsti hädas 60/0/0 vendadega, kuna pidasin neid räigeteks fishideks, sest vpip oli 60.. kuid tegelikult nende raised ning kõik betid näitavad meeletut tugevust.. kõik! võibolla tead seda kõike vb mitte.. loodan et midagigi oli abiks

                    Igasugused nipid, tähelepanekud on alati teretulnud! :)

                    Comment

                    • Jake
                      Julm Donk
                      • May 2014
                      • 89

                      #100
                      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                      Rakeback pro

                      Tundub, et +ev oleks pokkeri sinna paika jätta ja lihtsalt rohkem pildistada.

                      Comment

                      • bugg
                        Julm Donk
                        • Mar 2014
                        • 97

                        #101
                        Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                        lind on ilus aga pilt küll suurem asi pole ju :D ?

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #102
                          Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                          nonsd joon ei tohiks siin kõigutada väga, enamvähem nö normi piires :D (keegi kunagi ütles et -1bi 1000käe kohta ja tundub et see kehtib siiani micros) Sellise nonsd joonega teeb muret just showdown winningsi joon. NL10 ei tohiks nüüd nii fishi vaene olla, et valuet üldse ei saa. Maybe fishidega oled liiga tight ja regsidele maksad kinni?

                          1. KK .. kuigi 132kätt siis sellises kohas just uuriks et kui agro ta siiani flopis on olnud. Kui ühtegi korda raisenud pole, siis võtaks kindlasti ettevaatlikult. Kui vend millegiga ennem silma pole jäänud, siis turnis tuleb maha visata. Mõtlen siin isegi juba flopis maha viskamisele, aga ei tea seda regside dünaamikat nl10-s ja maybe pean FR-i liiga tightiks.

                          2.KK shove turn for protection/value. AA maksad niiehknaa kinni ja pole koht kus hoida ta range nüüd võimalikult laiana. (eriti arvestades et oled OOP). Raise ja lase tal viga teha turnis. Paljude kaartide vastu võib jj+ riveril järgi checkida ja jääbki value saamata

                          Comment

                          • Jake
                            Julm Donk
                            • May 2014
                            • 89

                            #103
                            Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            2.KK shove turn for protection/value. AA maksad niiehknaa kinni ja pole koht kus hoida ta range nüüd võimalikult laiana. (eriti arvestades et oled OOP). Raise ja lase tal viga teha turnis. Paljude kaartide vastu võib jj+ riveril järgi checkida ja jääbki value saamata

                            See on küll päris huvitav mõte. Aga kas nii tight vendade vastu on see ikkagi kasumlik? Ta on 12/10 tüüp. Kui ma turni callisin, siis riveri oleks pidanud kindlalt foldima? Full house, rea ja flushi võimalus tuli maha. % ei oska õelda, aga ma arvan, et olen enamuse ajast maas.

                            Comment

                            • Jake
                              Julm Donk
                              • May 2014
                              • 89

                              #104
                              Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                              Võtsin laudu vähemaks ja mängisin 5 lauaga. Keskendusin vastastele ja püüdsin mitte nö. autopiloodil olla. Tulemus null. Fuck it. Võtsin 14 lauda lahti = profit.




                              AA vs 86s.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #105
                                Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                                Kui sa mängid 800 kätt viie lauaga ning oled ca 30ga miinuses ning võtad 9 lauda juurde ja saad tagasi nulli siis see vöga ei tähenda mitte midagi, soovitaksin 6 lauaga mängida.. ma ei saa aru üldiselt miks on vaja paljude laudadega mäkerdada, kui istutakse breakevenis, ise mängisin vahepeal üldse nelja lauaga, et asjadest aru saada. edu

                                Comment

                                Working...