Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]
No ei suuda NL10t biitida. GRRRRRR!

Tundub, et probleem on non-sd, kus kaotan meeletult raha.
NL5 suudan aga ilusasti biitida.

Kuidas nonsdis vähem raha kaotada?
No ei suuda NL10t biitida. GRRRRRR!

Tundub, et probleem on non-sd, kus kaotan meeletult raha.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL5 suudan aga ilusasti biitida.

Kuidas nonsdis vähem raha kaotada?

T
3


Comment