Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jake
    Julm Donk
    • May 2014
    • 89

    #76
    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    känguru pilti suuremas formatsioonis ka on? läheks taustakausta :)
    Peaks välisele kettale salvestatud olema küll. Pean üles otsima :D

    Comment

    • Jake
      Julm Donk
      • May 2014
      • 89

      #77
      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

      Lauas mängisid megavaalad ( 90/1 vennad) ja nad suutsid minult stäkid ära kobistada ja siis paar tundi hiljem enda stäki suvakale regularile kinkida. Damn u!


      1. On see cooler?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      3. Vastane on megavaal. Mängib praktiliselt any twoga. Tegi slowplayed, mängis kräppi ja igast trikke.
      Arvasin, et mu TP on piisavalt hea, et valuet võtta. Kui aga riveris K maha tuli, siis enam nii kindel ei olnud, kas olen tast ees või mitte. Kuidas kommenteerite?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #78
        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

        hand con´verteris saad linnukese teha "show results" kasti, vähemalt need käed millelt arutelu ei oota.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #79
          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

          Viimases river ck/f või block fold ala 5-6bb. See mängija on aus ja ta ei hakka seal nõrgemat kätt blufiks keerama vaid lihtsalt callib.

          Comment

          • Jake
            Julm Donk
            • May 2014
            • 89

            #80
            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            hand con´verteris saad linnukese teha "show results" kasti, vähemalt need käed millelt arutelu ei oota.
            mhm, hea point!

            Esimeses käes oli vastas TT
            Teises käes oli vastasel AJo

            Comment

            • Jake
              Julm Donk
              • May 2014
              • 89

              #81
              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

              Kui nii jätkub, siis ma varsti quitin pokkerist. Ma ei suuda biitida NL10t. Kurat küll!




              Kas keegi näeb positsioonides suurt leaki?





              Tänase sessi kõige suuremad kaotused:

              1. Kas see oleks tegelikult easy fold?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2.Cooler?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3.Arvasin, et olen riveris vastasest ees ning üritasin max valuet saada. Mängiksite kuidagi teistmoodi?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4.Kuidas seda oleks võinud mängida?
              4bettida pre?
              As played, kas check call flop ja check rais turn on väga halb liin?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              5. Hitime riveriga maja ning püüdsin max valuet saada fishilt.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              6. Standard?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              7.Kuidagi ei suutnud riveris leida foldi nuppu..
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              8. Vast üsna standard?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #82
                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                Sample väike ,aga SB peal mingi kala sees. Üldiselt ei tohiks seal eriti flating range olla 3b/fold. Fold to steal ka väga kõrge.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #83
                  Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                  Ära pane positsiooniti, sample väike ja ega ei viitsi süveneda kah.
                  Aga kui NL10 12BI kaotad, siis on midagi mäda küll.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #84
                    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                    Käte kohta ka:
                    1. bet/fold turn ja see peaks väga easy olema. Mida sa omast arust biidid? Cbetid 3way floppi ja uhad turni kah, arvad, et keegi blufib sind?
                    2. UTG tundmatu, ei 3betikski üldse ja kui see short kala sisse lükkab, siis hakkaks tõukama. Muidu cooler ikka, kui 4bet potis top tripse top kikkeriga foldima hakkad, siis...
                    3. Pre call on vast ok, pos ja ultraniti coolerdamine on emaotsionaalne lisaboonus, aga kui nit tsekib Ahigh kuiva flopi, aga betib ülejäänd tänavad, siis peaksid nats mõtlema, mis on need käed millega ta su raise callib ja millest sa ees oled. Kas tuleb fifty/sixty ära või oled ise loll?
                    4. Tundub suht jobu, foldima ei hakka diibina min 3beti peale, aga turni chraise on küll suht mõttetu. Aga kui juba sellise liini võtsid, siis river wp.
                    5. Hoolimata paljude "omfg sa limbid" kisast võid vabalt järgi limpida, positsioonid on nii sitad, et nii isomine mikros on mõttetu, aga muidu cooler ja enamvähem wp postflop.
                    6. Ei ütle midagi pahasti, nitiringis võid sellises positsioonis vabalt callida mitte kõige häppima 3bettija vastu ja edasi pole mingit küssat mingi poolestäkise totu vastu. Täitsa kena käsi.
                    7. On nii easy c/f, et siin pole midagi rääkida. Kõik tõmbed on koos.
                    8. Nujah, kaotasid 30bb, hakka nööri otsima :) Või pigem otsi siis kui sa siin oleks foldinud.

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #85
                      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                      Tee paar sessi coachiga ja ma usun, et -120 asemel saab kiirelt +120

                      Comment

                      • Jake
                        Julm Donk
                        • May 2014
                        • 89

                        #86
                        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Käte kohta ka:
                        1. bet/fold turn ja see peaks väga easy olema. Mida sa omast arust biidid? Cbetid 3way floppi ja uhad turni kah, arvad, et keegi blufib sind?
                        2. UTG tundmatu, ei 3betikski üldse ja kui see short kala sisse lükkab, siis hakkaks tõukama. Muidu cooler ikka, kui 4bet potis top tripse top kikkeriga foldima hakkad, siis...
                        3. Pre call on vast ok, pos ja ultraniti coolerdamine on emaotsionaalne lisaboonus, aga kui nit tsekib Ahigh kuiva flopi, aga betib ülejäänd tänavad, siis peaksid nats mõtlema, mis on need käed millega ta su raise callib ja millest sa ees oled. Kas tuleb fifty/sixty ära või oled ise loll?
                        4. Tundub suht jobu, foldima ei hakka diibina min 3beti peale, aga turni chraise on küll suht mõttetu. Aga kui juba sellise liini võtsid, siis river wp.
                        5. Hoolimata paljude "omfg sa limbid" kisast võid vabalt järgi limpida, positsioonid on nii sitad, et nii isomine mikros on mõttetu, aga muidu cooler ja enamvähem wp postflop.
                        6. Ei ütle midagi pahasti, nitiringis võid sellises positsioonis vabalt callida mitte kõige häppima 3bettija vastu ja edasi pole mingit küssat mingi poolestäkise totu vastu. Täitsa kena käsi.
                        7. On nii easy c/f, et siin pole midagi rääkida. Kõik tõmbed on koos.
                        8. Nujah, kaotasid 30bb, hakka nööri otsima :) Või pigem otsi siis kui sa siin oleks foldinud.

                        Aitäh aitäh sellise tagasiside eest!

                        Comment

                        • Jake
                          Julm Donk
                          • May 2014
                          • 89

                          #87
                          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                          1. Mida sellises olukorras teha?
                          CO enne donkama pole hakanud. Ma panin ta flushi peale ning foldisin turnis. Oleks õige käik?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2. Flopis oleme kolme venna vastu. Oma Ahigh kaardiga ei hakanud cbettima. Turnis hitime TP ja fish donkab .20 senti sisse. Ma arvan, et siin on õige reraisida. Kas reraisi suurus on ok? Riveriks tuleb suht blank. Meil on TPGK ja vastaseks natuke agrom fish. Kas callime riveri?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #88
                            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                            Calliks turni kQ-ga vastas üsna "loov" mängija tundub ja need näitavad tihti väga random kätt sulle riveris.

                            Comment

                            • Jake
                              Julm Donk
                              • May 2014
                              • 89

                              #89
                              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                              Lauad olid päris fishised täna. Vahepeal õnnestus suurem summa maha mängida aga õnneks lõpuks tuli siiski väike kasum :)





                              1. Oleks pidanud flopi reraisi callima ja turnis tema betile foldima. Aga lendasin liiga laialt peale ja sinna stäkk ka kadus.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2. Kas PF oleks pidanud juba foldima?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3. Heheh :D
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #90
                                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL10FR]

                                AJs jah kui võtta arvesse, et sa mängid kahe tight vastase vastu OOP siis fold pre on siin hea valik selle käega mis tihti dominated.
                                Kui mul oleks infi, et Co võib siin light 3beti panna siis saaksid siin 4bettida ja poti päris tihti maha võtta imo tundub hea koht/käsi.

                                Comment

                                Working...