korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #361
    Re: KORRASTAJA FR

    Nice update is nice. Starsis mängid?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #362
      Re: KORRASTAJA FR

      Hea töö :) ei tasu -10 BI pärast veel muretseda

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #363
        Re: KORRASTAJA FR

        Ei mängi, mixin erinevaid tube.. tõttöelda ma salli Starsi absoluutselt. Maitse asi muidugi :)

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #364
          Re: KORRASTAJA FR

          Teoorias väike küsimus tekkinud Fullringi avamis rangede kohta. Enne mind on alates UTGst foldinud 3 venda ning pärast mind on jäänud actida veel viiel mängijal. Oman MP peale 66te. Kas on mõtet avada, kui järgmised actijad on kõik regid - kaks neist on 50bb regid ning ülejäänud suhteliselt nitised tegelased. Mis arvate? Ja mis on teie, kes te siis vastate, paaride avamis ranged arvestades minu kujutatud suvalist stsenaariumit?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #365
            Re: KORRASTAJA FR

            Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
            Teoorias väike küsimus tekkinud Fullringi avamis rangede kohta. Enne mind on alates UTGst foldinud 3 venda ning pärast mind on jäänud actida veel viiel mängijal. Oman MP peale 66te. Kas on mõtet avada, kui järgmised actijad on kõik regid - kaks neist on 50bb regid ning ülejäänud suhteliselt nitised tegelased. Mis arvate? Ja mis on teie, kes te siis vastate, paaride avamis ranged arvestades minu kujutatud suvalist stsenaariumit?

            Nittide vastu ma avan aga shortstäkid taga on siis pigem foldin

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #366
              Re: KORRASTAJA FR

              Lappasin pokkeri kausta arvutis, mis hõlmab erinevaid pilte graafikutest jms... Avastasin ühe toreda pildi. Nimelt tegu siis vist vaalaga keda kohtab kord aastas laudades. Kaotas mulle vist 6 buyini ning ülejäänud teistele regidele. Solid winrate 87 käe peale.

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #367
                Re: KORRASTAJA FR

                Kuu teisel poolel on päris hapu jooks mind tabanud, kui üks periood oli päevaga -10bi alla ev, siis see nv on ka -5bi alla. Pluss pool on see, et Ev jookseb ilusasti taeva poole ning ise suudan breakeven mängida. Päris suur hiiteri ootus on juba.



                Sujuv range Regil 4bettide callimiseks:

                Stacks:
                UTG seanle526 ($11.65) 23bb
                UTG+1 Luipk2 ($71.91) 144bb
                MP1 SzalonyKefir ($63.62) 127bb
                MP2 FroggerDied ($27.53) 55bb
                MP3 mikaelsam ($52.80) 106bb
                CO Morozevich ($50) 100bb
                BTN ertrand ($63.25) 127bb
                SB Hero ($56.08) 112bb
                BB cleoclaudiu ($53.51) 107bb

                Pre-Flop: (0.75, 9 players) Hero is SB 7 A
                7 folds, Hero raises to $1.50, cleoclaudiu raises to $4.50, Hero raises to $10.50, cleoclaudiu calls $6
                Flop: 6 7 7 ($21, 2 players)

                Hero bets $11, cleoclaudiu goes all-in $43.01, Hero calls $32.01

                Turn: 10 ($107.02, 2), 1 all-in
                River: 3 ($107.02, 2), 1 all-in

                Final Pot: $107.02
                Hero shows
                7 A
                cleoclaudiu shows
                4 5

                cleoclaudiu wins $103.02 (net +$49.51)

                Hero lost $53.51
                Last edited by korrastaja; 24.10.15, 20:27.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #368
                  Re: KORRASTAJA FR

                  Ma ütleks, et tema callimise valik selle käega on parem kui sinu valik A7o 4-bettida ja konkreetse käe kulg näitab ka miks. Põhimõtteliselt kui pole konkreetset readi, et vastane piisavalt BvB olukordades 4-beti peale foldib, on tegemist spewiga mis pikas perspektiivis kindlasti kasumlik pole. Pigem hoiaks 4-betting range sellises kohas polariseeritud ehk väga tugevad käed nagu näiteks JJ+, AK ja siis keskmised suited connectorid ja suited capperid a'la 54s-T9s, 97s-T8s. Kõik boardway kaardid flatiks ja kehvemad läheksid foldi.
                  Last edited by Fabulous; 24.10.15, 22:11.

                  Comment

                  • Confidence
                    FPP Pro
                    • Mar 2015
                    • 200

                    #369
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Ma ütleks, et tema callimise valik selle käega on parem kui sinu valik A7o 4-bettida ja konkreetse käe kulg näitab ka miks. Põhimõtteliselt kui pole konkreetset readi, et vastane piisavalt BvB olukordades 4-beti peale foldib, on tegemist spewiga mis pikas perspektiivis kindlasti kasumlik pole. Pigem hoiaks 4-betting range sellises kohas polariseeritud ehk väga tugevad käed nagu näiteks JJ+, AK ja siis keskmised suited connectorid ja suited capperid a'la 54s-T9s, 97s-T8s. Kõik boardway kaardid flatiks ja kehvemad läheksid foldi.
                    This

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #370
                      Re: KORRASTAJA FR

                      Solid, võtan teadmised kaasa endaga. Tänud korraliku vastuse eest

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #371
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Mingid probleemid Skrillist raha välja kantimisega, samuti ei saa teistele raha saata. Ühesõnaga on raha kontol lukus.

                        Probleem siis selline, et kui hakkan raha panka kandma ning sisestan vajaliku summa ning oma sünniaja, mida sait küsib confirmimiseks ja vajutan send/withdraw mis iganes, siis lööb ette, et ei saa raha välja kanda ning põhjus puudub. On keegi varem taolise asjaga kokku puutunud, saatsin küll supporti kirja, kuid vastust pole veel tulnud. Mõtlesin, et ehk oskab keegi aimata millega tegu on.

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #372
                          Re: KORRASTAJA FR



                          Oskab keegi kommenteerida? Nagu antud kasutaja mängib kuus 404k kätt. Mis on pmst aasta volüüm enamusel, kui sedagi. Kas VenePTR võib valetada nii suurel määral või tegu on botiga? Kasutaja mitme inimese peale? Kui tegu on botiga, mis on selle boti mõte? Võibolla on mu jutt bullshit ja küsimused samuti aga tõesti lükkas karbi lahti lol.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #373
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Pigem adderall+parema tegevuse puudumine. Hullemaidki selliseid tegelasi nähtud üle aastate.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #374
                              Re: KORRASTAJA FR

                              Algselt postitas korrastaja Vaata postitust


                              Oskab keegi kommenteerida? Nagu antud kasutaja mängib kuus 404k kätt. Mis on pmst aasta volüüm enamusel, kui sedagi. Kas VenePTR võib valetada nii suurel määral või tegu on botiga? Kasutaja mitme inimese peale? Kui tegu on botiga, mis on selle boti mõte? Võibolla on mu jutt bullshit ja küsimused samuti aga tõesti lükkas karbi lahti lol.
                              Ta peaks ju RB-ga plussis olema sellise volüümiga. Bot ta vaevalt on - selline volüüm ärataks kahtlust ning oleks liiga obvious.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #375
                                Re: KORRASTAJA FR

                                kasutajat ei mäleta enam aga paari nädala tagant sarnane tegelane pakkuda.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...