korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #376
    Re: KORRASTAJA FR

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ta peaks ju RB-ga plussis olema sellise volüümiga. Bot ta vaevalt on - selline volüüm ärataks kahtlust ning oleks liiga obvious.
    ainult SNEga oleks ta+ ja just alles üks r3tard võeti vahele kes laksis ka iga kuu 350-400k kätt ja oli slightly kaotav,päris mitmed said refundi,kaasaarvatud mina,kas oli mitu userit või bot,seda ei tea

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #377
      Re: KORRASTAJA FR

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      ainult SNEga oleks ta+ ja just alles üks r3tard võeti vahele kes laksis ka iga kuu 350-400k kätt ja oli slightly kaotav,päris mitmed said refundi,kaasaarvatud mina,kas oli mitu userit või bot,seda ei tea
      yibo_189 mõtled? See hull lasi isegi 500k+ kätt ühes kuus NL25-NL50. Viimasel ajal pole enam kohanud.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #378
        Re: KORRASTAJA FR

        Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
        yibo_189 mõtled? See hull lasi isegi 500k+ kätt ühes kuus NL25-NL50. Viimasel ajal pole enam kohanud.
        ei,kõrgemal,henadzi oli selle ahvi nimi

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #379
          Re: KORRASTAJA FR

          Yibo_189 mäletan ise ka, autistlik volüüm lausa

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #380
            Re: KORRASTAJA FR

            Laiemale ringile väike küsimus. Vastane 45/17/5 fish. Mängisin sellise käe, tagantjärgi hakkasin mõtlema kas on kõige õigem liin. Fish limbib, flopil keevitan otsa ning proovin sisse ajada, kuigi board hitib ideaalselt tema ja üleüldist nö std limping range'i. Mis arvate, mis liini võtate?

            Stacks:
            UTG Digger153 ($32.57) 65bb
            CO Tatoska ($50) 100bb
            BTN Hero ($53.85) 108bb
            SB Alidhem ($63.99) 128bb
            BB airdu888 ($66.31) 133bb

            Pre-Flop: (0.75, 5 players) Hero is BTN K K
            Digger153 calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.25, 2 folds, Digger153 calls $1.75
            Flop: 6 8 4 ($5.25, 2 players)

            Digger153 bets $2.62, Hero raises to $11.24, Digger153 goes all-in $30.32, Hero calls $19.08

            Turn: Q ($65.89, 2), 1 all-in
            River: 5 ($65.89, 2), 1 all-in

            Final Pot: $65.89
            Digger153 shows
            6 4
            Hero shows
            K K

            Digger153 wins $62.60 (net +$30.03)

            Hero lost $32.57

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #381
              Re: KORRASTAJA FR

              tegelt?

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #382
                Re: KORRASTAJA FR

                Just täpselt jah

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #383
                  Re: KORRASTAJA FR

                  tolle vastu pre enamgi paneks, wp käsi ikka!

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #384
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Yo!

                    Pole ammu kirjutanud, postitan ühe käe väikeseks aruteluks. Käsi võib väga vabalt olla ülemängitud, ülemõeldud mis iganes. Lisan ka oma mõttekäigu.

                    Coldcallin 3bet, flop on std call, turni A peale läheb ch-ch-ch... Riv Q peale on selge, et pre agressoril pole sittagi.. ip mängiv tegelane on seal suuteline õhku shovema aga see selleks. Ma ei pigem ei usu, et ta seal 3way floadib AK-AQ-AJ tüüpi kätega ning turnis ma eeldaks Ax tüüpi käelt betti, riveri shoveb aga imo ainult AQ. Ainuke reaalne draw flopist on 67, kui tema range ARVATAVASTI nii wide pole, kui siis ta pole just 67s 3way calling range sisestanud, mis on obv väga fine. Variantidena tunduvad veel setid, mida riveril shoveda, kui miks chekkida ükskõik mis võimalik set turnis järgi? Ja river shoveda... Valuet ei paista nagu kuskilt kaasa tulevat, kui riv jammida.. Andke teada, mis arvate. Jutt võib segane olla, kuna kiiruga kirjutasin :)

                    Stacks:
                    UTG theflash2061 ($33.13) 66bb
                    UTG+1 _Bosimark_ ($84.88) 170bb
                    CO Mrpiink ($89.22) 178bb
                    BTN SuNNuVa ($50) 100bb
                    SB AcidBurn_ ($50) 100bb
                    BB Hero ($94.31) 189bb

                    Pre-Flop: (0.75, 6 players) Hero is BB J J
                    3 folds, SuNNuVa raises to $1.50, AcidBurn_ raises to $5, Hero calls $4.50, SuNNuVa calls $3.50
                    Flop: 4 5 9 ($15, 3 players)

                    AcidBurn_ bets $8, Hero calls $8, SuNNuVa calls $8

                    Turn: A ($39, 3)
                    AcidBurn_ checks, Hero checks, SuNNuVa checks River: Q ($39, 3)

                    AcidBurn_ checks, Hero checks, SuNNuVa goes all-in $37, AcidBurn_ folds, Hero calls $37

                    Final Pot: $113
                    Hero shows
                    J J
                    SuNNuVa shows
                    8 9

                    Hero wins $109 (net +$59)

                    AcidBurn_ lost $13
                    SuNNuVa lost $50

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #385
                      Re: KORRASTAJA FR

                      Fold oleks viga, tal 89o ju.

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #386
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Sa ei oska sittagi tarka öelda või jätad selle oma teada?

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #387
                          Re: KORRASTAJA FR

                          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                          Yo!

                          Variantidena tunduvad veel setid, mida riveril shoveda, kui miks chekkida ükskõik mis võimalik set turnis järgi? Ja river shoveda... Valuet ei paista nagu kuskilt kaasa tulevat, kui riv jammida..
                          Mis sa selle all mõtled ?


                          bluffing combod ongi aint 67s'd. Setid on norm temalt turnis järgi checkida, kui potsize taga ja keegi ei jätka A peale. AQ pole normaalses ranges.
                          Siis kiiruga mõeldes 4x 67s ja ca 12 kombot sette. 44, 55, 99 ja 50% AA,QQ. Kõike reaalsuses läbi ei checkita turnis ja kui 89o näed, siis kindlasti call ok.

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #388
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Ehhh, huumorisoon on umbes sul :) 4bet pre vs btn ja sb.

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #389
                              Re: KORRASTAJA FR

                              Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                              Ehhh, huumorisoon on umbes sul :) 4bet pre vs btn ja sb.
                              Ah muidugi !

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #390
                                Re: KORRASTAJA FR

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                Mis sa selle all mõtled ?


                                bluffing combod ongi aint 67s'd. Setid on norm temalt turnis järgi checkida, kui potsize taga ja keegi ei jätka A peale. AQ pole normaalses ranges.
                                Siis kiiruga mõeldes 4x 67s ja ca 12 kombot sette. 44, 55, 99 ja 50% AA,QQ. Kõike reaalsuses läbi ei checkita turnis ja kui 89o näed, siis kindlasti call ok.
                                üks huvitavamid käsi mida siia foorumisse pandud on imo. valuecombod saavad olla ka Q9s ja A9s ja 54s (mis peaks vist olema turni shipikombo küll) ja ka floaditud gutter+backdoor fd (mis peaks flopil pea 4-1 saades suht std call olema), mis Ax kujul on top pair nüüd. Turni check rainbow boardil spriga 1 ei tähenda imo ka midagi, nii et see ei muuda tema range bluffheavymaks ja ta on uncapped. Oluline oleks hoopis kindlaks määrata, mis siin hero range on. näiteks ütleme, et hero range üsna defined nt 100% TT-JJ, mingi 20% AA vbolla ja 0% QQ (kuna see ei blocki Ax, siis peaks vist alati shippima selle riveris ise) ja samal põhjusel ka 0% 99. Villaini range sõltub palju ta btn avab, aga oleme optimistlikud ja eeldame et ta avab any2 suited ja riveri rangeks anname 100% A9s, Q9s, J9s, 98s, 99, 55, 44, 67s, 63s, siis 75% (backdoor fd) A3s, A2s, 78s, 86s, 75s, 84s, 85s, 65s ja 74s ja ütleme et 50% 98o, T9o ja J9o, kuna äkki foldib mõne pre, siis piost tuleb välja, kuigi me peaksime jj ja tt defendima 50% ajast, siis on see slightly -ev aga piisavalt lähedal 0EVle (rakebackiga vist isegi +ev, kuna see viga on pmst olematu) ja seda muidugi eeldusel et kolmas mängija on tühi koht aka always foldib ja tema range me ei arvesta, kuigi kui ta poleks always fold, siis see muudaks olukorda päris palju. Ja vastase poolelt tuleb välja, et ta valis bluffimiseks oma parima kombo, mis väga slighlty +ev.

                                väike edit siiski: pio järgi peaks riveris hero checkima qq alati ning 99 ka enamasti , ning ütleme, et herol on riveriks nt 50% qq, siis muutub pilt veidi. Hero peaks nüüd foldima TT ja JJ 75% ajast ja villain peaks oluliselt vähem bluffima, kuigi siiski 98o sometimes. Lisaks peaks hero non 0% ajast ise shovema TT ja JJ (kuigi väga harva, mingi paar % ajast)

                                Ja prolly on kogu see text reaalsuses täiesti irrelevant ja kasutatada tuleks hoopis playerpool reade :)
                                Last edited by donkament; 02.02.16, 20:03.

                                Comment

                                Working...