korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #211
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

    Kas sul oli ainult tilega see probleem või ka cascade ja stackiga? Mul pmst ainult tilega lööb läpsi, ülejäänutega jätab suurele monitorile. Remember table positioning ei aidanud.

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #212
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Kas sul oli ainult tilega see probleem või ka cascade ja stackiga? Mul pmst ainult tilega lööb läpsi, ülejäänutega jätab suurele monitorile. Remember table positioning ei aidanud.
      A kui salvestad custom layoutina?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #213
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

        Custom layout töötas enne ja töötab ka praegu. Samas kui on nt. 6 akent, siis läpsi tuleb 4 ja välisele kuvarile 2 akent.

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #214
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

          Liikusin FR peale üle. Mängin 6-9 lauaga NL10t. Siiani tundub, et limiit on passiivsete regide ning fishide poolt hõivatud.. Eriti agrosi vastaseid pole kohanud, tean, et tegemist on nl10ga ja kõrgemal asi muutub.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #215
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

            Huvitav on, kui suur osa mängijatest KK'd flatib ning coldcallib, ehk sellepärast, et olen tundmatu? Ma ei räägi siis vs UTG open vaid isegi, kui btn pealt 3betin CO'd siis 2x on coldcallitud KK'ga blindidelt. Whadzzefug?!

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #216
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

              Ca 50 kätt antud venna vastu ja õnneks oli note tehtud 50 käe jooksul, et ta varem ka shovend taolist floppi.. Rõõm, kui regi statsiga vend selliseid asju teeb.



              Stacks:
              SB Vaal ($10.38) 104bb
              BB hotokichi ($9.75) 98bb

              Pre-Flop: ($0.15, 2 players) Vaal is SB Q A
              Vaal raises to $0.25, hotokichi calls $0.15

              Flop: 6 7 3 ($0.50, 2 players)
              hotokichi checks, Vaal bets $0.33, hotokichi goes all-in $9.50, Vaal calls $9.17

              Turn: Q ($19.50, 2 players, 1 all-in)

              River: 2 ($19.50, 2 players, 1 all-in)

              Final Pot: $19.50
              Vaal shows a pair of Queens
              Q A
              hotokichi shows high card Queen
              8 5

              Vaal wins $19 (net +$9.25)

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #217
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                ise ka meelitan ka tundmatuid vastaseid vahest nii,et mingitki valuet saada hiljem.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #218
                  Re: KORRASTAJA FR

                  Mõned head regid on, zupek(numbrid lõpus) nt. See ka tegelikult ainuke hea reg imo, kes teeb ise laudu ja üpriski keeruline tema vastu mängida :)

                  KK-ga coldcallimine vast niti sündroom neil :P

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #219
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Unustage ära head regid NL10

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #220
                      Re: KORRASTAJA FR

                      timz pole ammu mikrot grindinud vist, ammu elukutselisi täis need limiidid :D

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #221
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Ma aint microt grindingi, seega tean mida räägin :)

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #222
                          Re: KORRASTAJA FR

                          Sa grindid makrot :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #223
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Nl10 häid rege pole jah näinud , aga kui sa neist jagu ei saa siis sinu jaoks ongi head regid :)

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #224
                              Re: KORRASTAJA FR

                              No see zupek ongi mingi brainer. Temaga oli mul kõige rohkem huiamist ja "metatamist", selle limiidi kohta mängib teistest peajagu üle. Paratamatult kui ise alustad laudu ja tahad SH mängida siis pead arvestama, et seda teevad ka paremad regularid. Sitemad ja jänesed istuvad järgi kui lauas rohkem rahvast/tulevad HU lauda ja on sitting out kuni laud täitub. Lõpuks loobusin tema vastu agrolt mängimisest, jooksis kah veits hästi mu vastu muidugi. Vb nüüd kus olen husng kogemust omandanud saaksin talle paremini vastu, eks näis kui kunagi NL10 jõuan ja pidama jään.

                              See on nii bs jutt, et nii madalal pole häid rege. On küll, kuskil vaesemas maas saadki omale nii madalal juba "elamiseks" vajaliku ära grindida. Pastilaa võiks ka ju kõrgemal mängida, kõigile juba ammu teada miks ei tee seda. NL1000 regs ütleb samuti, et NL25s pole häid rege :)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #225
                                Re: KORRASTAJA FR

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                No see zupek ongi mingi brainer. Temaga oli mul kõige rohkem huiamist ja "metatamist", selle limiidi kohta mängib teistest peajagu üle. Paratamatult kui ise alustad laudu ja tahad SH mängida siis pead arvestama, et seda teevad ka paremad regularid. Sitemad ja jänesed istuvad järgi kui lauas rohkem rahvast/tulevad HU lauda ja on sitting out kuni laud täitub. Lõpuks loobusin tema vastu agrolt mängimisest, jooksis kah veits hästi mu vastu muidugi. Vb nüüd kus olen husng kogemust omandanud saaksin talle paremini vastu, eks näis kui kunagi NL10 jõuan ja pidama jään.

                                See on nii bs jutt, et nii madalal pole häid rege. On küll, kuskil vaesemas maas saadki omale nii madalal juba "elamiseks" vajaliku ära grindida. Pastilaa võiks ka ju kõrgemal mängida, kõigile juba ammu teada miks ei tee seda. NL1000 regs ütleb samuti, et NL25s pole häid rege :)
                                Huvi pärast siis vaatasin toda zupekit. Päris mitu kasutajat vennal. Ajab vist nl10 grindides first depo boonusi taga :). Emmel, vennal ja äial tõenäoliselt kõigil starsi kasutajad olemas.

                                Comment

                                Working...