korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #226
    Re: KORRASTAJA FR

    xzupek127x ikka?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #227
      Re: KORRASTAJA FR

      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
      Huvi pärast siis vaatasin toda zupekit. Päris mitu kasutajat vennal. Ajab vist nl10 grindides first depo boonusi taga :). Emmel, vennal ja äial tõenäoliselt kõigil starsi kasutajad olemas.
      Jube hea idee :D

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #228
        Re: KORRASTAJA FR

        Kahetsen muidugi, et shovesin seal oma 99 fish potis aga krt. Fish rangest olen ma pigem eest, kui taga ning no regular.. Üldiselt ma ei tee selliseid asju aga regulari betsizing karjub pigem mingi fd järgi mitte KK.. 3way pot ning ta betib floppi nii n6rgalt eriti veel fish on sees.. plaan oli tegelt raisida ning fish sisse saada ja reg foldiks aga jah :)

        Stacks:
        UTG FreshDoor ($10.61) 106bb
        UTG+1 Ivo jugador ($10.58) 106bb
        MP1 J_A_Bankster ($8.27) 83bb
        MP2 showtime1551 ($11.89) 119bb
        CO gunshi89 ($12.51) 125bb
        BTN GerPlatense ($10.66) 107bb
        SB Vaal ($10) 100bb
        BB Mr_Ingvarr ($13.95) 140bb

        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Vaal is SB 9 9
        2 folds, J_A_Bankster raises to $0.30, showtime1551 raises to $0.70, 2 folds, Vaal calls $0.65, 1 fold, J_A_Bankster calls $0.40

        Flop: 6 2 8 ($2.20, 3 players)
        Vaal checks, J_A_Bankster checks, showtime1551 bets $0.98, Vaal raises to $2.40, J_A_Bankster folds, showtime1551 raises to $4.10, Vaal goes all-in $9.30, showtime1551 calls $5.20

        Turn: A ($20.80, 2 players, 1 all-in)

        River: 10 ($20.80, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: $20.80
        Vaal shows a pair of Nines
        9 9
        showtime1551 shows a pair of Kings
        K K

        showtime1551 wins $19.86 (net +$9.86)

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #229
          Re: KORRASTAJA FR

          oopi jääd võid pre ära foldida ka vahest.
          Flopil flat ka ok,
          ületõstet flopil enam ei calliks vs regs

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #230
            Re: KORRASTAJA FR

            +1 jah

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #231
              Re: KORRASTAJA FR

              Suhteliselt min3bet, esialgne avaja on fish kes callib pigem järgi kui hero flatib jah?

              Ma ei näe siin küll foldi, sest hittides kui tal overpaar saad enamsti makstud. Flopi raise väga meh

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #232
                Re: KORRASTAJA FR

                Igati teretulnud fakt, et korrastajal pallid olemas. Note, et min3betib fishi KK+ ja märgistaks regfishiks.

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #233
                  Re: KORRASTAJA FR

                  FR on praegu siis sellises seisus



                  NL5,NL10,Nl25

                  Sitaauguni on kohti, kus ei tea mida teha aga küll need asjad üle vaatab ja ehk siis läheb veelgi paremaks..

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #234
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Mul on nendest KK vs AA setupitest nl25 suht kõriauguni juba :D


                    Stacks:
                    UTG Vaal ($25.35) 101bb
                    UTG+1 PATNITROF ($51.37) 205bb
                    MP1 Toktin ($17.10) 68bb
                    MP2 Anti Chist ($25) 100bb
                    CO omenaya ($22.73) 91bb
                    BTN ViviLatvia ($25.32) 101bb
                    SB binenstich ($24.13) 97bb
                    BB cajarne ($32.53) 130bb

                    Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Vaal is UTG K K
                    Vaal raises to $0.75, PATNITROF raises to $2.60, 6 folds, Vaal calls $1.85

                    Flop: 2 8 9 ($5.55, 2 players)
                    Vaal checks, PATNITROF bets $3.25, Vaal calls $3.25

                    Turn: 4 ($12.05, 2 players)
                    Vaal checks, PATNITROF bets $5.75, Vaal calls $5.75

                    River: 5 ($23.55, 2 players)
                    Vaal goes all-in $13.75, PATNITROF calls $13.75

                    Final Pot: $51.05
                    Vaal shows a flush, King high
                    K K
                    PATNITROF shows a flush, Ace high
                    A A

                    PATNITROF wins $49.05 (net +$23.70)

                    Vaal lost $25.35

                    Muidu läheb normilt, kui kunnid hakkaks ka tootma oleks veel parem.. hetkel kaotan 3bet pottides natuke liiga palju tundub endale

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #235
                      Re: KORRASTAJA FR

                      Seis hetkel selline, 21k kätt fullringis ning seis selline, ei kurda aga võiks parem olla, kuna spotte kus eksin jätkuvalt on

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #236
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Kuna suudan volüümi normilt anda siis hetkel tuleb kuld lebolt ära, kui see käes vaatan kas on ehk võimalik platinum kätte saada :)

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #237
                          Re: KORRASTAJA FR

                          väga nice!

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #238
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Kas üldiselt suur osa, kui avan UTG'lt KK ning saan 3beti ongi flat? Sest tõttöelda, kui reg kelle 3bet ei ole just üle 8 antud postitsioonist kust 3bet tuleb, ma sisse küll ei aja.. vb see tuleb ajaga aga hetkel küll selline tunne, et 3bet vs UTG on AA-KK aga kuna ma kunnidega juba blockin siis mida nõrgemat sealt vastu ei tule

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #239
                              Re: KORRASTAJA FR

                              Okei mitte aint UTG aga ütleme UTG-MP

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #240
                                Re: KORRASTAJA FR

                                Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                                Kas üldiselt suur osa, kui avan UTG'lt KK ning saan 3beti ongi flat? Sest tõttöelda, kui reg kelle 3bet ei ole just üle 8 antud postitsioonist kust 3bet tuleb, ma sisse küll ei aja.. vb see tuleb ajaga aga hetkel küll selline tunne, et 3bet vs UTG on AA-KK aga kuna ma kunnidega juba blockin siis mida nõrgemat sealt vastu ei tule
                                4bet suurem väärtus tuleb sellest, et nad ei stacki medium pocketitega preflop enamasti aga callivad ja teevad postflop ime liigutusi. Ja kui ongi vastas AA siis see on endiselt cooler sest sinu vastu samas olukorras tema ka ei foli KK. Nii lihtne see ongi.

                                Comment

                                Working...