korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #166
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

    Töö käib, NL50 ka nüüd graafis sees aga see suju üldse, mäng ikkagi kõvasti agressiivsem minu jaoks kui 30, küll saab

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #167
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

      Selline käsi fishi vastu 47/7/7, tagusin flopi 3/4, turni oleks ka vast pidanud litaka panema ja riveri ch/callima.. aga krt ei suutnud foldida sellise vastu seal, muidugi raise "almost" allin oli tugev häirekell.. biidib seal üldse kedagi selliste statsidega??, mingitest üübergiga vaaladest ei räägi kelle vastu obv ei foldi

      $0.15/$0.30 No Limit Holdem
      888
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Dzenmen ($31.24) 104bb
      UTG+1 OBLOMOHOD ($30) 100bb
      CO TrustMe_ ($75.81) 253bb
      BTN piper259 ($31.16) 104bb
      SB paukmolli ($42.18) 141bb
      BB garcher11 ($38.17) 127bb

      Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is SB A A
      3 folds, piper259 calls $0.30, paukmolli raises to $1.20, 1 fold, piper259 calls $0.90

      Flop: K 4 9 ($2.70, 2 players)
      paukmolli bets $2.02, piper259 calls $2.02

      Turn: J ($6.74, 2 players)
      paukmolli bets $4.80, piper259 calls $4.80

      River: A ($16.34, 2 players)
      paukmolli bets $10.20, piper259 raises to $20.40, paukmolli raises to $30.60, piper259 goes all-in $2.74

      Final Pot: $70.08
      piper259 shows
      10 Q
      paukmolli shows
      A A

      piper259 wins $59.49 (net +$28.33)

      paukmolli collects $7.46 (net -$31.16)

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #168
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

        Deebina AQ'ga bustoks, vot vaala

        $0.15/$0.30 No Limit Holdem
        888
        6 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG lolraise1 ($31.80) 106bb
        UTG+1 cpbuda ($47.21) 157bb
        CO MAMAR5 ($36.63) 122bb
        BTN TrustMe_ ($30) 100bb
        SB coolerboy12 ($55.29) 184bb
        BB paukmolli ($42.48) 142bb

        Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is BB Q Q
        4 folds, coolerboy12 raises to $1.05, paukmolli raises to $3.15, coolerboy12 raises to $5.25, paukmolli goes all-in $42.48, coolerboy12 calls $37.23

        Flop: 6 7 2 ($84.96, 2 players, 1 all-in)

        Turn: 4 ($84.96, 2 players, 1 all-in)

        River: 6 ($84.96, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: $84.96
        coolerboy12 shows
        A Q
        paukmolli shows
        Q Q

        paukmolli wins $80.96 (net +$38.48)

        coolerboy12 lost $42.48

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #169
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

          Ära sa selle AA pärast küll pead vaeva. Bet size võiks tegelt igal tänaval suurem olla muidu stnd.
          Last edited by timz0333; 29.08.14, 15:10.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #170
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

            Nii, löön kuu lukku ja teen väikse kokkuvõtte.

            Kuu kasum: 1241dol
            Käsi: 45012
            Tunde: 87
            Rakeback: ca 70dol :D



            Kuna volüüm on meeletult väike(minu jaoks) ning võimalust mängida on väga palju rohkem siis uue kuu eesmärk on järgmine, nimelt lihtsalt duubeldada tundide arv 150 peale ja ronida NL50. Rohkem polegi midagi

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #171
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

              Ilus graafik. WP!

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #172
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                Jep väga nice!!!!

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #173
                  Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik

                  Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                  Selline käsi fishi vastu 47/7/7, tagusin flopi 3/4, turni oleks ka vast pidanud litaka panema ja riveri ch/callima.. aga krt ei suutnud foldida sellise vastu seal, muidugi raise "almost" allin oli tugev häirekell.. biidib seal üldse kedagi selliste statsidega??, mingitest üübergiga vaaladest ei räägi kelle vastu obv ei foldi

                  $0.15/$0.30 No Limit Holdem
                  888
                  6 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Dzenmen ($31.24) 104bb
                  UTG+1 OBLOMOHOD ($30) 100bb
                  CO TrustMe_ ($75.81) 253bb
                  BTN piper259 ($31.16) 104bb
                  SB paukmolli ($42.18) 141bb
                  BB garcher11 ($38.17) 127bb

                  Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is SB A A
                  3 folds, piper259 calls $0.30, paukmolli raises to $1.20, 1 fold, piper259 calls $0.90

                  Flop: K 4 9 ($2.70, 2 players)
                  paukmolli bets $2.02, piper259 calls $2.02

                  Turn: J ($6.74, 2 players)
                  paukmolli bets $4.80, piper259 calls $4.80

                  River: A ($16.34, 2 players)
                  paukmolli bets $10.20, piper259 raises to $20.40, paukmolli raises to $30.60, piper259 goes all-in $2.74

                  Final Pot: $70.08
                  piper259 shows
                  10 Q
                  paukmolli shows
                  A A

                  piper259 wins $59.49 (net +$28.33)

                  paukmolli collects $7.46 (net -$31.16)
                  2nd nutsiga ch-callimine on küll korralik teenistuses loobumine

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #174
                    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                    Täna on väga kõva volüüm olnud, pea 8h mängitud, coolereid omajagu olnud, ise veits rumalusi tehtud aga lõpuks sain natuke jooksma ja tuli paar potti järjest minu kontole..



                    Vastane 23/18/8 reg, snap shoves turni

                    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
                    888
                    4 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    CO LuckySharky ($40.70) 136bb
                    BTN Ingbas ($34.26) 114bb
                    SB Drevni007 ($34.99) 117bb
                    BB paukmolli ($30.21) 101bb

                    Pre-Flop: ($0.45, 4 players) paukmolli is BB A 10
                    LuckySharky raises to $0.78, 2 folds, paukmolli calls $0.48

                    Flop: A 7 5 ($1.71, 2 players)
                    paukmolli checks, LuckySharky bets $1.15, paukmolli calls $1.15

                    Turn: 10 ($4.01, 2 players)
                    paukmolli checks, LuckySharky bets $3, paukmolli raises to $9, LuckySharky goes all-in $38.77, paukmolli goes all-in $19.28

                    River: 2 ($60.57, 2 players, 2 all-in)

                    Final Pot: $60.57
                    paukmolli shows
                    A 10
                    LuckySharky shows
                    10 10

                    LuckySharky wins $68.04 (net +$27.34)

                    paukmolli lost $30.21

                    Viimasel ajal õnnestub mul nendes kohtades top seti omada

                    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
                    888
                    5 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG KriPat ($48.47) 162bb
                    CO cpbuda ($40.27) 134bb
                    BTN rjw12 ($40.57) 135bb
                    SB paukmolli ($33.04) 110bb
                    BB ShitHapp3n1 ($33.53) 112bb

                    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) paukmolli is SB 10 10
                    KriPat raises to $0.90, 2 folds, paukmolli calls $0.75, ShitHapp3n1 calls $0.60

                    Flop: 2 10 2 ($2.70, 3 players)
                    paukmolli checks, ShitHapp3n1 checks, KriPat checks

                    Turn: 4 ($2.70, 3 players)
                    paukmolli bets $1.50, ShitHapp3n1 calls $1.50, KriPat calls $1.50

                    River: 9 ($7.20, 3 players)
                    paukmolli bets $3.90, ShitHapp3n1 raises to $18.90, KriPat goes all-in $46.07, paukmolli goes all-in $26.74, ShitHapp3n1 goes all-in $12.23

                    Final Pot: $115.04
                    ShitHapp3n1 shows
                    A 2
                    KriPat shows
                    4 4
                    paukmolli shows
                    10 10

                    paukmolli wins $95.12 (net +$62.08)

                    KriPat collects $15.92 (net -$32.55)
                    ShitHapp3n1 lost $33.53
                    <script type="text/javascript">

                    150h/7:25h
                    Last edited by korrastaja; 01.09.14, 17:52.

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #175
                      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                      Nonii, suurim miinus päev siis täna



                      Mitte midagi ei saanud selle vältimiseks üldiselt teha, mingi hetk sain vahepeal paar BI tagasi võita ja siis kaotasin uuesti, lõpus oli juba nii, et kõik pre allinid sain valusalt kotti... ano mis sa teed.. + poole peal siis ,et kordagi ei tulnud tilti aga eks mäng läheb sellise jooksuga ikkagi halvemaks.. sitta kah

                      150h/14:36h

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #176
                        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...



                        Sain august välja, võtsin suvalisel hetkel nl50 shoti ning sain +2 Buy-ini. Eks näis kuidas edasi läheb, veits töllerdan veel 50's, seni kuni suudan hästi mängida.

                        150h/20:11h

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #177
                          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                          Krt, minusugune fish nägi esimest korda sellist asja ja ei osanud sittagi peale shovemise teha... well played by vastane

                          $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                          888
                          6 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG PedroPhillip ($97.38) 195bb
                          UTG+1 RefoRmatoR ($52.82) 106bb
                          CO futykos ($50) 100bb
                          BTN TinaternA ($50) 100bb
                          SB 6wendy6 ($49.85) 100bb
                          BB paukmolli ($69.37) 139bb

                          Pre-Flop: ($0.75, 6 players) paukmolli is BB A A
                          PedroPhillip calls $0.50, 1 fold, futykos calls $0.50, 2 folds, paukmolli raises to $2.50, PedroPhillip calls $2, futykos calls $2

                          Flop: 6 8 2 ($7.75, 3 players)
                          paukmolli bets $4.50, PedroPhillip folds, futykos calls $4.50

                          Turn: K ($16.75, 2 players)
                          paukmolli checks, futykos bets $23.25, paukmolli goes all-in $62.37, futykos goes all-in $19.75

                          River: 7 ($102.75, 2 players, 2 all-in)

                          Final Pot: $102.75
                          futykos shows
                          5 7
                          paukmolli shows
                          A A

                          futykos wins $98.75 (net +$48.75)

                          paukmolli collects $19.37 (net -$50.00)
                          PedroPhillip lost $2.50


                          Huvitav, eks äkki kunagi on ka sellised muuvid enda arsenalis :)

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #178
                            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                            NL50 shot läks üldiselt asja ette, eks näis kuidas edasi läheb

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #179
                              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                              NL50 ma ei biidi ja sinna ma ei roni enam enne ei tea, mis aega.. tilti läksin täna, no krt kus saab ainult ässasi ja kunne emandate ja ak vastu tulla.. lisaks on arvatavasti scared money ka ja minu puhul väljendub see selles, et hakkan otsima debiilseid spotte kus bluffida mida ma nkn ei oska.. mängin seda sendikat nl30nd edasi kuni mingi hetk lubab skill kõrgemale ronida. Kuu on BE ehk nullis, pärast nädalat, eks see on sellest, et 30s teenitud läks 50s nahhui.. a sitta sellest

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #180
                                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...



                                See kuu on alanud paraja pasarahega, shovetakse mingit paska ja hititakse või siis splitin.. seti vastas on alatud kas flopatud või turnitud rida fishidega, top paariga raise callides jooksevad kõik flushdrawd kokku jne jne.

                                Normaalne..

                                $0.15/$0.30 No Limit Holdem
                                888
                                6 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG julietwas ($32.55) 109bb
                                UTG+1 SootieSing ($32.46) 108bb
                                CO Harra86 ($23.02) 77bb
                                BTN thekartalb ($42.29) 141bb
                                SB raikowin ($31.16) 104bb
                                BB paukmolli ($30) 100bb

                                Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is BB J J
                                2 folds, Harra86 calls $0.30, thekartalb calls $0.30, raikowin calls $0.15, paukmolli raises to $1.50, Harra86 calls $1.20, thekartalb calls $1.20, raikowin raises to $12.75, paukmolli goes all-in $30, Harra86 folds, thekartalb folds, raikowin calls $17.25

                                Flop: 10 8 Q ($63, 2 players, 1 all-in)

                                Turn: 6 ($63, 2 players, 1 all-in)

                                River: 3 ($63, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $63
                                raikowin shows
                                8 8
                                paukmolli shows
                                J J

                                raikowin wins $59.85 (net +$29.85)

                                thekartalb lost $1.50
                                paukmolli lost $30
                                Harra86 lost $1.50

                                Flipid olen ka kõik viimasel ajal kaotanud.. Ajasin regi vastu 1010 bb'lt sisse ja callis AQ'ga.. ja siis veel AK vs AJ ja läks splitti.

                                Showdownidele üldiselt ei jõuagi, sest foldin varem ära.

                                Tundub, et NL50 on hetkel ikkagist väga kauge teema

                                Comment

                                Working...