Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik
Töö käib, NL50 ka nüüd graafis sees aga see suju üldse, mäng ikkagi kõvasti agressiivsem minu jaoks kui 30, küll saab
Töö käib, NL50 ka nüüd graafis sees aga see suju üldse, mäng ikkagi kõvasti agressiivsem minu jaoks kui 30, küll saab
A
9
(




Comment