Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........
Ei sa mina aru....nii kui ma sinna nl10 oma nina topin, siis tulevad kohe nii jubedad käed ja saan koguaeg lüüa
NL5 ja NL10 ei tohiks ju nii suur olla. No krt, seal läheb alati kõik nii metsa, kui minna annab.
Nii palju siis sellest NL10, no ei sa hakkama.
Ei sa mina aru....nii kui ma sinna nl10 oma nina topin, siis tulevad kohe nii jubedad käed ja saan koguaeg lüüa
NL5 ja NL10 ei tohiks ju nii suur olla. No krt, seal läheb alati kõik nii metsa, kui minna annab.
Nii palju siis sellest NL10, no ei sa hakkama.

A 
6


Comment