[NL10] FR CeuZi grind.........

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #91
    Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

    Ei sa mina aru....nii kui ma sinna nl10 oma nina topin, siis tulevad kohe nii jubedad käed ja saan koguaeg lüüa
    NL5 ja NL10 ei tohiks ju nii suur olla. No krt, seal läheb alati kõik nii metsa, kui minna annab.
    Nii palju siis sellest NL10, no ei sa hakkama.

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #92
      Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

      Vahet ei olegi. Mulle meeldib isegi rohkem kui NL 5. Kasvata Bankrolli- tunned palju paremini end. Tableselecti! :) edu

      Comment

      • CeuZ^
        FPP Pro
        • Jun 2012
        • 258

        #93
        Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

        Vähemalt sain FFP eest 25$ tagasi. Aga vist peab ikka rohkem ennast tava laudadesse panema. Kuigi zoom sobib mulle ja läheb seal suht hästi koguaeg.

        Comment

        • CeuZ^
          FPP Pro
          • Jun 2012
          • 258

          #94
          Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

          Üritasin uuesti NL10 täna ja alguses oli suht nadi jooks ning sai kohe 2BI miinusesse, aga siis hakkas vaikselt tulema..... +2 BI


          Kõige suurem kaotus

          Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2425281
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          CO: $20.49
          Hero (BTN): $11.41
          SB: $13.10
          BB: $4.00
          UTG: $3.80
          UTG+1: $4.00
          MP: $7.90

          Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with K A
          4 folds, Hero raises to $0.30, SB raises to $0.80, 1 fold, Hero raises to $2.50, SB raises to $13.10 all in, Hero calls $8.91 all in

          Flop: ($22.92) 3 6 8 (2 players - 2 are all in)

          Turn: ($22.92) Q (2 players - 2 are all in)

          River: ($22.92) 9 (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $22.92
          Hero shows K A (high card Ace)
          SB shows A Q (a pair of Queens)
          SB wins $21.89
          (Rake: $1.03)

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #95
            Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

            Vapustav jooks.....2x KK vs AA ja veel ulmelisi käsi, mis lihtsalt ajasid südame pahaks.
            NL10 ei taha üldse minna, nii kui sinna ronin hakkab selline jooks pihta. Lähen NL5 ja võidan, wtf::D? Jälle Back NL in NL5, fuck.

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #96
              Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

              Tegele oma mindsetiga, vastasel juhul jäädki sinna NL5. GL.

              Comment

              • CeuZ^
                FPP Pro
                • Jun 2012
                • 258

                #97
                Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

                Ma ei ole veel kordagi tilti läinud. Muidu oli lihtsalt eile jälle uks "hea" jooks.
                2x KKvsAA, 2x Sain preflop KK sisse ja vastas väiksemad paarid, kui alati tabasid ja siis mitu kätt, mis imesid mind riveriga:D
                Muidu tegin omast arust väga head mängu, aga lihtalt kaardid polnud minu poolt.
                Peab jälle üritama ja vaatab, mis saab:D
                Last edited by CeuZ^; 09.02.14, 10:08.

                Comment

                • Don lukken
                  Julm Donk
                  • Jan 2014
                  • 74

                  #98
                  Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                  Kas nl5 mängid ka zoom formaadis?
                  Ning algaja nagu olen küsiks kohe siinsamas ka,kas zoomis on üldse võimalik pikas perspektiivis võita?
                  Sest infot vastase kohta ju sisuliselt pole,toidab vist ainult nit ja agro mäng.Ja br swingid ka vist suuremad kui tava lauas?

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #99
                    Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                    Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                    Kas nl5 mängid ka zoom formaadis?
                    Ning algaja nagu olen küsiks kohe siinsamas ka,kas zoomis on üldse võimalik pikas perspektiivis võita?
                    Sest infot vastase kohta ju sisuliselt pole,toidab vist ainult nit ja agro mäng.Ja br swingid ka vist suuremad kui tava lauas?

                    fishe on seal igatahes väga palju ma arvan , nl25s leiab küll ja küll

                    Comment

                    • CeuZ^
                      FPP Pro
                      • Jun 2012
                      • 258

                      #100
                      Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                      Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
                      Kas nl5 mängid ka zoom formaadis?
                      Ning algaja nagu olen küsiks kohe siinsamas ka,kas zoomis on üldse võimalik pikas perspektiivis võita?
                      Sest infot vastase kohta ju sisuliselt pole,toidab vist ainult nit ja agro mäng.Ja br swingid ka vist suuremad kui tava lauas?
                      Zoomis võib vabalt võita pikas persepektiivis. Alustasin jaanuaris ja olen koguaeg suht Zoomi lasknud.


                      Hetkel õritan aga NL10, aga seda juba tava laudades. Ja swingid on mul suured hetkel seal. Zoomis olid need palju väiksemad.

                      Aga hetkel ei taha eriti minna seal NL10, ei tea miks, aga ei lähe. Vb pole veel sisse elanud:D
                      Last edited by CeuZ^; 09.02.14, 12:30.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #101
                        Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

                        Ma ei soovita zoomi alustamiseks kellegile. Info puudust lauas pole, seda on teinekord rohkem kui suudad ära kasutada. Vahet eriti pole kuidas mängida, olen näinud 40/30 ja 7/5 tegelasi, kes plussis. Vähemalt full ringis on 15/12 tegelasi päris palju.
                        Alati võib ka nii joosta..
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • CeuZ^
                          FPP Pro
                          • Jun 2012
                          • 258

                          #102
                          Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

                          Mul zoomis 10/7 statsid.

                          Comment

                          • CeuZ^
                            FPP Pro
                            • Jun 2012
                            • 258

                            #103
                            Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

                            Väike puhkus vist pokkerist, kuna homme hakkan kolima ja ei tea millal ma sinna neti sisse saan:D
                            Vb ostan endale pulga, aga ei tea kas sellega võimalik üldse mängida.

                            Comment

                            • CeuZ^
                              FPP Pro
                              • Jun 2012
                              • 258

                              #104
                              Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

                              Ma ei teadnud, et telefoniga saab teha eraldi wifi.....aga saab ja tänu sellele sai isegi pokkerit täna lastud:D
                              Alguses sai jälle monkidele maksut, kuna tüübid suudavad alati viimasega mind ära imeda:D

                              Comment

                              • CeuZ^
                                FPP Pro
                                • Jun 2012
                                • 258

                                #105
                                Re: [NL10] FR CeuZi grind.........

                                Mängisin küll NL10, aga paar NL5 lauda oli ka lahti.

                                Ise ei tea ka miks ma seal üldse floppi callisin.

                                Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2428893
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BTN: $5.00
                                SB: $3.76 35/12 17kätt
                                BB: $13.73 64/16 44 kätt
                                Hero (UTG): $5.20
                                UTG+1: $4.77
                                MP1: $1.63
                                MP2: $3.26
                                CO: $11.14

                                Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with A K
                                Hero raises to $0.15, 1 fold, MP1 calls $0.15, 1 fold, CO calls $0.15, 1 fold, SB calls $0.13, BB calls $0.10

                                Flop: ($0.75) A T A (5 players)
                                SB bets $0.20, BB calls $0.20, Hero calls $0.20, MP1 folds, CO folds

                                Turn: ($1.35) 5 (3 players)
                                SB bets $0.50, BB calls $0.50, Hero raises to $2.45, SB calls $1.95, BB calls $1.95

                                River: ($8.70) 7 (3 players)
                                SB checks, BB bets $4.15, Hero?

                                Comment

                                Working...