Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........
Ma ei ütle, et vale aga minu arsenalis seal pigem A2s
A8 ok flattida ja mängida IP Hu-d kui palju stealib.
Asi lihtsalt selles, et kui ta juba avab siis talle foldida ei meeldi.
Algselt postitas CeuZ^
Vaata postitust
A8 ok flattida ja mängida IP Hu-d kui palju stealib.
Asi lihtsalt selles, et kui ta juba avab siis talle foldida ei meeldi.

J 

K

Comment