[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #61
    Re: [NL25-50 FR] Relamz

    armas!

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #62
      Re: [NL25-50 FR] Relamz

      Tänud tänud .

      Ärkasin just, päris hea oli ilusti välja magada.
      See kuu on plaanis veel ulme arv tunde grindida, peabki varsti jälle sessi käima tõmbama.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #63
        Re: [NL25-50 FR] Relamz

        hull vana! Edu tegemistes!

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #64
          Re: [NL25-50 FR] Relamz

          Edu sullegi pikk

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #65
            Re: [NL25-50 FR] Relamz

            Sai natuke isegi NL100 madistatud, tundus huvitav ja ei saanud arvuti tagant minema.

            Vastus küsimusele kas ma mingeid energiajooke või asju tarbin
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #66
              Re: [NL25-50 FR] Relamz

              172k ........... :D

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #67
                Re: [NL25-50 FR] Relamz

                Oot see kuu tuleb 300K ära.Minu jaoks ulme.GG.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #68
                  Re: [NL25-50 FR] Relamz

                  SNE 2015?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #69
                    Re: [NL25-50 FR] Relamz

                    24 table + 4 lauda zoom?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #70
                      Re: [NL25-50 FR] Relamz

                      Ma lasen 60k kätt ja keha hakkab lagunema juba :D

                      Mingi Mart Laar oled v? :O

                      Comment

                      • trasadonkad
                        Grinder
                        • May 2014
                        • 672

                        #71
                        Re: [NL25-50 FR] Relamz

                        ilus graafik. huvi pärast küsin mitut lauda mängid tavaliselt korraga?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #72
                          Re: [NL25-50 FR] Relamz

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          Oot see kuu tuleb 300K ära.Minu jaoks ulme.GG.
                          Olen üpris kindel, et 300k ma kinni ei püüa.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          SNE 2015?
                          SN 2014

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          24 table + 4 lauda zoom?
                          Kuu alguses üritasin laudade arvu 24 peal hoida, nüüd olen kõvasti laudade arvu vähendanud. Hakkan liiga palju spewima kui 24 lauda ees + autopiloot tuleb kergemini peale. See kuu muidu 890 kätt tunnis.

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Ma lasen 60k kätt ja keha hakkab lagunema juba :D

                          Mingi Mart Laar oled v? :O
                          Samm sammult ületa enda võimeid jupikese kaupa, küll siis need tunnid alles kogunema hakkavad .
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                          ilus graafik. huvi pärast küsin mitut lauda mängid tavaliselt korraga?
                          Tänud, laudade arv kõigub nii 6-18 vahel, kuidas kunagi.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #73
                            Re: [NL25-50 FR] Relamz

                            Kena voll, keep it up

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #74
                              Re: [NL25-50 FR] Relamz

                              Eks ma üritan, plaani järgi tahaks selle kuu sisse mahutada veel 131 tundi.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #75
                                Re: [NL25-50 FR] Relamz

                                Im getting old :(

                                Comment

                                Working...