[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: [NL20 SH] Relamz

    Sick oled :D 300h lul.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #17
      Re: [NL20 SH] Relamz

      kas ühes kuus on üldse nii palju tunde?

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #18
        Re: [NL20 SH] Relamz

        close :)
        31x24= 744h siis kuus. Ehk poole ajast mängida ja poole magada/puhata? kindel overkill, aga noh, gl

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #19
          Re: [NL20 SH] Relamz

          not sure if cereal :)

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #20
            Re: [NL20 SH] Relamz

            Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
            close :)
            31x24= 744h siis kuus. Ehk poole ajast mängida ja poole magada/puhata? kindel overkill, aga noh, gl
            Ega kui tunnen läbipõlemise fiilingut siis ei hakka neid eesmärke taga ajama.

            Comment

            • therapy
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 200

              #21
              Re: [NL20 SH] Relamz

              väga jõhker volüüm.. pole midagi öelda.. SICKO lihtsalt :D aga GL

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #22
                Re: [NL20 SH] Relamz

                Pole just kõige ilusam algus kuule.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Aga ei lase heidutada sellel ennast, kuu on veel noor .

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #23
                  Re: [NL20 SH] Relamz

                  Kas peale pokkeri on veel kohustusi? Töö/kool või täiskohaga grinder?

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #24
                    Re: [NL20 SH] Relamz

                    Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                    Kas peale pokkeri on veel kohustusi? Töö/kool või täiskohaga grinder?

                    srsly? vana plaanib 300h mängida kuus ja arvad, et jaksab veel kõrvalt tööl/koolis käia? Ma tahaks seda näha :D

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #25
                      Re: [NL20 SH] Relamz

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      srsly? vana plaanib 300h mängida kuus ja arvad, et jaksab veel kõrvalt tööl/koolis käia? Ma tahaks seda näha :D
                      Ma mängisin töö kõrvalt ka 150h enne. 300h planeerimist ei pannud tähele.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #26
                        Re: [NL20 SH] Relamz

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        Ega kui tunnen läbipõlemise fiilingut siis ei hakka neid eesmärke taga ajama.


                        Sick! Ilusad eesmärgid!

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #27
                          Re: [NL20 SH] Relamz

                          Kuu alguses hakkasin NL30 grindima ja sain peksa. Liikusin NL20 ja seal sain ka peksa. Otsustasin, et NL30 enne sisse ei võta kui august välja grindin. Laupäeval oli üks private cash game plaanitud, NL20 500bb deep. Lootsin, et saan kuu kahjusi seal natuke tasa teha. Ei pidanud pettuma.

                          Nomnonom
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Giraaf
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Random hand, teach me master!
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Kas peale pokkeri on veel kohustusi? Töö/kool või täiskohaga grinder?
                          Arvatavasti mõned pildiklõpsutamise otsad teen, aga need on ka pigem sellepärast, et pildistamist ära ei unustaks :)

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust


                          Sick! Ilusad eesmärgid!

                          Aitäh

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #28
                            Re: [NL20 SH] Relamz

                            Mis seal 15k. käe peal juhtus, et selline hiiter ? Muutsid midagi ?

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #29
                              Re: [NL20 SH] Relamz

                              Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                              Mis seal 15k. käe peal juhtus, et selline hiiter ? Muutsid midagi ?
                              Private cashgame / NL20 500bb deep / ei pidanud pettuma.

                              Comment

                              • jahimees
                                Julm Donk
                                • Feb 2013
                                • 52

                                #30
                                Re: [NL20 SH] Relamz

                                Kuidas läheb ?

                                Comment

                                Working...