Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]
Tagasi 25.
Tilt on peal lihtsalt!!!! Köit vaja vaikselt juba. Kõike proovinud, miski ei toimi.....räme fish olen lihtsalt.

Ma ei oska lihtsalt üldse...
Lihtsad näited laudadest:
1 tabler fish
Siin fish ja reg
Nii umbes ongi...proovid ühtepidi saad üle, proovid teistpidi, saad jälle üle. Samamoodi erinevate strateegiatega...oled loose siis alguses toidab ja põmm veel suurema hooga alla ja mõtled ok, muudame mängu tightimaks...... sama jama. Nii lihtsalt kuust kuusse. Millal see jama lõppeb?
Sain südamelt ära.
E: vbla pole see mäng minu jaoks? Samas ma sellisesse asja ei usu. Või on variatsioon lihtsalt m.nn ja volume juurde vaja. Igatahes kaua ei saa see pull jätkuda.
Tagasi 25.
Tilt on peal lihtsalt!!!! Köit vaja vaikselt juba. Kõike proovinud, miski ei toimi.....räme fish olen lihtsalt.

Ma ei oska lihtsalt üldse...
Lihtsad näited laudadest:
1 tabler fish
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Siin fish ja reg
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nii umbes ongi...proovid ühtepidi saad üle, proovid teistpidi, saad jälle üle. Samamoodi erinevate strateegiatega...oled loose siis alguses toidab ja põmm veel suurema hooga alla ja mõtled ok, muudame mängu tightimaks...... sama jama. Nii lihtsalt kuust kuusse. Millal see jama lõppeb?
Sain südamelt ära.
E: vbla pole see mäng minu jaoks? Samas ma sellisesse asja ei usu. Või on variatsioon lihtsalt m.nn ja volume juurde vaja. Igatahes kaua ei saa see pull jätkuda.
J
2
Comment