ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #376
    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

    Tagasi 25.
    Tilt on peal lihtsalt!!!! Köit vaja vaikselt juba. Kõike proovinud, miski ei toimi.....räme fish olen lihtsalt.



    Ma ei oska lihtsalt üldse...

    Lihtsad näited laudadest:

    1 tabler fish

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    Siin fish ja reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nii umbes ongi...proovid ühtepidi saad üle, proovid teistpidi, saad jälle üle. Samamoodi erinevate strateegiatega...oled loose siis alguses toidab ja põmm veel suurema hooga alla ja mõtled ok, muudame mängu tightimaks...... sama jama. Nii lihtsalt kuust kuusse. Millal see jama lõppeb?
    Sain südamelt ära.

    E: vbla pole see mäng minu jaoks? Samas ma sellisesse asja ei usu. Või on variatsioon lihtsalt m.nn ja volume juurde vaja. Igatahes kaua ei saa see pull jätkuda.
    Last edited by ROTT RUUDI; 28.08.14, 20:28.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #377
      Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

      1. käes ilma riidideta sisse ei aja, selline muuv on enamuste fishide (kes on teatavasti passiivsed) poolt nuts. Callin ja probably foldin turni olenevalt sizingust ja sellest, kas käsi paranes.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #378
        Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        1. käes ilma riidideta sisse ei aja, selline muuv on enamuste fishide (kes on teatavasti passiivsed) poolt nuts. Callin ja probably foldin turni olenevalt sizingust ja sellest, kas käsi paranes.
        +1
        Võta oma andmebaas lahti ja leiad selliseid pote ilmselt küll ja veel kus oled TPTK üle mänginud. Ja see on alles algus!

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #379
          Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

          Non showdowninga paned sama palju auku, kui showdowniga ära võtad.. valuebetid vähe, mängid drawsi call-call ja kui ei hiti fold ? kas need nüüd just lahendused on aga vahest väike mõtteaine, anyway edu

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #380
            Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

            Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
            Non showdowninga paned sama palju auku, kui showdowniga ära võtad.. valuebetid vähe, mängid drawsi call-call ja kui ei hiti fold ? kas need nüüd just lahendused on aga vahest väike mõtteaine, anyway edu
            korrastaja sinu näidetest ei läinud ükski asi pihta aga tänud.

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #381
              Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

              Mida sa viimase 4 - 5k käega tegid, et 14 bi kukkusid?

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #382
                Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                Virukunniga nõus jah. AJs ülemängitud igat pidi.

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #383
                  Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                  No vbla tõesti..mulle varemgi sama asja öeldud. Lihtsalt AJ käsi oli mängitud peale ässa pocketeid ja peale mitut suuremat non-sd kaotust , see oli parim spot sessi peale. Fuck!

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #384
                    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                    Viimase postituse saab ühe sõnaga kokku võtta.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #385
                      Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                      mis mõttes, te foldite flopil seal AJ käes? statsid oleks muidugi head, aga ma ei näe küll, et see oleks mingi 1 tableva fishi vastu üle mängitud ja flopi ship võib vabalt parim muuv olla.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #386
                        Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                        Ei foldist pole juttu...jam on overplay. Calliks.

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #387
                          Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                          Bluelite palvel panen siia viimase 3k käe suurimad kaotused.

                          Saangi ehk head tagasisidet, mida teine kord paremini teha. Tean, et spewiseid spotte on ka aga äkki koorub veel midagi välja mida võiks paremini teha.

                          Käsi 1:

                          Vastane on raudne fish...std play imo.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Käsi 2 :

                          Vastane 100% vaal jällegi..mõtles kaua riveris ja jammis...pot oddsid 5:1..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Käsi 3:

                          See suht küsitav minu poolt..võib tulla olukordi, kus ma ees vs AKs ja QQ ntx, või vs KK,QQ,TT,JJ aga ilmselt enamus ajast olen taga vist. Regil 4bet 0.9 MP open 14% fold to 3bet 66%, checkraise 4 :( 1 mu vigadest on see, et ma alati teen enda jaoks asjad ilusamaks, kui nad tegelt on. Peab rohkem respecti andma


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Käsi 4 :

                          Standard BTN vs BLIND pre äktsiooon. Agro reg vastas BTN open 52, 4bet 16%

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Käsi 5:

                          Pole midagi pikalt arutada vastas maniakaalne fish, kes teeks igal võimalusel nupud.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Need olid valitud praegu TOP5 kaotused, alguses mõtlesin 10 kätt panna aga kes neid ikka lugeda viitsib.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #388
                            Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                            3ndas käes ei julge soovitada, aga teised on suht standard kui need liinid valisid, antud info põhjal.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #389
                              Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                              4b % asemel vaataks mina 4b range.

                              Comment

                              • ROTT RUUDI
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 520

                                #390
                                Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                                tahtsin kusjuures siia range panna...aga miskipärast panin ikka %, kuigi ma ise seda ei vaatagi kunagi. 3% lähedal oli

                                Comment

                                Working...