ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #361
    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

    peaks päevikut uuendama vahetevahel

    kuu so far:



    VOLUME-ga obv väga rahul ei ole
    Last edited by ROTT RUUDI; 10.08.14, 18:16.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #362
      Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

      Tänase päeva pärl:
      Tüüp oli vist väga veendunud, et mul KK, riveris võttis korralikult aega enne, kui call tuli.

      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BB: $22.65
      UTG: $89.30
      Hero (MP): $50.35
      CO: $60.97
      BTN: $64.51
      SB: $98.76

      Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with K A
      UTG raises to $1.50, Hero raises to $4.50, 4 folds, UTG raises to $10.50, Hero calls $6

      Flop: ($21.75) A K K (2 players)
      UTG checks, Hero checks

      Turn: ($21.75) 6 (2 players)
      UTG checks, Hero checks

      River: ($21.75) Q (2 players)
      UTG checks, Hero bets $15.57, UTG calls $15.57

      Final Pot: $52.89
      UTG shows A A (a full house, Aces full of Kings)
      Hero shows K A (a full house, Kings full of Aces)
      UTG wins $50.51
      (Rake: $2.38)

      Comment

      • ROTT RUUDI
        Grinder
        • Jun 2010
        • 520

        #363
        Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

        Väike update..obv hiiteris hea graafe panna.
        Vahepeal oli nii kehv jooks, et unustasin oma eesmärgid ära juba aga tundub, et on veel lootust.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #364
          Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

          Kena kena!

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #365
            Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

            Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
            Tänase päeva pärl:
            Tüüp oli vist väga veendunud, et mul KK, riveris võttis korralikult aega enne, kui call tuli.

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            BB: $22.65
            UTG: $89.30
            Hero (MP): $50.35
            CO: $60.97
            BTN: $64.51
            SB: $98.76

            Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with K A
            UTG raises to $1.50, Hero raises to $4.50, 4 folds, UTG raises to $10.50, Hero calls $6

            Flop: ($21.75) A K K (2 players)
            UTG checks, Hero checks

            Turn: ($21.75) 6 (2 players)
            UTG checks, Hero checks

            River: ($21.75) Q (2 players)
            UTG checks, Hero bets $15.57, UTG calls $15.57

            Final Pot: $52.89
            UTG shows A A (a full house, Aces full of Kings)
            Hero shows K A (a full house, Kings full of Aces)
            UTG wins $50.51
            (Rake: $2.38)

            4bet Blufitakse ka UTG-lt et flatid sedasi?

            Comment

            • ROTT RUUDI
              Grinder
              • Jun 2010
              • 520

              #366
              Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

              Eip :( üldse ei 4betbluffita imo.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #367
                Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                4bet Blufitakse ka UTG-lt et flatid sedasi?
                Imo on see pre flat üldse, kui pole üliloose tüüp ja see AK 4beti flattimine on kohutav raha põletamine seal longrun.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #368
                  Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                  Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                  AK 4beti flattimine on kohutav raha põletamine seal longrun.
                  päris nii ei saa ka väita. kindlasti on suurema EV-ga kui 3bet/fold (eeldusel et vastasel on mõnigi non AA hand).

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #369
                    Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    päris nii ei saa ka väita. kindlasti on suurema EV-ga kui 3bet/fold (eeldusel et vastasel on mõnigi non AA hand).
                    No mina sellistes kohtades ei 3betigi, kui ma 4betile foldin ehk siis ei tee ma seda enamuste regide vastu, eriti kui fishid ka veel lauas tagant tulemas. Kui ma 3betin, siis ma ka olen valmis seal stackima.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #370
                      Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                      No mina sellistes kohtades ei 3betigi, kui ma 4betile foldin ehk siis ei tee ma seda enamuste regide vastu, eriti kui fishid ka veel lauas tagant tulemas. Kui ma 3betin, siis ma ka olen valmis seal stackima.
                      mu point oli see, et herol on atm vaja 28% equityt et flattida (tho tegelt mingi % osa rohkem, sest vastane saab meid tihti equity pealt maha cbettida, aga see pole väga oluline siin). Ta prolly tegi siin 3bettides küll juba vea, aga flat on ikka parem "vigade parandus", kui shipp või fold (jällegi, eeldusel et tal on kasvõi mõnigi non AA käsi, nt pöörab 2 kombot AQo-d 4bet blufiks vms).

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #371
                        Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        mu point oli see, et herol on atm vaja 28% equityt et flattida (tho tegelt mingi % osa rohkem, sest vastane saab meid tihti equity pealt maha cbettida, aga see pole väga oluline siin). Ta prolly tegi siin 3bettides küll juba vea, aga flat on ikka parem "vigade parandus", kui shipp või fold (jällegi, eeldusel et tal on kasvõi mõnigi non AA käsi, nt pöörab 2 kombot AQo-d 4bet blufiks vms).
                        Lihtsam oleks rääkida sellest käest, kui Rott Ruudi annaks vastase statid Aga heietades veel, siis kui ta peakski AQo seal bluffiks pöörama ja tuleb plankudega flop, siis peame ikka foldima ju cbetile.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #372
                          Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                          Sul on õigus jah, et siin on palju faktoreid mis muudavad analüüsi väga keeruliseks. Lisaks sellele, et mingi osa ajast peame oma equity foldima, annab meie positsioon meile teatud määral "equity boosti" mõnel teisel juhul. Vastane ei pruugi cbettida teatud tekstuure või annab lihtsalt alla ning üsna kindlalt cbetib või stackib neid tekstuure, mis meid hitivad ja kus ta ise on dead. Et mitte ajada teemat praegu liiga keeruliseks, siis minu esialgne mõte oli see, et 4bettide vastu saab enamasti väga head pot oddsid ja kui sa arvad, et pole 4bet range vastu dead ning suudad postflop osa oma equityt (või fold equityt) välja mängida, siis 4beti callimises pole midagi halba. Ehk siis vastuseks sinu esialgsele lausele "4beti flattimine seal on kohutav raha põletamine", mis ta muidugi võib isegi praegu olla, kui vastane ei blufi kunagi, aga overall on see väide vale.
                          Last edited by donkament; 12.08.14, 12:55.

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #373
                            Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            Sul on õigus jah, et siin on palju faktoreid mis muudavad analüüsi väga keeruliseks. Lisaks sellele, et mingi osa ajast peame oma equity foldima, annab meie positsioon meile teatud määral "equity boosti" mõnel teisel juhul. Vastane ei pruugi cbettida teatud tekstuure või annab lihtsalt alla ning üsna kindlalt cbetib või stackib neid tekstuure, mis meid hitivad ja kus ta ise on dead. Et mitte ajada teemat praegu liiga keeruliseks, siis minu esialgne mõte oli see, et 4bettide vastu saab enamasti väga head pot oddsid ja kui sa arvad, et pole 4bet range vastu dead ning suudad postflop osa oma equityt (või fold equityt) välja mängida, siis 4beti callimises pole midagi halba. Ehk siis vastuseks sinu esialgsele lausele "4beti flattimine seal on kohutav raha põletamine", mis ta muidugi võib isegi praegu olla, kui vastane ei blufi kunagi, aga overall on see väide vale.
                            Olen sinuga nõus, aga kahtlen, et mina ja Rott Ruudi selle välja mängime seal. Sina suudaks seda kindlasti, selles ma ei kahtlegi

                            Comment

                            • ROTT RUUDI
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 520

                              #374
                              Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                              Väga lahe kuu jälle. Algus oli super siis hakkas üles alla viskama. Peale igat halba päeva tuli hea päev aga lõpp läks täiesti käest... ei teagi mis saab nii. nl50 roll on ka piiri peal jälle.

                              Last edited by ROTT RUUDI; 26.08.14, 20:56.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #375
                                Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]

                                Pole see 50 päris meelakkumine jah, tean täpselt mida tunned.

                                Comment

                                Working...