(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #151
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    Nl5 jälle, mis sa hing ikka oskad tahta, kunnidega ep flat, obv rewarded.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Nice river.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Põhjuse vingumiseks leiab alati-et neil ka kunagi normaalset stacki pole.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #152
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #153
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        Ptui ptui, sain nl5 ilusti minema.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #154
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Tegin portsu 45mane, hea tunne tekkis kohe, ft-s keskmine stack 7bb-d ja säherdune foldimine käib, et tore vaadata. Ainus häda on, et need nonturbod kestavad igaviku.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #155
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Siin oleks pidanud foldi üles leidma.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            River obv.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Värdjalik valuebluff, mis mulle meeldib.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #156
              Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

              Graafik
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Vaala vastu ei saa.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #157
                Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                Ikka on vaja surkida seda krdi zoomi, mängin A+ mängu, jõudsin igast state jälgida, häid 3bette ja värke särke a noh..
                PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                BTN: $1.31 (VPIP: 16.95, PFR: 10.17, 3Bet Preflop: 4.35, Hands: 59)
                SB: $2.20 (VPIP: 10.15, PFR: 2.12, 3Bet Preflop: 0.49, Hands: 4,547)
                BB: $5.51 (VPIP: 13.08, PFR: 9.86, 3Bet Preflop: 1.52, Hands: 219)
                UTG: $2.55 (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
                Hero (UTG+1): $2.98
                UTG+2: $2.12 (VPIP: 34.21, PFR: 26.32, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 38)
                MP: $0.98 (VPIP: 75.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                MP+1: $3.02 (VPIP: 19.59, PFR: 12.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 294)
                CO: $2.12 (VPIP: 11.49, PFR: 7.23, 3Bet Preflop: 1.45, Hands: 239)

                SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 9 9

                fold, Hero raises to $0.06, fold, MP calls $0.06, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.04

                Flop: ($0.19, 3 players) K 5 9
                BB checks, Hero bets $0.12, MP calls $0.12, BB calls $0.12

                Turn: ($0.55, 3 players) Q
                BB checks, Hero checks, MP bets $0.80 and is all-in, BB calls $0.80, Hero calls $0.80

                River: ($2.95, 3 players) 5
                BB bets $1.16, Hero raises to $2.00 and is all-in, BB calls $0.84

                Hero shows 9 9 (Full House, Nines full of Fives) (Pre 17%, Flop 5%, Turn 2%)
                BB shows K K (Full House, Kings full of Fives) (Pre 55%, Flop 91%, Turn 81%)
                MP shows A 6 (One Pair, Fives) (Pre 28%, Flop 5%, Turn 17%)
                BB wins $6.71
                Kuidas 100BB/100 paari hetkega 3BB/100 muutub..
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Mingi algoritmi värk jälle.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #158
                  Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  3% no jah, rõõm vähemalt, et roll kosub vaikselt.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja kohe otsa :)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #159
                    Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                    Mis sa nürtid ennast seal zoomis kui 45 man graaf oli töitsa kena ju.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #160
                      Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                      Üks 45mani sess kestab 2-4 tundi, püüan 12 lauda alguses lahti hoida kuniks normaalselt runne ja siis jätan 9 peale-jõuab paremini jälgida, enamus ajast keskendun neile aga reilisin hommikul Kalkaani ja tegin kõrvale zoomi natike. 45manil on kerge hiiter-itm 30% ja roi 50%, vaatan Moshmani ja KatieDozeri sng videosid ja üritan turbo mängu juurde õppida, sest peale 6$- ei ole nonturbos actionit enam üldse. Tegelikult peaks 3,5$ actionit müüma-saaks rolli kiiremini üles.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #161
                        Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                        Isegi stars vihjab mulle, et ära mängi zoomi. lisaks sellele veel sada toredat flipi, suckauti ja muud ropendama ajavat. Veebruaris panen zoomile keelu peale.
                        Oh maja..
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Ja siin haiseb juba tugevalt tildi järgi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #162
                          Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                          Asi ei ole starsis ega zoomis, sa lihtsalt ei oska cashi. Proovi midagi muud, sng-d lähevad vist paremini sul.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #163
                            Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                            Teises käes sizing küll kohutav

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #164
                              Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                              ei. tal sitt jooks. Pastilaa(või oli see Rudi) väitis kuskil, et 100k ei ole ka sampel + ranka spammis selle uudisega ka feissaris.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #165
                                Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                                Selles käes, kus üheksad on - kui vastane väga fitorfoldija pole, bet flop. Igast drawd maas ju, saad valuet.

                                Comment

                                Working...