Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #211
    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    See kõigest uue rutiini tekitamine, ja ilmselegelt areneb see päev päevalt kui kordame ja töötame kaasa.

    Päris pikk sess, kuidas hindad otsuseid esimesel tunnil vs teisel tunnil?
    Ning said vastuse oma warm-upis seatud goalile, leida leak postflop, nüüd peaks sellega tegelema. Muidugi pole see poole tunni küsimus, seega paneks selle järgmisesse warm-upi, tegeleks, mõtiskleks enne järgmis sessi, mis üldjuhul hasti tehes peaks mõne punkti/goali sessiks välja tooma mida sessi ajal saame jälgida, ent järgmises cool-downis oled jälle sammu võrra edasi astunud elimineerimaks see leak.
    Esimene tund vs teine tund, esimesel tunnil olen enamasti veidike unine, olenevalt jooksust teisel tunnil hea jooksu korral olen elevil ja väga kontsentreeritud. Kui on selline halb/keskmine jooks siis veits hajevil.

    Päevased eesmärgid 11.06.2015
    *Vaadata Pokerstrategyst 1-2 vidoet (tehtud)
    *Kuulata audiobooki (tehtud)

    Sessi eesmärgid !
    *No spew no tilt
    *Ei tee snap otsuseid
    *Table select
    *Mõtle cbetides boardile ja vastase rangedele

    Hinnang:
    Esimesed pool tundi mängust olin jube unine kuna läksin hiljem magama. Oli mõte korra teha 15 powersnap, kuid siis tuli paar põnevat olukorda mis minu kasuks langesid, uni tõmbas tagasi.
    Ise hindan sessi üsna heaks, paraku vaalapoisid olid seekord lucky-d. 3bet potides floppasid masti vs minu TPTK ja riverdasid drawsid. Alla Ev ei jookse kuna nupud läksid alati peale seda kui draw compleetis, paraku oli mul liiga hea hand et foldida vs backdoor flush vms.

    *Tilti pm ei läinud, spewi hand on jällegi vist täna olemas, isegi vist 2 aga postin ühe atm!
    *Ei saanud ka hakkama ilma mõne snap otsuseta :(
    *Table select->done
    *imo väga halbu cbete polnud vs fishid aga rangedele ei suutnud keskenduda kuna väsimus oli!

    Tulemus:


    Spew or not ?


    VPIP/PFR 78/8
    3bet 2.1
    Fold vs 3bet 14
    Fold to cbet 46/31/17
    Raise cbet 4.6/0/50(4)
    Agg 11/23/45

    Päevased eesmärgid:

    *Kuulata audio booki
    *Vaadata 1-2 videot Strategyst cbettimise kohta !
    *Peale tööd powersnap, et õhtul turniirid + cash käima lükata
    Last edited by Tonislau; 12.06.15, 06:54.

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #212
      Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

      Statsid ununesid, postitan lõunale minnes.
      Vähesel määral tekitab tilti peale sessi tulemuse võrdlemine kontoseisuga, sisuliselt iga sess Manager eksib vs kontoseis. Kustutan tavaliselt siis vajaliku summa ära, et tulemus oleks õige :)

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #213
        Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

        Hei, kelle vide PSt vaadanud oled?

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #214
          Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
          Hei, kelle vide PSt vaadanud oled?
          Hetkel pole väga palju vaadanud, iseenesest meeldivad "Internet"-i videod. Aga nüüd olen vaadanud random, vaatand pealkirja järgi mis põnev tundub :)

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #215
            Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $



            Hommikused statsid siis :)

            Sessi eesmärgid:
            *Solid mäng Friday Challengel
            *No Spew no Tilt
            *Ei tee snap otsuseid
            *Table select + märgistamine
            *Jätkan cbetimisel tähelepanekute korjamisega, mis tundub küsitav mis tundub kindlasti vale ?

            Hinnang:
            *FC lendasin bustoks 77 vs TT preflop, leidsin ma usun, et hea spoti squeeze shovemiseks aga paraku läks nii !
            *Sess lõppes tänu tildile ja oli kindlasti 1-2 spewi kätt
            *Snap otsuseid 1-2
            *Table select supper hea
            *Cbettimist jälgisin ja hetkel midagi silma ei jäänd. Järgmine sess hoian paberi ja pastaka kõrval, et iga olukord mis ??? on üles saaks märgitud ja siia pandud !

            Sellised sessid ajavad mind alati tilti lõpus:


            Statsid:


            Mäng oli mõnus kuniks sain Top fuller vs quads põske, siis hakkas nagu meeletult igas lauas sisse tulema :S Ja siis lõpetasin ära ka kuna mott kadus ja närv oli püsti :S

            Spew1:

            Esmalt miss min 3betisin
            4bet range EP 8 (5)
            Sample on 115
            Agg 69/75/100
            Samas hetkel tema agressionit vaadates ma enam ei arvagi vist et see sprw on :)

            Spew2:

            VPIP/PFR 49/24.7
            F vs 3bet oop 6.4
            Sample 1.8K
            Agg 31/27/30


            Peale seda coolerit siis hakkas tuppa tulema igast sodi :


            *Kuulata audio booki (done)
            *Vaadata 1-2 videot Strategyst cbettimise kohta ! (busted)
            *Peale tööd powersnap, et õhtul turniirid + cash käima lükata (done)
            Last edited by Tonislau; 13.06.15, 00:00.

            Comment

            • feelitwell
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2015
              • 328

              #216
              Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

              kuidas audioraamat tundub?

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #217
                Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                kuidas audioraamat tundub?
                Tundub mõnus, keeruline osa selle juures on see, et ma pole ingliskeelt õppinud ja siis on spets. sõnu millest aru täpselt ei saa. Enamvähem suures plaanis panen ikka pildi kokku aga parem oleks kui rohkem aru saaks :)

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #218
                  Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                  ma kuulan teist korda ja kohe läbi, kolmada korraga võttan wordi ette ja panen eesti keeles kirja suurimad keynfactoeid etc, siis jagan sinuga

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #219
                    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                    Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                    ma kuulan teist korda ja kohe läbi, kolmada korraga võttan wordi ette ja panen eesti keeles kirja suurimad keynfactoeid etc, siis jagan sinuga
                    Tänud ette (Y) :D

                    Comment

                    • Tonislau
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2013
                      • 351

                      #220
                      Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                      Nonii, tegin mõned muudatused mängu aegades. Quitin nv-del cashi kuna siis puudub igasugune töö distsipliin. Mängin lambi aegadel ja keskendumine on oluliselt halvem. Jätkan nv-del ainult MTT-dega ja vaatan videosid.

                      Sessi eesmärgid:
                      * Ära tee snap otsuseid (done)
                      * Ära spewi (done)
                      * Märgista ja tee note (done, märgistasin usinalt terve sess, hakkasin paberile mõne regi kohta note tegema ja tähelepanekuid. Hiljem kannan manageri üle)
                      * Jätka cbeti jälgmisega ja notede tegemisega (done, salvestasin paar kätte mis hiljem üles laen, et optimaalset lahendust saada )

                      Sessi alguses sain vs loose reg 3bet potis set vs FD nupud flopis sisse, paraku aga turnis reg endale flushi mis mind veits vihastas, kuna kõik tegin õigesti siis rahunesin kiirelt :)

                      Sess oli hea enesekindel, 3b-iga olen rahul hetkel väga. 3betin täpselt parasjagu nii et ise tunnen end mugavalt aga samas ärritab reg-e. Küsimusi tekib enamasti just 3bet potides cbet or not vs reg/vs fish. Plaan postitada igapäev 2-5 kätt cbet or not kohta !

                      Tulemusega olen rahul


                      Statsidega ka :)
                      Last edited by Tonislau; 15.06.15, 07:02.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #221
                        Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                        Good job m8!

                        Miks nv probleem cashi mängida? MTT nõuab sama ja isegi ehk rohkem distsipliini, keskendumist pikemalt, ainuke vahe selles, et MTT naelub sind arvuti taha vähemalt nii kauaks kui sul stacki jagub.. ja mis on teistmoodi nädala sees?

                        Comment

                        • Tonislau
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2013
                          • 351

                          #222
                          Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                          TY :)

                          Nv on kuidagi selline aeg kus ma pidevalt võitlen endaga, minna välja ja lõbutseda või grindida. Samuti on grindi ajad ebaselged, ärkan olenevalt sellest kuna magama sain, siis olen laisavõitu, ei tee hommikust võimlemist. Meeldib nädala sees vs nv see, et nädala sees on mul kindel rutiin. Ma ärkan iga hommik nädala sees kell 5 hommikul, võimlen, söön ja siis grindin 2h enne tööpäeva. Sel ajal elukaaslane magab ja korter on vaikne. Õhtuti kui grindin siis ka ainult peale tööd kui naine on veel tööl. Kui naine kodus siis vaatan kas videosid või loen diivanil läpparist niisama foorumis midagi. Nv kui ma MTT-sid lasen siis on see selline pooleldi for fun, mäng on distsiplineeritud aga samas tunnen end kuidagi mõnusalt. Turnaga kuidagi on see mindseti teema vb ka, et ma tean, et ostan sisse x amount ja thats all. Ilmselt on kõik tegelikuses distsipliini rutiini ja harjumuste tekitamise taga. Pole veel niikaugele jõudnud, et enda nv.-d korda seada. Nädalasisese rutiini olen suht hästi toimima saanud. On veel nurki mida lihvida aga nv-d on ikka suht sassis :)
                          Pikk ja segane jutt aga ehk valgustab mingit moodi mu mõtet :D

                          Comment

                          • feelitwell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2015
                            • 328

                            #223
                            Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                            Arusaadav, hea töö ja jätka samas vaimus :)

                            Comment

                            • Tonislau
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2013
                              • 351

                              #224
                              Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                              Eilne päev oli nii kiire, et käed jäid postitamata, proovin sellega tegeleda täna :)

                              Eesmärgid:

                              * No spew! (vist done, hiljem postin käsi )
                              * Endiselt rõhk cbetimisel ! (done ma arvan, samuti paar kätt tuleb)
                              * 2 regi kohta iga kahtlase liigutuse notemine võimaluselt postitan ja küsin ! (note ei jõudnud teha seekord )

                              Statsidega olen rahul :


                              Tulemus on okse, kuna üks reg lihtsalt hiidib mu vastu, hiljem tulevad käed ka !



                              UTG Player4 ($16.97) 34bb
                              CO Player6 ($151.41) 303bb
                              BTN Player9 ($78.39) 157bb
                              SB Hero ($61.99) 124bb
                              BB Player2 ($49.30) 99bb
                              Pre-Flop: (0.75, 5 players) Hero is SB K A

                              2 folds, Player9 raises to $1.31, Hero raises to $4.93, Player2 calls $4.43, Player9 raises to $16.22, Hero goes all-in $61.99, Player2 folds, Player9 calls $45.77

                              player 9 :
                              vpip/pfr: 25/17
                              fold to 3bet btn 43
                              4bet btn 5.5
                              fold to 5bet 22

                              Küsiks siis, et kas sellisele 4betile peaks foldima ?
                              Last edited by Tonislau; 16.06.15, 18:55.

                              Comment

                              • Tonislau
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2013
                                • 351

                                #225
                                Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                                Stacks:
                                UTG Player4 ($59.91) 120bb
                                UTG+1 Player6 ($40.20) 80bb
                                CO Player7 ($50.85) 102bb
                                BTN Player9 ($35.18) 70bb
                                SB Hero ($60.72) 121bb
                                BB Player2 ($50.75) 102bb
                                Pre-Flop: (0.75, 6 players) Hero is SB A 6

                                Player4 calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $2.50, Player2 calls $2, Player4 calls $2

                                Flop: 7 A K ($7.50, 3 players)
                                Hero bets $5.12, Player2 calls $5.12, Player4 folds
                                Turn: 3 ($17.74, 2)
                                Hero bets $13.30, Player2 raises to $26.60, Hero calls $13.30
                                River: 6 ($70.94, 2)
                                Hero goes all-in $26.50, Player2 calls $16.53
                                Final Pot: $113.97

                                See tekitas ka küsimusi:
                                3bet SB 16
                                fold to cbet 47/29/34
                                raise cbet 13/12/7
                                Agg 50/46/28

                                Turnis usun et foldida ei saa, kuna pot 57$ ja callida 13.3 $
                                Kuna river compleetis FD siis tundus, et mu liin mätsiks kenasti seal flushi reppima, lihtsalt mitte BD. Iseasi on see, et kas vastane seal ever foldida saaks. Samas hetkel ma mõtlen, et tema ranges ongi ainult 77, ja flush drawd ruutuga millest ükski käsi ei foldiks. Ehk shove calliks ainult paremad ja kõik mida biidime foldiks ??
                                Last edited by Tonislau; 16.06.15, 19:22.

                                Comment

                                Working...