Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #451
    Re: Nl50 FR to HS



    Huh, leian ikka koguaeg metsikult leake :)
    Avastasin, et olin totaalselt unustanud blindide mängu. Praktiliselt olin hakanud BTN-BB mängima vs 3bets sama tightilt umbes nagu oleksin EP-MP ja saan 3beti :O

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #452
      Re: Nl50 FR to HS

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #453
        Re: Nl50 FR to HS

        Solid ameerikamäed jälle :(

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #454
          Re: Nl50 FR to HS

          Kui seda postitust juhtub lugema mõni Tartu pokkeripro siis küsimus oleks, kas oleks keegi huvitatud sügise poole koos rentima mingi kontori pinna? Eesmärk oleks korralikult õppida, arutleda ja grindida seal. Mingit jooma urgast ei taha tekitada, eesmärk on solid töö ja arenemine :)

          Kui vastu võetakse siis selleks hetkeks olen ilmselt liitunud ka Bluffthespot coachinguga(Y)
          Viskan hiljem oma 2017 aasta algusest nl25-nl50 graafiku ka :)
          Last edited by Tonislau; 20.06.18, 04:40.

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #455
            Re: Nl50 FR to HS

            Nii, vahepeal on kiire olnud :)

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #456
              Re: Nl50 FR to HS

              Pole eriti mingit tulemust olnud vahepeal

              Comment

              • SimbaM
                FPP Pro
                • Oct 2010
                • 237

                #457
                Re: Nl50 FR to HS

                Nice longterm graph. Hästi jooksed ka raibe. GLGL

                Comment

                • Tonislau
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2013
                  • 351

                  #458
                  Re: Nl50 FR to HS



                  Reede oli solid. Pean taaskord tänama kahte liiget skypes kes mind omakorda nicki tegemistega kursis hoiavad postitades linke nicki videodele. See pikk halb periood on paljuski mindseti muutnud.
                  Terve nädal E-N tegelesin ainult teooria õppimisega ja oma pre mängu korda saamisega, 0 grindi.
                  Hetkel üldse võtsin ühe kõrval projekti füüsilise töö näol, et mindsetile puhkust anda ja rolli täiendust ka mujalt saada. PIkalt seda teha ei plaani, max 1-2kuud :)
                  Ränk kui metsik osa pokkerist üldse on mindset, varem mõtlesin küll, et ma ikka nagu suht vaoshoitud grindides jne. Aga see ulatub ikka mängust nii nii kaugele kogu see teema.
                  Peagi peagi hakkan boostima

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #459
                    Re: Nl50 FR to HS

                    Kuu:


                    Ega siin rahul millegagi olla ei ole. Võtsin hoo väga maha ka ikka tänu füüsilisele tööle. Avastasin, et see aasta suuresosas on nahka läinud tänu igasugu muudele juradele mis mentaalselt hävitavad. Mitmeid kordi erinevaid tube proovides, 6max, zoom, showtimepoker, nl100. Ühesõnaga mängud mida mängima ei peaks kui oled peale igakuiseid väljamakseid suhteliselt short rolli poolest. Ma vist olen seda tüüpi vend kes peab kõik vead ise läbi tegema mitte ei õpi teiste vigadest :)
                    Kokku olen kõrvaliste mängudega kaotanud 1500€ ja 100K kätt, mõlemal juhul liiga palju.

                    Comment

                    Working...